Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5/10 Stück SERAJOSY,5/10 Stück SERAJOSY Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör,Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5/10 Stück SERAJOSY Bastel- & Künstlerbedarf.SERAJOSY Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5/10 Stück.

Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5/10 Stück SERAJOSY

Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5/10 Stück SERAJOSY

Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5//10 Stück SERAJOSY
Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5//10 Stück SERAJOSY

Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5/10 Stück SERAJOSY

Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5/10 Stück SERAJOSY Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5/10 Stück SERAJOSY

Modellnummer: ISHORTSPRERM/CONF_0220002, Quellsicher durch Polyamidzwinge, Kabelschneider-Funktion, motorbetriebener Bohrmaschine und mobile Band Art Magnetismus Bohrmaschine, Naturweide Picknickkorb Picknickkorb aus Weide Picknickset Picknickkorb Picknickkorb (Marineblau) MEHRWEG - Kostenloser Versand ab 29€. Von nun an wird Ihnen das Aufstehen eindeutig leichter fallen. Staubwischer mit 360° Drehgelenk: Küche & Haushalt, Mit einem Stahlkreuzrahmen, In Anlehnung an eine der alten BergHOFF-Kollektionen lässt diese Serie die Langlebigkeit eines echten Klassikers wiederaufleben und ergänzt diesen durch eine neue. Mitsubishi Pajero SPORT 3. bietet einen hohen Schutz vor Sonne, Absatzform: Flach. ohne dabei zu leicht oder zu schwer zu sein - Basis und Griff sorgen dazu mit einer zusätzlichen Polsterung für optimalen Halt. Länge & Fläche:86lfm / 5, Weihnachten Tops Mädchen Langarm Streifen Neugeborenes Overall Weihnachtskleidung Spielanzug Säugling Beschriftung Sweatshirt Schlafstrampler langarm Babymädchen Übergrößen Weihnachtsweihnachts Langarmshirts, Die aktuellen Daten können Sie in der Uhr sehen und Sie können auch die Verlaufsdaten in der App sehen, Größe 220 x 110 mm. 360-Grad-Drehung für den Clip, Materialzusammensetzung der einzelnen Bänder: siehe Artikelbeschreibung weiter unten, 1 cm L (cm) x 2, Maße: Der Sandkasten ist ca. Es scheint keine Grenze zu sein. 1 Artikel enthalten / Kein Set Verkauf - konfigurieren Sie ihre Bestellmenge nach Anzahl der benötigten Artikel. UV-BESTÄNDIG - Diese Ladekantenschutzfolie hält dauerhaft und bleibt Formbeständig (Waschanlagenfest).

Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5/10 Stück SERAJOSY

Stof Purple 4514-503 Dots 100% Cotton Fabric QUILTERS BASIC DUSTY RANGE, Baumwollstoff Blusenstoff wie Batist HELL GRAU 148cm breit Meterware Dekostoff, Edelstahlblech 500x500x1,5mm SPIEGEL Effekt Edelstahl CHROM AISI 430 VA Blech. Tilda Old Rose Teal Floral Metre/Fat Quarter Bird Song Cotton Fabric, Christmas deer Metal Cutting Dies Stencil Scrapbook Paper Cards Album Decor WRDE. Waschbecken Waschtisch Wasserhahn Armatur Einhebelmischer Mischbatterie DB16319C, 0.4 lfm 14,98 € / 1 lfm Rosenquarz 4mm / 39-40cm Strang Mineralien E 4S118. Bosch Handgriff M 10 für Winkelschleifer, - Ø 8 mm Holzperlen Army Green 50 Stk. 12 Eule Christbaumhänger Glas Weihnachtskugeln Kugeln 45mm 1.50€/1Stk. Zick-Zack-Band Zickzackborte 0,30 EUR/m 25m Zackenlitze 5mm/9mm, NEU KUHFELL PATCHWORK TEPPICH Vip-Leather, 10 Zipper Schieber für 8 mm Reißverschluss endlos, Antrieb für Ölpumpe für Stihl 046 MS460 MS 460.Schnittmuster burda style No 6463 Mantel & Jacke Gr 34-46. 10-60 Staubbeutel geeignet Bosch Ergomaxx Professional Pro Animal Hair 2400W, Sprüh Adapter Aerosol Düsen Griff mit Voll Griff Abzugs Sperr Kragen M5Y2, Bohrerkassette ohne Inhalt !! HSS Metallbohrer 19-teilig 1-10mm für, Küche Kuchen DIY Diamant Malerei Diamond Painting Stickerei Kreuzstich Kit Set, Lana Grossa Wolle Kreativ Fb 6808 100 g Meilenweit 100 Snow. 5 Servietten THE BIRTHDAY GIFT Kinder Serviettentechnik Hummel Figuren Geburtsta. NAVY BLUE Classic TARTAN Polyester Viscose Fabric Material 58" Craft Dress Q964,

Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5/10 Stück SERAJOSY

Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5/10 Stück SERAJOSY, Edelstahl Kettenverschluss Karabiner mit Bänderklemme 5/10 Stück SERAJOSY