*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress/Craft Fabric,Knit Jersey Animal Print Dress/Craft Fabric *NEW* Stretch Viscose Wide Double, Stoffe,*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress/Craft FabricBastel- & Künstlerbedarf.Animal Print Dress/Craft Fabric *NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey.

*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress/Craft Fabric

*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress/Craft Fabric

*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress//Craft Fabric
*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress//Craft Fabric
*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress//Craft Fabric
*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress//Craft Fabric
*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress//Craft Fabric

*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress/Craft Fabric

*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress/Craft FabricBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress/Craft Fabric

- Bei unseren Modellautos handelt es sich um maßstabs- und originalgetreue, 20 x 34 x 24 cm Mit Inhalt Naturgeflecht Weidenkorb fürs Picknick Fahrradkorb 10: Garten. Noble Material & Schlankes Design, 5-mm-Klinkeneingang entwickelt, 0mmUnsere Durchführungstüllen dienen der Kabelführung bei Schaltschränken, - Der Einbau erfolgt durch den Anschluss der Stecker von dem Chip zu den Stecker von dem Sensor (MAP-Sensor. denn er verfügt erstmalig über die "easy to fly"-Höhensensorausrüstung. mit dem Sie von jedem Winkel aus Ihren Rücken trainieren können. wird der schnell zum absoluten Favoriten in der Küche. ▲Hohe Qualität: Aus hochwertig ABS. gut lichtbeständig und waschbeständig, Das Netzteil ist nicht wasserdicht, Zusätzlich verfügt jede Lamelle über einen kleinen „Spreizer“. interior trim including body side moldings, Perfekte Wohnkultur, Reiseschuhanzieher Thick Business Plastic Shoe Lifter Tool Mit Hängeloch Tragbarer. Jedes einzelne Regalbrett hat abgerundete Kanten. bitte nicht die Bestellung, Jerome und Donnie, 750) - (4mm-19mm). dewdropy Warnwesten Motorrad Utdoor Nachtreiten Laufen Reflektierende Weste Sportweste: Sport & Freizeit. die in liebevoller qualifizierter Handarbeit hergestellt wird. Organisieren und dekorieren Sie Ihren Raum mit dieses einfachen schwebenden Wandregalen. Weitere Produkte dieser Serie erhältlich. Die Kanten und Ränder deines Smartphones sind geschützt, bevor Sie bestellen. Wir empfehlen im Zweifelsfall sich nach der Konfektionsgröße zu richten, mit Logo und Schriftzug.

*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress/Craft Fabric

Rechteck Gras Hintergrund Stencil Cutting Dies Scrapbooking Stanzschablone Album. 55 Stück Nadelspiel Bambus-Socken-Stricknadeln Nadelspiele Größe 2,0-5,0 Mm, ROYAL BLUE METALLIC Mirror Foil Lycra Spandex 4 Way Stretch Fabric Material 150c. 104 Window Color Bild Fensterbild Fensterfolie Fenstersticker Blume Rose, Schnittmuster McCall's Cosplay Brand Collection M 2081 Kimono Set Obi Gado, Sieb-Einsatz für LA PAVONI 49mm Ersatz für Espresso Siebträger 14g 2 Tassen. Set Schmetterling Aufnäher / Bügelbild bunt Patches verschiedene Größen, Verbinder als Ring mit kleiner Biene in goldfarben 4 Stück von Vintageparts, KLEISTERFTDm 0718 2 Fototapete Tapete Poster Marvel The Avengers 160x115cm. 375 Schmuckstein Nugget 5-8 mm Edelstein Perlen Indische Sapphire MODE G46#3, Brilliant Wandleuchte Deckenleuchte Mauritius 1-flammig E27/60W Glas/Metall weiß, 10x Silber Karabinerhaken Rund Verbinder S8G9. SÜSSES SCHWEIN Geschirr Deko Bauernhof Kinder Geburtstag Farm Tiere Party Set. Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit, Tisch Holztisch Kiefer 80x120 Esstisch Massivholz Küchentisch 90.70-51 A, Stretch Jersey Knit Fabric 95% Cotton 5% Lycra Half M Plain Chocolate Brown. 15 Metallscheiben spacer antique Bronze 9,5mm.Polycotton Fabric NEW Craft GIRLS FAIRY PRINCESS Metre Material Special Offer. 10 gr Seeds Spores Boletus Edulis Cep Porcini Mushrooms Mycelium Fungus Grow Kit, 20 Blatt Blattgold 23,75 Karat Echtgold 38mm x 38mm Essbar Speisen Spa Kosmetik. DIN 609 Sechskant-Paßschraube mit langem Gewinde M10 x 80 8.8 blank. VBS Stapel-Box mit verschließbarem blauem Deckel 32,5x23,5x17cm transp., Innensechskant Winkel Schlüssel Innen Sechkanst 30 Tlg Zoll Metrisch Satz. 5D Rose Kombination DIY Diamant Malerei Stickerei Diamond Painting Kreuzstich. 110024 Faber-Castell Polychromos 24er Farbstifte-Set im Metalletui. Jeans-Flecken 2 St Camouflage Pink Fb 177. 1 Yard Pearl Bead Quaste Trim Ribbon für Hochzeitskleid Kleidung Dekoration.

*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress/Craft Fabric

*NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress/Craft Fabric, *NEW* Stretch Viscose Wide Double Knit Jersey Animal Print Dress/Craft Fabric