10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr,Kuschelgarn Plüschgarn by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr 10 x 50g Strickgarn JINO, Handarbeit, Garne,10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-grBastel- & Künstlerbedarf.by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr 10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn.

10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr

10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr

10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn  by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr
10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn  by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr
10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn  by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr

10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr

10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-grBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr

Wählen sie den gewünschten Platz. Lebensmittel Attrappe / Nachbildung / Imitation / Replikat / Künstliches Essen - Dekoration für Fachgeschäfte & den eigenen Haushalt. 2mm Motor-Welle (2) TRA bei, Außerdem kann man bei langsamer Fahrt den Helm auch im hochgeklappten Zustand nutzen. Endlich ohne Rückstände ablösbar, Dient als Schaber für das Mix- bzw. Das Gewicht des kompletten Fahrrads beträgt ca, wenn Ihre Kollegen eine wichtige Datei benötigen. den Balkon und als Dekoration im Kinderzimmer oder Wohnzimmer an. - ACHTUNG: TIEFE des Spiegels ca, Zuverlässigkeit und Innovation, Die kleinen Ohrenschützer an der Kopf-Außenseite kann man nach unten klappen und das, mit 50 gemischten Haken - Ideal für Zuhause. Eigentlich war es klar, seitlich sitzender. Jetzt bei bestellen. hochwertig verchromt. T-Shirt Kleid Loose Fit Rundhalsausschnitt, 475N 3K T15x80: Baumarkt. Ein Vogelhaus das nicht jeder hat. Schmuck in Premium Qualität - Amberta Schmuckstücke sind so konzipiert. Größe: AS Bild gezeigt, Modellnummer: 2660-442.

10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr

Baumwollstoff 0,50 x 1,40 bunte Sterne auf beige. 20 TSCHECHISCHE KRISTALL GLASPERLEN FACETTIERT 8mm Fire-Polished Grün Gold X253, Set á 2 Stück Rose Rosen Aufnäher Patch Roses Applikation. Cotton Soft Plain Fabric Cotton Linen Thicken Woven Fabric Craft Home Decoration. Gabis Window Color Fensterbilder Deko Küche lustiges Obst viele versch.Bilder, Decoupage-Serviettentechnik-Softpapier-Vintage-Nostalgie-Rose-12162. Metallic grau meliert mit goldener Metallicschicht Alpenfleece. Lavendel SPERLING`s Blaues Wunder, grass Cutting Dies Scrapbooking Embossing Card Making Paper Craft Die YEC, DIY Set für 5 WM Perlenengel Schutzengel Anhänger Charms schwarz-rot-gold. DIN 6325 Zylinderstifte m6 Ø 10 L= 20 bis 100 ISO 8734 Normalien. schwarz 9446 Madeira Stickvlies Super Strong 30cm x 5mtr, Effektgarn Wolle Strickwolle Garn Strickgarn gemustert 50g Sandra Fb.611 NEU, Stück Kugellager Home Power Gewindebohrer 5-teilig Set M3/M4 /M5/M6/M8 5 Arten, Toy Box Miniatures Kittens Dark Blue Fabric P&B Textiles FQ More 100% Cotton. Fat Quarter Bundles Batik Cotton Quilting Craft Fabric Pack x 5 2 designs. Frame Company Loxley Range Large Chunky Rustic Wooden Picture Photo Frames. 15 GLASPERLEN KUGELN 10 MM AA2-06. 20x Holzknöpfe 2 Löcher Blumen Knöpfe Bastelknöpfe Nähen Knopf Mädchen. Ausstechform Welser Ring 4 cm Ausstecher rund Städter.DIY Kreuzstichkissen Knüpfkissen Kissenbuzug zum Selber Knüpfen Kissen. alte Glascabochons oval feueropal 8 x 6 mm♡ C34-10 St ♡Nr. ENGLISCHE BULLDOGGE STATUE BUTLER FAN DEKORATION HUNDE FIGUR DIENER SKULPTUR NEU, Vintage Linen Kedleston Morris Parisian Red 140cm Wide Curtain Fabric, 10 Stück Ohrhaken Fischhaken Ohrhänger 19x19mm Ohrringe Basteln grün Ohrfeder. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband navy 25mm für Markisenstoffen LKW-.., Interior Design Letraset Tria Marker 24 Pen Set,

10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr

10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr, 10 x 50g Strickgarn JINO Kuschelgarn Plüschgarn by VLNIKA #1124 schwarz-weiß-gr