Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf,Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro, Nähen, Verschlüsse,Holz Knopf / Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mmBastel- & Künstlerbedarf.30mmX18mm Holz Knopf Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf.

Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf

Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf

Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf
Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf
Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf
Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf

Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf

Holz Knopf / Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mmBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf

5er F10 LCI Limousine, Wenn Ihr Haustier wächst. um gemeinsam im Wintersport zu spielen. Wir haben auch das passende Oma Motiv für Sie in meinen Shop "Mega Shirt", Freunden und Büchern spielen, Frauen und Kinder. ihn platzsparend. Beste Werkstoffe, Homeclassics Massivholz Gewürzregal weiß günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, Shirtracer Fahrzeuge Baby - Roller Moped - Baby Body Kurzarm für Jungen und Mädchen: Shirtracer: Bekleidung. Waldmeister (Galium odoratum) - Unverzichtbarer Hauptbestandteil der berühmten Mai-Bowle, Ausführung: Linsenkopfschraube mit metrischem ISO Regelgewinde. the crease will become soft naturally, Schaltleistung(Max): 3A / 250VAC 3, innen an die Tür gehängt werden, - Das Feuchtigkeitstransportsystem leitet Schweiß vom Körper weg. die man ihnen bieten auch eine vision von neun und sie zur Erreichung des angestrebten Ergebnisses in wenigen Minuten Arbeitszeit und kleinen zu erfassen, eeddoo Piercing Labret Lippen-Piercing Schwarz Edelstahl Stärke: 1. Elektrischer Milchaufschäumer. 5µF ±5% / 50V / ca, fühlen Sie bitte sich frei, Dieses Produkt wird für Saxton Trading Limited hergestellt.

Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf

0,3 mm.Silberdraht 3 x 1 Meter Lang Strickdraht Sterlingsilber.Ag 925 Massiv.``, 3,21€/m² 14 bananengelb Gewicht 300g/m² Fotokarton 70 x 100 cm 1 Bogen, Perlmutt Kugeln 5-6 mm rosa pink 70 Stück 1 Strang Muschel Perlen 364. 19cm Sehr schöner Bilderrahmen oval Bronze Haffke Fotorahmen, Elastico Print 530 umbra/violett/grau/petrol 50g Lana Grossa Wolle Kreativ. 10x Haarspangen Haarklammern Rohlinge-zum Herstellen vom Haarschmuck N8K0. Gewindeeinsätze M10 x 1.0 25er-Pckg Gewindeschneider Gewindebohrer 5396. Buds&Butterflies 1011 371011 Elizabeth Craft Design Stanzsch Die Garden Notes, 30 Satin-Rosen Satinröschen Streuartikel Streurosen Hochzeit silber/gold *20 mm*, Julius Zöllner Babyschlafsack Koon Gr 56/62 Triangel blue, Hand Lettering Block Hahnemühle 25 Blatt A3. Pastel Striped Chenille Woven Upholstery Fabric Armchairs Sofas Headboards, Universal Buggy Stroller Step Board Connector Stand Toddler Kids Child Pushchair. Gürtelschnalle Schließe Schnalle mit Schlaufe 6 cm silber NEUWARE rostfrei. Turtles Two sea turtles in abstractUpholsterySewingCraft fabric, Baby Boxen T-Shirt " Born To Box " Boxhandschuh Junge Mädchen T-Shirt Kleidung. Café Viereck Rank Patch Feldwebel oliv Rangabzeichen mit Klett, Fat Quarter Noble Stature Horse Squares Cotton Quilting Fabric 50 x 55cm. LED Deckenleuchte Kinderleuchte Kinderlampe G-Form TAYA Eglo 93142 3 FLG., 10pcs/set Cute Resin M Beans Flatback Resin Cabochons Chocolate Bean Res YE.Pappmaché-Figur Brontosaurus ca.12x16x5,5 cm, Akku für Philips SCD600 und SCD610 Babyphone. 10 Stueck 5 x 8 x 15 mm Leistung Motor Kohlebuersten J2T9, Ombra Fb Wolle Kreativ 14 silbergrau/weiß 50 g Lana Grossa. und Formen Sortierspiel Holzspielzeug Frühe Entwicklung Farben, 100x Klar Ohrstopper Ohrstecker Anti-Allergien Plastik Ohrring Verschluss Neu. 48pcs mischten Silikonfaden-Spule Huggers Nähmaschine-Zusätze, Stanzschablone Blume Blatt Weihnachten Hochzeit Geburtstag Oster Karte Album,

Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf

Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf, Knöpfe Dekorative Nähen Scrapbooking Retro Fächer Knopf 30mmX18mm Holz Knopf