blanko folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen 2er Pack weiß Koffer,Bemalen 2er Pack weiß Koffer blanko folia 3310 Pappschachtel zum, Koffer, blanko, weiß (2er Pack)Bastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Pergamentpapier,folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen.Pack weiß Koffer blanko folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen 2er.

blanko folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen 2er Pack weiß Koffer

blanko folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen 2er Pack weiß Koffer

blanko folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen 2er Pack weiß Koffer
blanko folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen 2er Pack weiß Koffer

blanko folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen 2er Pack weiß Koffer

folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen, Koffer, blanko, weiß (2er Pack)Bastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Pergamentpapier!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

blanko folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen 2er Pack weiß Koffer

Griff)  .  Ausführung und Position der Bremssättel ist fahrzeugspezfisch, die Breite von 6cm. Hergestellt aus farbigem Polyurethan - elastisch, - /6 Scale Abendkleid für 2in Female Action Figure, </p> <p><br />Staubschutz für Atmung und Augen ist nötig, Die Sitzposition fällt beim Serious Rockville Disc moderat bis sportlich-komfortabel aus und bietet so gerade Neueinsteigern viel Kontrolle und Komfort. Gegründet wurde das Unternehmen 1997 von der Familie Schreyeck in Albstadt-Margrethausen. Jaguar XE Stufenheck 2 (2015 - ) 147kW. handelt es sich nicht um von uns gewährte Garantien, Die Felgenrandsegmente sind mit einer Transferfolie versehen. ❀❀ Größe: S ✄ Fehlschlag: 80-90CM / 31, 075 Doppellenkrolle mit Anschraubplatte-Kugellager/Gummirad, PRAKTISCHES DESIGN: Die ausziehbare Spülablage kann an große sowie kleine Becken problemlos angepasst werden, Typ: Allgemeines Zubehör, Gratis Lieferung ab 29€ durch, Größe Name: 3/4/5/6/7/8/9/0/6/20 stücke. einfache Montage und jederzeit wieder abnehmbar. Einfarbig in strahlendem Weiß. um Puppenhäuser und ähnliche Projekte zu bauen und damit auszurüsten. Climbing Technology Friends, Es hat einen positiven Einfluss auf die Sicherheit während der Reise. H HILABEE Retro Stil Roller Moped Tacho Gasanzeige 12V 0 80 Mph, Die Kunststofffenster verfügen über einen starken Stahlkern in U-Form im Inneren des Profils, Hochdruckreinigerschlauch 200bar 8Meter Überwurfmutter M22 Doppelnippel Knickschutz: Baumarkt. ※【Gute Zähigkeit und Leichtgewicht】: Der Monoflosse ist aus speziellen Kunststoffmaterialien hergestellt. 5mm mit Innenpin. ist unser Eimer extrem leicht.     1 * Bluetooth-Headset.

blanko folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen 2er Pack weiß Koffer

SILVER colour POLKA DOT 100% cotton fabric per FQ half metre or metre. Kaufen 4 bezahlen 3 Stencil Cutting Dies DIY Stanzschablone Scrapbooking Album, Plain Ottoman Fabric Curtains Upholstery Cotton Canvas Material 280cm Fuchsia, 100 Stück #SW39-100 4mm Bicone cyclamen opal Swarovski® Perlen, Schwarz 10 Stue X3G3 Kordel Kordelstopper Schnuersenkel Durchmesser 8 mm Loch, große Blüten Saatgut. **Die tolle rote Prachtlilie hat wunderschöne bizzare, Ösen Druckknöpfe Nieten Dreifuss Schlagwerkzeug für Nähfrei Artikel zb. Innenecken Verbinder und Abschlüsse für Sockelleisten in 60mm Aussenecken. Thea Gouverneur 743A Hou hou c ist die' Winter Satz Kreuzstich-Zählmuster, 5700LAMP LAMPADA PER BANCO MASTERCARGO ART, Weihnachtsrot 10m Strickschlauch B 15 mm. Vorhang Deko Vorhang Conacord Ganges Bambusstäbchen Länge 200cm. BALI IDEEN GUTTA-SEIDENTUCH 90x90 cm Ponge 8 neu. 144er-Set Cupcake Topper Kuchen Picks Tortenstecker Frucht Zahnstocher für.Embroidered Quilt Block Panel "Just Married Car" Pure Irish Linen Ivory, European Nobility 3D Curtain Blockout Photo Printing Curtains Drape Fabric. Set 3 Hammer Juweliere-Werkzeuge Metall Formen Silberschmied Treiben Ball-Pein. Großverkauf Mehrfarbig Faden Baumwollfaden Baumwollkordel Schmuckschnur 0.6mm. 10 mm 4 Glascobochons "Butterfly" mit Motiv, Landmann Fleischschere selection Hähnchenschere Fleischschere Küchenhelfer. Kleiber Reparatur Set Nylon Flicken Patches selbstklebend Camping Kleidung ...... verschiedene Farben Sand Dekosteine Dekosand, 100x Anhänger Kraftpapier Gift Tag Etiketten Geschenkanhänger Geschenkkarten*,

blanko folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen 2er Pack weiß Koffer

blanko folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen 2er Pack weiß Koffer, blanko folia 3310 Pappschachtel zum Bemalen 2er Pack weiß Koffer