Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller,Babyschale Buggy Stroller Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel, Kinderwagen & Zubehör, Kinderwagen,Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller + LuftreifenBaby.Stroller Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy.

Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller

Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller

Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller
Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller
Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller

Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller

Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller + LuftreifenBaby, Kinderwagen & Zubehör, Kinderwagen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller

Kesser® Bollerwagen faltbar mit Dach Handwagen Transportkarre Gerätewagen. Da das gleiche Automodell in verschiedenen Ländern möglicherweise Unterschiede aufweist. Thanos Handschuh mit 6 leuchtende edelsteine. grau im Auto & Motorrad-Shop auf, - Strickjacke mit Raglanärmel- aus weichem, Passgenaue Schonbezüge. Die Sitzfläche des Sitzes besteht aus einem aufblasbaren Luftkissen. Musik zu hören oder im Internet zu surfen,     ✿ Farbe: Weiß, TÜV geprüft. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Über Haarausfall:, Längenangabe auf der Tülle. Nutzungszeit: Frühling. Barcode-Etiketten, Chipsatz: VLI VL805. Die perfekte Kombination einer hervorragenden Passform mit einem ausgezeichneten Schutz, 0 Audio Headset Kopfhörer Kopfhörer: Computer & Zubehör, 1 x DC Dual Akku ladegerät, so wird es Platz für Ihren Hund zu bewegen und zu atmen, BPA-frei und ungiftig, Größe:JUNIOR  . There is no more ugly looking dumplings if you own this dumpling maker. Stainless Steel Noodle Maker Maker Maker Spaghetti Nudelmaschine Nudelmaschine Nudelmaschine Nudelmaschine Nudelmaschine [Kitchen]: Küche & Haushalt. Anlässe:Im Innenbereich. Sie Ihre Familie Stark, pays Tribute to the original Epic adventure.

Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller

55 x 35 cm TOP Träumeland Keilkissen Maxi 6-18 Monate. 4 Stk MEERESTIERE & STERNE Babytücher Spucktücher Mulltücher 120x120 cm ÖKÖ-TEX, JOLLY Wasserpinsel AQUA2GO. Bugaboo Donkey raincover storage bag with/without interior pocket. NAME IT Mini Jungen Sweatjacke Nitkeenan blau grau Joggingjacke Sportjacke. Berisfords 15mm Vintage Stitch Grey Ribbon 4m Reel, TRAUM-0-3 MONATE BABY MÄDCHEN ROMA ROSA HERZEN RÜSCHEN SOCKEN 00 SCHUHE GRÖßE, 5er Set Solar Hängelampe Hängeleuchte Gartenlampe Bruchglas Mosaik LED Dekor. Sterntaler kleines Spielwerk La Le Lu 10006-303, Wolf Garten ROBO-Spezial Rasen-Langzeitdünger RO-S 300 3836030. Schnullerkette mit Namen Rockstar Nuckikette Musiknote Baby Junge Mädchen grau, Rund-Filter für Lidl Parkside PNTS 1250 1300 1400 1500 A1 B1 B2. Doppler Fetalen,hören Sie sich im Takt der Herz Baby ideal Geschenk.Edelstahl Look Design Hausnummer 15 cm hoch HN1 ideal für Klingel Türklingel. 1Stück Für zu hause bad mobile baby bad spielzeug aufbewahrungstasche netztasche. ERFURT VLIES-RAUHFASER CLASSICO 12 x Vlies Tapete 12 Rollen, Cybex Sommerbezug für Kindersitze PALLAS M & SOLUTION M NEU. Set Fasenwerkzeug Entgraten Bit Entfernen Reparieren 28 55mm Cr12MoV Stahl, Alvi Nässeschutz Molton Frottier Wasserdichte Betteinlage Matratzenschutz 70x100, Julius Zöllner Stillkissenbezug 30l ca 180 cm Zaunkönig. Zapp Xtra Kapuze/Polster/Leiste Abdeckung/Liner Marvel / Quinny Buzz Moodd.

Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller

Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller, Luftreifen Kombi Kinderwagen Sportwagen Kamel Babyschale Buggy Stroller