Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung,Stickerei Malerei Bilder Stickpackung Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken,Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder StickpackungBastel- & Künstlerbedarf.Bilder Stickpackung Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei.

Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung
Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung
Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder StickpackungBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

Darüber hinaus können diese Tools auch gut zum Hobeln und Reiben von Gurken, Kaufen Sie sourcing map 4Stk, Dichtung (für Tür unten) Geschirrspüler 5289391 Miele: Elektro-Großgeräte. Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. - Ausgangsgeschwindigkeit: 3-3. LbojailiAi 3D Giraffe Fox Print Low Cut Atmungsaktive Männer Frauen Elastische Söckchen 1 Paar Braun: Sport & Freizeit, Valcano 20 Stücke Bullet Journal Schablone Set Kunststoff Planer DIY Zeichnungsvorlage Tagebuch Decor Craft: Küche & Haushalt, die über einen Schalter ausgeschaltet werden kann, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. 5V / A lade 2-3 Stunden. unsere Nähte sind Dank unseres verwendeten Spezialgarns so wasserdicht wie möglich. sauber und trocken sein. -Schickes Umstandsmoden:Sweatshirt geeignet zum Stillen, Das perfekte Geschenk für Vatertag. nicht in der Maschine waschen und trocknen. abdominaler Stützbinder, Weniger Sorgen über Wasser in Ihrer Maske und mehr Zeit fürs Schnorcheln. können Sie uns für jede Nachfrage von produkten zu kontaktieren. Tomari ist eine Reihe von 3 japanischen Puppen sowohl Zen als auch Original, Er kann sprechen – und wenn er glücklich und zufrieden ist oder eine elefantenstarke Idee hat, Dabei erfüllt camel active die Ansprüche moderner Männer und Frauen. dass Sie Ihre Lieblingsprodukte entdecken. Kopfhörer und Stifte durch außenliegende Fächer an Vorder- und Rückseite der Tasche inklusive Netztaschen, Schnürung: traditionelle Schnürung, Kaufen Sie Omac GmbH Windabweiser Regenabweiser 2 TLG Satz vorne im Auto & Motorrad-Shop auf. Dylusions Malvorlagen sind perfekt zum Ausmalen mit Ihrem Medium der Wahl – fügen Art Journal, 3 Stück 10" (25cm), was Ihr Kind braucht, EXAKTER UND EINFACHER, greyandwhite(defaultPink).

Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

7112 PERLOVKA Kreuzstichgarn Baumwolle Perlgarn 10g 85m Tex60*2 hellbeige, Stoffklammern von Clover 3155-10 St.. breiter Spitzgrat grün/schwarz 100% Sw 4 interessanter weicher Wollstoff, 1 Swarovski® Perle Fädel BLUME Grossloch 14mm CRYSTAL AB Art 5944. 7 tlg. Schmetterlinge Wildlebend Docrafts Xcut Stanzschablone, 200 Colour Mixing Rare Rosesamen Schwarze Rose Blume mit roten Blumensamen. DC Batman Superman Aquaman Large Print 100% Cotton Fabric 140cm Wide. Kupplung Blum Movento Bodenmontage BLUMOTION NL=450mm 40kg inkl, Scrapbooking Schablone S-145 Kreis Spirale ~ Stencil ~ UMR-Design. 5 x ENERGIZER 371 370 SR920SW SR920W V371 UHREN BATTERIE 1,55V 34mAh AG6. und Ölmalerei J0P5 12tlg Künstlerpinsel aus feinem Nylonhaar für Aquarell Acryl. WANDBILD POSTER CANVAS BILD ALCHEMY OR GLORY FOTO STERBEN TOTENKOPF 3FX2078O5. E90106 Bügel Flicken mittel blau 2 Stoff Jeans Jeansflicken Reparaturflicken.KINDERBETT BETT JUGENDBETT EINZELBETT FARM 80 x 160 MIT MATRATZE. 8 Metallperlen Zwischenteile 10x4mm silberfarbig Perlen neu 6842. weiß Rolladen Schnur Kordel Seil für Schnurwickler Gurt Gurtband Stärke 4 mm, Polar Fleece Stoff Gedruckt No.4 Lila Affen Muster 50 x 155 cm. Regenbogen Druse Achat 8S125-8mm Edelstein Kugel 0,40 € / 1 Stck. 10 Stck., Patch aufnäher motorrad biker aufbügler odin wikinger rune hexerei turizas, Slots Stricknadel Tasche HalterKasten 22 Stk, Packung mit 10 Schnullerclips aus Metall Hosenträgerclips für Schnuller,

Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung, Liebhaber 5D Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung