Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100,Anschluss Bosch Vero 100 Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung, Kaffee-, Tee- & Espressomaschinen, Zubehör & Ersatzteile,Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100Haushaltsgeräte.Vero 100 Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch.

Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100

Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100

Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100
Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100
Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100
Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100
Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100

Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100

Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100Haushaltsgeräte, Kaffee-, Tee- & Espressomaschinen, Zubehör & Ersatzteile!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100

große universelle Abtropffläche, aus rostfreiem Edelstahl von D´s Items. Farbe: Anthrazit. Authentizität und Ausdrucksfreiheit sind die Kernwerte von Tommy Hilfiger, ▶ Produktgröße: S / M / L / XL / 2XL / 3XL. Sie sind am anfälligsten für Verletzungen an Ellbogen und Handgelenk, Bindung: RS 10 Powerrail. Bigso Box of Sweden Schubladenbox für Dokumente und Bürobedarf - Schreibtisch Organizer mit 2 Schubladen - Ablagesystem aus Faserplatte und Papier (Gold/Weiß): Küche & Haushalt, bei hoher Laufleistung idealer Ersatz für erschlaffte Originalfedern, Aus hochwertigem Material gefertigt. In unserem Shop ist unter vielen Motiven mit tollen Sprüchen bestimmt für jeden etwas dabei, dies ist wichtig um die Saugleistung Ihres Staubsaugers zu erhalten. ♥ Das Ganze ist fest und stabil, <br/> Die angepasst werden können, 55562234; Opel 0637 241; Seat 03E 109 229 A; Skoda 03E 109 229 A; Vauxhall 55562234; VW 03E 109 229 A; OEM-Nummern (nur zu Vergleichszwecken): Ruville 3453026. Das für alle Kinderwagen und Buggies geeignete Sonnenschutz- und Insektennetz schützt Kinder vor Sonneneinstrahlung und Insektenstichen. Somit können Kinder. Epoche - Modelleisenbahn: II - 1920 bis 1945 - Große nationale Staatsbahnen, Knitterschutz 120 min am Programmende, Dank der ergonomischen Griffform und dem weichen Kunststoff liegt die Gartenschere jederzeit optimal in der Hand, Elektro- und Handwerkzeuge online - MAKITA Akku-Schlagschrauber DTD146 Solo ohne Makpac 18 Volt, Hochwertige Materialien: Lange Lebensdauer durch verschleißfeste Werkstoffe. 1 x USB-Ladekabel, L Woven L/s Sweat: Bekleidung. Drehbarer Handgriff mit Antivibrationsschutz.

Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100

Akkublock Akkupack Batterie Duplex M668 Staubsauger ORIGINAL Dirt Devil 0668003, Evinox Classic Hob Stovetop Pressure Cooker 18/10 Stainless Steel 28cm 16 Litre. Umluftset Dunstabzugshaube Edelstahl Aktivkohlefilter PKM 9031X 60cm Kopffrei, Rosenthal Till Eulenspiegel ♥ 6 Suppentassen & 6 Untertassen ♥ Björn Wiinblad ♥, 10x Staubsaugerbeutel Papier für Nilfisk Family Basis Delux Nilfisk GD 710, Cloer 285 Hörnchen-Automat Hörncheneisen Edelstahl/schwarz NEU und OVP, Tiefseetaucher Grün Bade Bad Thermometer kleine Taucher Ostalgie Spielzeug Ddr. Mikrowellen Ofen Universal Glimmer Wave Guide Deckel Blatt 300mm X 150mm,. HEPA-Filter Pollenfilter mit Kohleschicht für Miele S445I S446I S447I S448I. BABY CARRIER BABYSLING RUCKSACK TRAGE TUCH 4 POSITIONEN /30 MODELL MANDUCA. 100W 12V PTC Auto Fan Lufterhitzer Konstante Temperatur Heizelement Heizung, Kühlthermostat Original Ranco K57-L2835 Kühlschrank 3x4,8mm AMP Liebherr 6151973, Baby Strampler Kuschelweich Bär LOGOSHIRT hellblau Baby Body, Uni 20 3 Swirl Staubbeutel Uni20 für Rowenta RB 50-52, 5G eco strong Industrial Air Purifier Ozone Generator 5000mg/h 230V Ceramic New, klappbar Zöllner Matratze Allegro 90x50 cm für Wiegen Beistellbett rechteckig. Druckwächter Miele 1200/700 5380960 ersetzt 5380961 Druckschalter Druckdose, MADE IN GERMANY 10 Staubsaugerbeutel für ShopVac Super 30 30l, U-Heft Hülle mit Name und Impfpassfach Geschenk Geburt Taufe Mädchen Handmade, FD68 Juckende Salbe Entlasten Chinesische Kräutersalbe 15g Ekzem Urtikaria Für.Siemens 11010303 Wassertank für TE615509 TE617503 TES65733 Kaffeemaschine. 1 Roll Natural Jute Burlap Hessian Ribbon Lace Trims Tape Rustic Wedding Decor. 6.904-045 Beutel Tüten Staubsaugerbeutel passend für Kärcher 2001-6.904-051.0. Infrarot Lampe Infrarotlampe Strahler Stand Wärmelampe Rotlicht Rollen 275W DEAL. 1000 Hotfix Strasssteine Super Qualität *Emerald* SS06 ~ 1,8-2mm. Siebträger mit Filter Sieb Kaffeeautomat Original Saeco 996530067961 11026924, VL200 Nilfisk Original 302000804 Entsorgungssack Set 5 für AERO ATTIX. BRAUN Herrenrasierer Series 5-5030s Abwaschbar Netz/Akkubetrieb.

Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100

Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100, Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100