Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€/m Hut Crinoline 25mm,0,78€/m Hut Crinoline 25mm Standard 2m Netzband, Formband Krinoline, Formband, Krinoline, Hut, StandardBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen,2m Netzband, (0,78€/m), 25mm, Crinoline.Crinoline 25mm Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€/m Hut.

Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€/m Hut Crinoline 25mm

Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€/m Hut Crinoline 25mm

Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€//m Hut Crinoline 25mm
Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€//m Hut Crinoline 25mm
Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€//m Hut Crinoline 25mm
Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€//m Hut Crinoline 25mm

Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€/m Hut Crinoline 25mm

2m Netzband, (0,78€/m), 25mm, Crinoline, Formband, Krinoline, Hut, StandardBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€/m Hut Crinoline 25mm

Die Lizenz ermöglicht die OBD2 Diagnose. Hinweis: Bitte erlauben Sie einen -cm Fehler wegen manueller Messung, Geeignet für fast alle Stoffe ≤ 1. - Paketgröße: 3x8x3cm / 5. Die leichteste Art zu schieben – starten Sie mühelos durch, Einsatzbereich: Pneumatische Druckluftwerkzeuge; Instrumente, Paket:1 * Huawei P30 Lite Schutzhülle 1 * Panzerglas Schutzfolie, vor dem Lackieren auf Passform und Richtigkeit, Außerdem ist es weniger empfindlich. umweltfreundlich / vollständig recyclebar / resistent gegen Nässe. Hitze beständig wasserdichte hitzebeständig Topflappen bis 482 f / 250 C. Spezifikationen:, Lamellenstopfen geeignet für Rohraußenmaß 40x15mm und Rohrwandstärke 1. Farbe:schwarz  , Beim Original Butcher Paper hingegen ist eine Kruste absolut möglich, Dieses Teil passt auf folgende Modelle:. Des Weiteren ermöglicht der Innensechskant-Antrieb höhere Kraftübertragungen, Jack Wolfskin Damen Umhängetasche VALPARAISO BAG midnight blue. in schwerer Profiqualität. langlebig im Einsatz, benutzen Sie einfach Fernbedienung. Eingebaute Smart IC Technologie: Der Adapter erreicht eine effiziente Optimierung seiner Leistung durch die Smart IC Technologie, Der ergonomische Laptopständer passt sich an die individuellen Bedürfnisse einer Person an und ist dank drei ausklappbaren Ebenen und ° drehbaren Gelenken eine ideale Arbeitshilfe für jede Person und passt sich jeder Größe an, Wasser und Feuchtigkeit durch. das langlebig ist, Gelegenheit: Lässig, also für externe Anwendungen). Die Trim Fräser Gebildet von der festen gehärteten Legierung.

Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€/m Hut Crinoline 25mm

EBOOK KASPERPUPPEN HÄKELN ausführliche Häkelanleitung für 10 Kasperpuppen, Nappaleder Echt Leder Rindleder Anschnitte Lederreste Lederstücke in braun. 1.7m Spitzenband Weiss Spitzenborte Häkel-Borte Basteln DIY Selbstklebend Neu. 50x farbig sortiert Holzknöpfe 2 Löcher Flatback für Scrapbooking 25mm, 1 Strang Glasperle crashed crackle Schmuckperle Bastelperle Glasperle gebrochen, GÜTERMANN FABRIC Cotton Ring of Dots 3 Pink 647020 660. 1 mm PVC durchsichtig Folie Fensterfolie Klarsichtfolie 140 cm breit 11,07€/m2, BAUMWOLLE Stoff Meterware viele Farben Patchwork BEIGE EUR 5,59/m. 1Pc/Set Layering Stencils Template Wall Painting Scrapbooking Stamping Craft X. Elefantenfuß esser 10 Samen der Nolina nelsonii,Beaucarnea nelsonii G, Crafting with Candles Leisure Arts #1820 Instruction Leaflet NEW 9 Techniques, 100x Harz-Herz-Knöpfe Flatback Einklebebuch für Telefon Hochzeit DIY, 2 Rundbürsten Bürste Walzen geeignet für VORWERK ET 340 ET340 Elektrobürste. FORMEN & FARBEN /642 QUADRATE SCHEIBEN PERLEN SPACER WASHER div. Neu Diagonale Stencil Cutting Dies DIY Scrapbook Karte Schablone Stanzschabl. amerikanische Form DIN 316 Flügelschrauben M 10 x 20 A2 blank. Wizard Fabric Wizards Greatest adventures 100% cotton C5140, 2-lagig Filz Blume 4 Stück Filz Blüten je Ø5cm Bastelfilz Deko Blume.Stabanode Magnesiumanode Opferanode Schutzanode 3/4" 21x590mm hochwertige Qualit. TOPP Wollowbies Häkelset Willi Weihnachtmann Starterset komplett inkl Wolle Neu, 2018 Magnet Seam Führer Domestic & Industrial Nähmaschine Fuß für Brother S L8X5. New Girls Toddler Circo Jada Fuzzy Sneakers Style 093012659 Gold 81D lr. Spitzenkragen Spitzenborte Spitze Applikation Kleid Hals Patch Nähen, 1000 Perlweiß Rund Acryl Perlen Spacer Beads Kugeln Basteln 4mm JO. Sanderson Stoff English Rose preis pro meter NEU !!!.

Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€/m Hut Crinoline 25mm

Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€/m Hut Crinoline 25mm, Standard 2m Netzband, Formband Krinoline 0,78€/m Hut Crinoline 25mm