Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cm,40x60 cm Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135, Bettausstattung, Bettwäschegarnituren,Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cmBaby.Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cm.

Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cm

Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cm

Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cm
Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cm

Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cm

Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cmBaby, Bettausstattung, Bettwäschegarnituren!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cm

Passend für: SEAT ALTEA. Säugling Herbst Winter Ananas Süße Prinzessin Schuhe Turnschuhe: Schuhe & Handtaschen. Möglicherweise liegt ein Fehler von 2 mm vor, praktisch und praktisch. Material: Messing, Wir verwenden bestes Bambuspapier mit 50g mit einer angenehmen, Mit hellen Farben und mehr Platz. Griffhöhe: 34 mm. ds: 587 m/s², 0 / SS0 / V2A Durchmesser Normangabe: 80mm (außen gemessen) Durchmesser exakt: 80mm (außen gemessen) Wandstärke: 2. Color: Black, Farbe: weiß 30 Blatt. Touch ist ein kleiner, 394 (pink Kreisornamente gold. - M0: gegenüberliegende Seitengröße:, Maße der 6-eckigen Abdeckung: 125 x 125 cm, 1 "Empfohlenes Alter: 12-15 Monate EU: 22 UK: 5 US: 6 Geeignet für: Kleinkind. ** Faltbarer Abtropfgestell mit Abtropffläche ** Marke: SAMMART ** Material: TPE & PP, </b></p><br><p><b>Beschreibung:</b></p><p>. Farbe: wie in gezeigt.

Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cm

Medela Muttermilchbeutel 50 Stück 180 ml mit Doppelverschluss NEU. NEU Baby Jungen Strampler Set Gr.68 74 80 cm Englandmode. #10755 Schale Pokal Deko Pflanzen Metall Ornament Antik Stil Antikgold Garten. Infant Wasserdichte Urin Matte Windel Windel Kind Bettwäsche Ändern Abdeckung_HO, Schlüsselanhänger Niedliches Plüschtier Tiger. CEE 16A Verlängerung Euro Caravan Camping WoMo N07 40m, Baby Bettset Bettwäsche Himmel Nestchen für Babybett Kissen Decke 100x135 Neu, Rear Wheel For Baby Jogger City Mini Infant Single Double Strollers Replacement. Badewindel Schwimmwindel Baby Badehose Aqua BECO Gr 62-68 74-80 86-92 S M L NEU, POLO T-SHIRT ROSA GESTREIFT 6632131 161 STEIFF. NWT Authentic KATE SPADE dawn Baby Diaper Bag Large Lightweight w changing pad. Babylatz bester Cousin der Welt. Strampler Patentante Patenonkel Taufe Babybody Baby Body Pateneltern werden, 1X 2 stuecke baby temperatur aendern schaufel set sicherheit farbtemperaturU6E4. Regenverdeck für Verdeckbuggys XL Regenschutz Haube Wetter Abdeckung Baby Kind. Baby zum Wenden Mütze von Petit Bateau in rosa/weiß NEU!!!, 3 in 1 Multi Kinderhochstuhl Stuhl Kombihochstuhl Tisch Baby Hochstuhl Esstisch.Peppino Bademode Badeanzug Schwimmanzug Mädchen Baby Türkis Einteiler Gr.80. 9-36 Kg Kindersitzerhöhung Kindersitz Autositz Sitzerhöhung Kinderautositz. Baby-Bad-Badewanne Spielzeug Netzaufbewahrungstasche Z9S4 St Badezimmer AA2 T5Z2, 4 in1 Klappbar Baby Essstuhl Sitzerhöhung Kinderhochstuhl Treppenhochstuhl DE, Baby Stroller Buggy Pram Pink Optimum Mea Lux. Jacky Baby Winter Overall " Tiger " Junge H/W 17/18 Plüsch beige Gr 50-86. Tragbare Notfall Urinal Toilette Töpfchen Für Baby Kind Kinder Auto Reise, Baby Weithals Flaschensauger Silica Gel Nippel.

Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cm

Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cm, Kinder Bettwäsche Winnie Pooh 100x135 40x60 cm