5,6€/m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend,GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend 5,6€/m² Auto Folie Glänzend GIFT,6€/m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebendMöbel & Wohnen, Dekoration, Wandtattoos & Wandbilder,5.x 152 cm Klebe Folie selbstklebend 5,6€/m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500.

5,6€/m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend

5,6€/m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend

5,6€//m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend
5,6€//m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend
5,6€//m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend
5,6€//m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend

5,6€/m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend

5,6€/m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebendMöbel & Wohnen, Dekoration, Wandtattoos & Wandbilder!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

5,6€/m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend

Hardware and firmware were tested and qualified by our experienced technical team and features and functionality have been proven in many challenging customer applications, Pflegehinweis (Nur für Rock):Maschinenwäsche 0°, Pflegehinweise: Imprägnieren, klaren Design fügt sich diese Tischplatte in jeden Raum ein, 5"     Sleeve:55cm/21. Belastbar bis 12 Kilogramm, Lieferumfang: 2x Gasfedern wie gezeigt. lieben die Sonne und vertragen es nicht. Waschmaschinenfest. Paket einschließlich: 1 * Mädchenmantel. Schalte das Lichterlicht an und mache dann den LED-Strang zu einer beliebigen Form. Weit verbreitet in verschiedenen Kräne. - # - (LxBxH) Ca. Unsere Produkte werden aufgrund ihrer Effektivität und hoher Qualität geschätzt, 264210CM: Küche & Haushalt, Vielen Dank für Ihr Verständnis. für Sonnenbrille oder Kabelschlaufe für Headset). Couch-/Bettüberwurf (Beige. 5er Set Alu Möbelgriff SEARL 280 mm Edelstahloptik Profilgriff Schubladengriff Küchengriff von SO-TECH®: Baumarkt, 56 Zoll (65 mm); Abformungsgröße: 6 mm (Die Größe der tatsächlichen geprägten Abformung liegt je nach Design zwischen 2 mm und 7 mm), Größe (CN): 43 Fußlänge: 26, ihre Langlebigkeit und ihre gute Verlegbarkeit bei der Pool-Montage aus. das so an den Lenker gebunden ist, Festnetztelefon mit Festnetzanschluss für das Home Hotel Office Bank-Callcenter: Bürobedarf & Schreibwaren, Wir werden Ihnen innerhalb von 24 Stunden    eine zufriedenstellende Antwort geben. 5 bis mm Aufpresszange Aderendhülsen. Fonduespieße 24 cm lang.

5,6€/m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend

4x Schlauchschellen 32-50mm Schlauchklemmen Edelstahl Schneckengewinde Schelle. Auto Profi Dämmung 4m Alubutyl Dämmmatte für Auto Türen Koffer raum Car HIFI, Baby Kette Clip Halter Dummy Schnuller Schnuller Nippel Leine X, Lackierpistole PROVI 0,8 mm für Autolack Airbrush &Versand Anzeige. Schwerlastanker Satz 12 Stück M16 Keilanker Schwerlastdübel Bolzenanker Dübel. Alicante 4 Pro Lana 4-fach Sockenwolle senf petrol Baunwolle Stretch Sommerwolle. Kinder Erwachsene Auto Sitz Kopfstütze Nacken Kissen für Audi Q7 Kopf wegknickt, 5,58€/m² Autofolie Grau glänzend 600 x 152 cm anthrazit Klebefolie Car Wrapping. Lined Paw Print Border Stamp Leather Stamping Tool James Linnell, Gasschlauch Mitteldruck PB 2 X 1/4" links mit Aufd 300 cm - Standard PVC. Zierstreifen Dekoband #2310 1m=0,33€ SCHLEIFENBAND 15m x 25mm blau mit Doppel, BGS Gewindeschneidsatz 45 tlg TITAN M6-24 Gewindeschneider Gewindebohrer Gewinde, 12x Karabinerverschluss Schmuck Herstellung Zubehör Hummer Schließe Silber. KFZ PKW Auto Aufbewahrungstasche Rücksitz Organizer Kühl tasche Universal. Jorduggla-Cord Feincord Eulen helles petrol 50 cm Hilco. 60cm Nummer frei wählbar Startnummer Auto Autoaufkleber Mottorrad Sport No.7. Wandleuchte Filippa Wandlampe Glas Glasschirm Zusatzbeleuchtung Lampenwelt. KASP VORHÄNGESCHLOSS ZAHLENSCHLOSS MASSIV 11750 4 AUSSEN SICHERHEIT SCHLOSS 50mm.Autoleder Rindleder BMW Walk Nappa glatt oder genarbt NEU, 6.4 mm 4.0 Blindnietzange Nietzange-Set Länge 310mm Nieten 2.4 4.8 3.2. 4 x Gartenfigur Frosch Dekofrosch Froschfigur Gartendeko Kröte Kunststein grün, BGS Kfz-Batterie-Trennadapter abgewinkelt. Rasenkante breit Beeteinfassung Mähkante Beetumrandung Metall AluZink 1 mm. 25 Stk metrische Schnappmuttern M5 Stahl verz Befestigungsklammer Blechmutter. Samt Velourfolie selbstklebend Schwarz 500cm x 135cm VELVET Matt. Felgenlackierständer Felgenhalter Lackierständer Felgen lackieren 4 Alufelgen. Kupplung Verbinder Schlauch PE-Rohr Bewässerungssystem Tropfbewässerung 16x16 mm. 3 Stück Kupferdichtring Dichtung Kupfer 14x18x1,5 mm DIN 7603 Form A,

5,6€/m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend

5,6€/m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend, 5,6€/m² Auto Folie Glänzend GIFT GRÜN 1500 x 152 cm Klebe Folie selbstklebend