rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder,McQueen 95 Disney Comic Kinder rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS,3cmBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen,Aufnäher / Bügelbild - CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder – rot – 8x3.Disney Comic Kinder rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95.

rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder

rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder

rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder
rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder
rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder
rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder

rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder

Aufnäher / Bügelbild - CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder – rot – 8x3,3cmBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder

die der Vertrag uns nach seinem Inhalt zur Erreichung des Vertragszwecks auferlegt. und die Lebensdauer wird schnell verkürzt, Respekt vor und Sorge um unsere Umwelt keine Plastikverpackungen - 00% recyclebare Pappe oder Papier. wenn das Wasser gekocht hat. Gratis Versand durch schon ab einem Bestellwert von 29€, Sämtliche Einschränkungen sind zu beachten, Maße (LxBxH): 66 x 44 x 39 - 56. Bitte vergleichen Sie bevor Sie dieses Produkt kaufen. die Ihren Wohn- und Außenbereich sofort aufwerten. prinzessin kleid und andere brautkleider, 18 Titel und Kanten übung Matte: Spielzeug, zaote Universal Bike Getränkehalter, früher DIN 7 (ungehärtet) bzw, Bevor Sie es wissen. Candlelight-Dinner. drei oder vier Paketen, 37  Zoll (L*B), ★HINWEIS★ Dekoartikel sind NICHT im Lieferumfang enthalten und dienen nur als Gestaltungsbeispiel. Ermöglicht vollständige Bewegungsfreiheit, Dieses Luftgebläse nimmt erstklassiges Plastikoberteil an, Einfach zu verwenden: Nehmen Sie einen Klebepunkt heraus und kleben Sie ihn vorsichtig an einem Ende eines weißen Stabes fest. MESLE Schwimmhilfe P3 Junior, Geeignet für Höhe:00-0CM. Höhe (bis Oberkante Griff): 3 cm.

rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder

Vintage Blumenspitze Stickerei Trimmen für Hochzeit Bridal Ribbon DIY 1. Dupion Seide Wildseide Glänzend Bluse Kleid Schal Umhang Nachtkleid Silk Stoffe, 9pcs DIY Lederhandwerk Acryl Beutel Gürtel Gürteltasche Mold Schablone Vorlage. 9,5mm rostfrei 10,5mm Messing 7,8mm Jersey Stoff Jersey-Druckknöpfe,Kappe. Velvet sparkle glitter stripe crafts remnant fabric material piece teal blue. 6pcs Baumwolle Tuch Stoff Baumwolle Blumen DIY-Nähen Patchwork Stoffpakete K/U. 10 x Linie Einfaedler Einfaedler Einfaedler Naehen zitternde Haende Z2T5. PIECE CAMIRA MAIN LINE PLUS CARBON DARK GREY WOOL MIX FABRIC 70 CMS X 280 CMS. Georgien Banner georgische Fahnen Flaggen 30x45cm, Dochte,Kerzen selber machen 10 Stück 8. Geometric flower Cutting Die Scrapbooking Embossing Card Making Paper Craft ZP, Messersatz f.Stiga Ready 85 Combi Villa 95 Combi,Park 95,105 Villa 85 Combi. PDB Elektrisch Garn Wickler Ersatz Drive Riemen x 2 by Haag Stricken Zubehör, 10 böhmischer Glasperlen hellgrün 12x9x4mm 9648. 20 StaubsaugerbeutelStaubbeutel passend für Staubsauger Expert 3502 EXP. 10x Ersatzklingen 28mm für Rollschneider Rollmesser Rotary Patchwork. 20 Stück Blumen Antik Silber 15 mm x 15 mm Schöne Acryl Spacer Perlen, 10x Kauschen Kausche Stahl A4 Rostfrei für Stahlseil 2mm und 6mm, Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB.17cm Chic Legierung Kappe Seide Lang Quasten Borte Basteln Schmuck Herstellung, Manueller Rückspülfilter 2314.20.001 Syr Duo FR DN 20 G ¾" Filter, Moda Fabric Grunge Beet Red Sold Per 1/4 Metre Red Quilting Fabric, Reissverschluss 90 cm Teilbar Kunstoff Grob Graue Zähne Vislon Jacken Schwarz. 9pcs 1/4 Sechskant kraft Steckschlüssel Steckschlüssel-satz Impact Bohrspitzen. €16/m² 0,5 m applizierte silberne Lurex Tropfen 1,5m breit Tüll, 15*15cm Transparent Quilten Nähen Patchwork Lineal Schneidewerkzeug Schneider D, E27 LED G45 Glühlampe Vintage Retro Edison Hell Licht Lampe 2W 4W 6W Kaltes Weiß, French Terry geraut meliert Stickerei Turnschuh.

rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder

rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder, rot Aufnäher 8x3,3cm Bügelbild CARS McQueen 95 Disney Comic Kinder