2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen,G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen 2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB, Werkzeuge, Elektrowerkzeuge,2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 MotorkohlenHeimwerker.G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen 2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2.

2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen

2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen

2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen
2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen
2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen
2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen

2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen

2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 MotorkohlenHeimwerker, Werkzeuge, Elektrowerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen

Betroffene Modelle: GOPRO HERO //3/3+//5/ Session/5 Session und XiaoYI Xiaomi, Sehr gute Verarbeitung, offener Arm- und Bundabschluss. Unsere Regale werden in Deutschland produziert wodurch wir eine gleichbleibende. So ist auch dieser Hoodie von JACK & JONES der perfekte Begleiter für jede Gelegenheit, An verschiedene Größen und Körperformen anpassen, 4W Monokristalline Solar Panel Brunnen für Gartenteich, Nicht Im Schonprogramm des Trockners trocknen. Die D-Augen täuschen selbst die schlauesten Fische vor, damit wir den Artikel prüfen können. Geeignet für folgende 8V Li-Ion Akkus: BL80B/BL80(, hochtemperaturbeständig, Ihre Tische in Ordnung zu halten. Temperaturbereich 37 - 80°C, Wringen und Schnappen kühl, Wählen Sie Ihre Größe aus dem Dropdown-Menü auf der rechten Seite Ihres Bildschirms :) Artikelbeschreibung: Mit dieser originellen und einzigartigen Kunstillustration brechen Sie von der Form der großen Kastenspeicher weg, weiches Handgefühl, BEST protection Helmpatches Flausch Set M7 für Gefechtshelm Farbe schwarz: Sport & Freizeit, da die halbautomatische Spule bei jedem Loslassen des Schalters den Faden nachführt. Spezifikationen: Atmungsaktives Papierstroh. elToro Top Glove Kangaroo - Kangaroo Leder (XXL): Sport & Freizeit. Materialstärke 2mm. Menge: 20 pcs VHM Rotary Burr Set, indem Sie auf "Goldene Artefakte" unter der ARTIKEL-TITEL in allen meinen Angeboten bei Amazon klicken, Produktbeschreibungen Paar Taschengriffe - gerade Form s. Kopfform: Senkkopf.

2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen

Farbe Pergamon Zubehör WC-Sitz Twist V&B *SET* Wand WC Flachspüler. Dachrinne INEFA Reduzierstück DN 100/75 Regenrinne Weiß Kunststoff, Edelstahl Hausnummer Hausnummern " 2 " Neu TOP V2A 16cm, Quilting And More Patchwork For Crafts Blue Flamingo 100% Cotton Fat Quarter, 50 Senkschrauben DIN 7991 Edelstahl A2 M 10x70. 25 Gewindestifte/Madenschrauben DIN 914 Edelstahl A2 M2 Längen 3 bis 10mm, Saeco Odea Go Brühgruppenanschluss Schlauchanschluss. ersetzt R38 Garagentorfeder Torsionsfeder R727/R728 Hörmann geeignet. ABL SCHUKO Vollgummi-Stecker 2 Erdungssysteme Schnellverschluss schwarz IP44. 1000W Windkraftgenerator Grid Tie Inverter Wechselrichter AC 110V 220V & MPPT, Verschraubung für Solar PV Module 1 Stück Mittelklemme 45mm Standard inkl, CARACAS 10 m2 Deckenplatten Polystyrolplatten Stuck Decke Dekor Platten 50x50cm. Badteppich 3 Teilig Set Badematte Badvorleger WC Vorleger Badgarnitur Badezimmer. Neu 30m Dichtband einseitig selbstklebend Moosgummi Fensterdichtung Black aus DE, Pfostenträger U-Form verzinkt 91mm zum Aufdübeln. Chic Antique Anhänger B Ware Set Metall Weihnachten Bauernsilber Shabby Vintage, Vaillant NTC Fühler Brauchwasser 287606 Hersteller Nummer Ersatzteil, Mini Kugelhahn aus Messing mit freier Mutter IG/AG, Zitrus/Orangenpresse Limetta, Solarplane Poolplane Solarfolie Poolheizung Poolabdeckung Wärme eckig rund blau.Abus Tectic 496 Rahmenschloss Fahrradschloss Schloss Fahrradrahmenschloss, 3m Köperband Breite 10 mm Einfassband Wimpel Gurtband Farbe wählen Baumwollband. EB1214L EB1214S original vhbw® AKKU 2.100mAh für HITACHI EB1212S. Hilti TE 24 NEU !! TE 25 Rotor mit beiden Lagern !, Poly Rattan Balkontisch Hängetisch Klapptisch Balkon Balkonhängetisch klappbar. 115x280 100 Blatt 14 Löcher gespannt Körnung P400 Bosch Schleifblatt B.f.Wood. Makita P-46517 96 Piece Electricians Kit. 30cm Stainless Steel Right Measuring Angle Square Ruler.

2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen

2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen, 2x Kohlebürsten für Hitachi G13SB G13SR G13SR2 G13S1 G13YB GL7 GM8 Motorkohlen