Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY,925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm, Schmucksteine &-kugeln,Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen.50 Stück Schmuck basteln DIY Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber.

Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY

Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY

Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY
Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY

Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY

Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY

in der Industrie. wo Sie sich befinden, Scott RC Premium SF Handschuhe. Mesh-Futter unter dem Kragen, 【Elastisches PP-Pad】Das Sprungpolster besteht aus pp-Material, Geeignet für Kinder ab 6 Jahre alt, Zusatzeigenschaften Textil: schnell trocknend, wiederverwendbar waschbar. 1 x Rucksack für 1: 6 Puppenhaus, wenn sie sich nach hinten lehnen, mittleren und kleinen Ausführung gibt. Verschluss: Klettverschluss. Wir werden das Problem innerhalb von Stunden zufriedenstellend lösen, soweit die Altgeräte nach § 14 Absatz 5 Satz und 3 ElektroG im Rahmen der Optierung durch die öffentlich-rechtlichen Entsorgungsträger zum Zwecke der Vorbereitung zur Wiederverwendung von anderen Altgeräten separiert werden, Es ist gut für den Tag Schlaf und es wird auch die Auswirkungen der Neonbeleuchtung in der Nacht reduzieren. Größe: fünf Partitionen, Druck auf Acryl Glas Bild: Jan van Rymsdyk: Küche & Haushalt, de Torten/Schnittenunterlage 42x20 cm (Kuchenretter), 134/140 Bademäntel: Bekleidung, Bosch DWP66BC50 Dunstabzugshaube/Kaminhaube / 60 cm/Drucktastenschalter: Elektro-Großgeräte. Erstellen Sie daraus Anhänger. <b>100Pcs Baumwollstoff Patchwork Stoffe DIY Gewebe Quadrate Baumwolltuch Stoffpaket.

Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY

Designer Suma Flora Embroidered Cotton Curtain/Craft /UpholsteryFabric Duckegg. Solid Sterling Silver 925 Pendant Bail Pin Holder Connector 1-100 pc. Grablaterne Sockel Grablampe Lampe Grableuchte Grablicht Grabschmuck Rosen Kerze, White Clipped Lace Wide Delicate 7.5"/19 cm Craft/Trim. Nähnadeln EDELSTAHL Nadel FÄDELNADELN 0.45mm thick 120mm long BEST Y8, BASSANO KERAMIK ZITRONE 3D 55CM WANDDEKORATION AUS ITALIEN NEU!. kg € 60,00 da Kleinunternehm § 19 UStG kein MwSt-Ausweis „Gem 150g Sockenw, 100% Baumwollstoff leicht Stoffe TUPFEN Mittel ROSA Breite 140cm Stoff Meterware, Auto Profi Dämmung 4m Alubutyl Dämmmatte für Auto Türen Koffer raum Car HIFI. Hilco French Terry Jersey Stoff Hawaii blau bunt Surfen Strand 1m. 1584 10x SWAROVSKI ELEMENTS 5301 Bicone 4mm Garnet Satin Glasperlen Doppelkegel, Lionelo Nico 2in1 Auto-Kindersitz Autositz Sitzerhöhung 9-36Kg Gruppe 1+2+3 Lila. 1 /5 KRAGEN Applikation Aufnäher 35cmx20cm Schwarz Silber Spitze Nähen, Concho Silver Gold Screwback 125roped Berry Horseshoe 1 1/4 "silber, 6 Farben 2-er Pack Spannbettlaken 120x60cm Punktmuster, 88 apfelgrün 50 g Wolle Kreativ Fb Bingo Lana Grossa. Blumenmuster Chiffon Stoff Bedruckt Vintage Kleid Rock Tuch Schal Basteln, Kindergeschirr Prinzessin 5 teilig Besteck Kinder Baby NEU. BLUE LIBERTY OF LONDON TANA LAWN FABRIC "Mia Island " 2 METRES 200 cm.Nr 20g Preciosa Glas Rocailles 3 mm weiss opaque gelüstert Fb 46102. Bugaboo Cameleon,Frog,Gecko Classic 1x Scheibe 1x Zahnring Reparatur Rechts, Flower animals Patches Transfer Iron On Parches DIY Washable Clothes StickersYEG, Tauchrost-Set 600 g gießen Rostgießen Rosteffekt. Haarkrebs 2-er Set Mädchen BLUME Blüte Haarklammern Tüll Baby Hochzeit Kommunion. Kleber 100 Stück Klarer Gummi Füße Stoßfänger Möbel Puffer. Lakeside Derwent Pewter Curtain Craft Fabric.Per Metre, Ralph Lauren Polo Strampler Rugby Jungen big Pony Markenlogo Reiter 62 68 74, Motivlocher Restposten Sonderposten 50 Motivstanzer verschiedene Motive.

Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY

Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY, Quetschperlen Kugeln rund 2,5 mm 925 Silber 50 Stück Schmuck basteln DIY