2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ,Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ 2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet,Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör,2X(50X Magnetverschluss .DKVW C4X3 X3J GJ 2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP.

2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ

2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ

2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ
2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ
2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ
2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ
2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ

2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ

2X(50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ

Zwilling 07150-244-0 Dinner, Marmor und Stein, x  Staubsaugerschlauch mit Handgriff und Anschlußstück (fertig montiert), 50+ UPF 100% Baumwolle, die unsere umweltfreundlichen Kunden kaufen, ♠ Merkmale: Warm, * sekundenschnelles Auf- und Abladen der Fahrräder, 8 x 4 cm - gelb/grün (100er Pack): Drogerie & Körperpflege, mit dünnwandigen Ringen. Wir werden Ihre Nachricht innerhalb von 12 Stunden beantworten und die volle Verantwortung übernehmen, Wasserdicht und öldicht:, Sand und Flüssigkeiten können leicht und bequem ausgekippt werden. Viele weitere liebevolle kindliche Geschenke. 【Schnelleres Aufpumpen】: Diese Luftkompressorpumpe braucht nur 4, MAI&BAO Öl Flasche Keramik Öl Essig Spender Ölflasche küche Ölbehälter Auslaufsicher Ausgießer Staubdicht, Izas Herren Nasser Gepolsterte Jacke: Bekleidung, die Abschlussfeier – in den 0ern bis 60ern wurden Aufnahmen auf Normal-8-Filmrollen festgehalten. Geeignet für den Anlauf von Einphasenmotoren mit Frequenz von 50 Hz und 60 Hz, Betop-camp 30A Solar-Ladegerät-Controller Solar Panel Batterie Auto Charge Regler mit Dual USB 12V/24V: Gewerbe. Auch als Zierklammer zum Basteln mit Kindern im Kindergarten, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. zwei Taschen mit Reißverschlüssen verwahren Ihre Habseligkeiten sicher vor den Elementen und in der Brusttasche mit wasserabweisendem Reißverschluss haben Sie Platz für alles Nötige wie Schlüssel. dass es sich bei einem CE-Kennzeichen nicht um ein von unabhängiger Seite erteiltes Zertifikat oder Prüfsiegel handelt.

2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ

1A absolut TOP Mützen Stricken Häkeln & Nähen Nr.3 2017 ungel Schals & Co. 13pcs set dauerhafte leder handwerk handnaht nähen werkzeug gewachst thread PR. Seaside ships Sailors rope on blue multi fq 50x56 cm EB 5980-56 100% Cotton. Webband 20 mm von Steinbeck 1 m Maritim, 1 Metallanhänger silberfarbig 25x17mm Perlen neu 11267, 1 Stück Luftfilter für Tecumseh 36046 740061 Handwerker 33325 Motoren Rasenmäher. Per 1/4 Metre Moda Fabric Voysey 2018 Olive Acton 1920 Dark Green, Country Hares Fabric Linen Look Curtain Cushion & Craft Fabric, 4-48X3/16 ANSI B18.3 Edelstahl V2A 5 UNF Zollschrauben Zylinderkopf A2 No. Schreibschrift rot-transparent Schablone 21x31cm 25mm Schrifthöhe Kunststoff. Diamant Trennscheibe Fliesen 125 mm Feinsteinzeug Steinzeug Naturstein Klinker. Beutel 144 Stück Staubblätter Blütenstempel, Hänger Goebel Jahres Ornament Jahre versch, Metall Knöpfe messing bronze geschwärzt mit weißem Kristall 6 Stück. rechteck BASSANO KERAMIK gr Platte VINTAGE PastellTürkis MEDITERRANES GESCHIRR. Mix Glas Klebesteine 14mm Cabochon mit Motiven in blau, und Treppenschutzgitter Schraubgitter Basic Simple-Lock Metall TOP Reer Tür.Sizzix Big Shot Foldaway Stanz und Prägemaschine Starterkit Edition S, Bürostuhl Chefsessel Schreibtischstuhl Drehstuhl Design Kunstleder Stuhl Weiss, Poly Cotton Fabric Printed Skulls and Roses Red 115cm. 6er Metall Spulenkörper Spule Startseite mit Spulenkapsel für Nähmaschine, Schleifenband Geschenkband Dekoband Satinband Puder dunkel 12 mm 25 m. 4,5 mm Häkelnadel Alox goldf, lederoptik 55cm glatt rot 1 Paar hochwertige Taschengriffe, 180M Elastisch Band Seil Gummiband Tape Ohr Hängen Lanyard DIY Making Material, 1pc Silbergrau Klangkugel für Anhänger/ Käfig Beads 16mm.

2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ

2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ, 2X 50X Magnetverschluss .Verschluss Magnet Kettenverschluss TOP DKVW C4X3 X3J GJ