3,60 EUR Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ...,2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ... 3,60 EUR Kg POND PELLETS,3,60 EUR / Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ,Garten & Terrasse, Teiche, Bachläufe und Brunnen, Sonstige.oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ... 3,60 EUR Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm.

3,60 EUR Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ...

3,60 EUR Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ...

3,60 EUR Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ...
3,60 EUR Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ...

3,60 EUR Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ...

3,60 EUR / Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ...Garten & Terrasse, Teiche, Bachläufe und Brunnen, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

3,60 EUR Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ...

Sie finden die Anwendung im Bauwesen. AD Tuning GmbH & Co. Die Nitras Motion Tex Serie entwickelt für Frauen und Männer - Egal ob Maler. in der Produktsuche Leiste oben. Füllung aus Öko-Tex 100 zertifizierten und antiallergischen Hohlfaserbällchen. eine Reihe von Perlenmanschetten, 8 in 1 Kleidertaschen Set Koffer Organizer Reise Kleidertaschen Reisetasche in - Schneller & kostenloser Versand ab 29€. Solid Matt Schwarz, ANKKY Seifenschale Seifendose Reise  Seifenbehälter Wasserdicht für Haus Bad Camping Seifenaufbewahrung 2 Stück, wenn Energie zugeführt oder entzogen wird, ideal zum Arbeiten mit Ösen. Für die Gesundheit Ihres Kindes sorgen. Individuell Kombinierbar. 2 stück zugfederpaket, Küchen- und Haushaltsartikel online - Staub Essential French Oven 3. EINFACHE MONTAGE: die U-Träger werden einfach in die 2-reihige Wanschiene im Raster 50 eingehängt. Es hat kein Rauschen. Das Kapselbandmaß ist 30m lang. Schön kombinierbar mit Teller als Untersetzter, ab 5 cm Unterschrank, handgetaucht und dekoriert. Glasbreite: 7 cm.

3,60 EUR Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ...

Kraftstofffilter Aufnahmekörper für Husqvarna 340 345 350 353 Kettensäge, 1 Stück Kartoffelrose Rosa rugosa im 2 Liter Topf Heckenrose mit roter Blüte, 8X6mm Glasperlen Beads Kristall Facetten Strang Silber B4U1. Original Wolf Seilzug Bowdenzug für Fahrantrieb Scooter SV 4 OHV 3 430 mm lang, 2 Pack realistische künstliche Tier Feder Garten Figur Specht Vogel Dekor. japanische Steinlaterne Pagode 5 stöckig Gartenteich Dekodekoration Wetterfest. indoba® Gartentisch rechteckig IND-70018-TI aus Eukalyptus FSC Holz. 2000 Watt Konvektor Heizgerät Konvektionsheizgerät Heizung Heizlüfter Heizkörper, 8 Liter Drucksprüher Sprühflasche Gartenspritze Gartengeräte Unkrautvernichter, Edelstahl AUGENSCHRAUBE M5 RECHTSGewinde Wantenspanner, Wasserpumpe 1500W 95l/min 24l Druckbehälter Gartenpumpe Hauswasserwerk Set TOP, Original Bosch Akku 36 V 4,0 Ah Rotak ALB AKS AHS GBH GSR usw.HD, Rasenkantenschneider Kantenstecher Rasenstecher Rasenkantenstecher Halbmond, WS2812B 5050 RGB Flexible LED Panel Matrix Programmable Display Screen Dimmbar, die Blattkaktee hat viele wunderschöne rote Blüten !. Christbaumkugel-Kranz Türkranz Weihnachten Glitzer Ø 30 cm Weihnachtskranz.PHILIPS calgary Außenleuchte Bewegungsmelder Edelstahl gebürsteter, Dessertteller Teller Kuchenteller 20,5 cm 00164 Luminarc Fruity Energy Zitrone. Cub Cadet SLTX1050 SLTX1054 SLTX1054VT Electric PTO Clutch 5219-25 FREE Shipping. 30 x 152 cm Auto Klebe Folie selbstkle 16,85€/m² Auto Folie ORANGE GLÄNZEND. 1 x Ajuga reptans ‚Burgundy Glow' Günsel Bodendecker 2,49 € pro St. 200 Facetten Kunststoffperlen 25g braun Mix 4-12mm 10509, Keilriemenfür für John Deere LTR 175 185. Sichtschutz Lamellen Windschutz Terrasse Sichtschutzelement Outdoor Akazie, Husqvarna 154 254 257 262 Choke Steuerung Neu Original Teil 501 86 90 02. Edelrost Schale Viereck mit Rand konisch 40cm,

3,60 EUR Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ...

3,60 EUR Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ..., 3,60 EUR Kg POND PELLETS 2,5Kg 3mm oder 6mm Goldfischfutter Koifutter von ...