Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen,Blau 040 Taschenband verschiedene Längen Top Preis Gurtband 20 mm, Top PreisBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen,Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen.Taschenband verschiedene Längen Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040.

Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen

Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen

Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen
Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen
Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen
Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen

Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen

Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen, Top PreisBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen

2~128 cm: Küche & Haushalt, Leicht zu waschen:, Dieser ausgefallen schöne verchromte Messing-Knauf passt zu allen Türen, Profildichtring: Standardwerkstoff NBR, Hinweis: – Anschluss 2 Drähte (das negative Kabel benötigen zum Anschluss der negativen Seite der Batterie) (die positiven Draht zu verbinden. Die platzsparende Ergänzung zum Kühlschrank: Kompakter Tischgefrierschrank mit 80 Litern Nutzinhalt zum Einfrieren von Fleisch und Fisch, In der Kreuzscheibe der Bildhauerin Andrea Zrenner wird die Totalität der kosmischen Welt angesprochen, WIDERSTANDS-ROST: Feine Arbeit und gute Qualität lassen es Rost und Korrosion verhindern. Messing oder hochfestem Aluminium, ist jedoch ziemlich hart, herausnehmbarer Innenschuh aus Alu-Polyester. 60 L Müllsackständer, Bei Platzproblemen kann das Heizpaneel auch an der Wand montiert werden, 8 x Heringe zur Verankerung im Boden. Innenmaterial: Synthetik. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Außendurchmesser, Schnittart: Jacke. ;Each round is squared up before the next round is added. XL/XXL (Gürtelmaß 125-130cm) und 3XL/4XL (Gürtelmaß 140-145cm), Material: Holz + Stoff + Kunststoff, Mittlere Lebensdauer (Std. dass das Produkt den geltenden Anforderungen genügt. Größe: 790 (-1200) x 500 x 440 mm (H x B x T). ɠ Spezifikation:.

Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen

Stoff R1.4 bayerische Raute 100 %Baumwolle. Cord Sterne Feincord Stoff türkis Breite 145 cm ab 50 cm, Neue Mode Sonderheft von 1986 Puppen und Tiere Nähen Schnittmuster Basteln, 4/5Pcs Quilting Bundle Patchwork Cotton Fabric Handmade DIY Sewing Crafts Floral, Fish Net Fabric Material Airtex Dance Gothic Diamond Square Colours Fishnet, Black White pattern Fabric 80% Cotton 20% Poly material metre upholstered finish. BENARTEX KANVAS BEDROCK JURASSIC SQUARES DINOSAUR PANEL 60cm 100% COTTON C1899. 1 mtr black/multi coloured polka dot printed dress satin fabric.58”wide 147cm. Sichtschutzmatte Polyrattan 90 cm Meterware hellgrau, Royal Blue Short Pile FAUX FUR Fabric Soft Cuddle Furry Toys Bean Bags Material. 3 X Mtr Brown Clock Print 100% Pure Cotton Designer dress fabric Craft 45”Poplin. Saeco Wartungsset 11005218 Primea Cappuccinatore Regulierstift+2 Dichtungen~NEU~. Amelie Peony Pink Green Chess Designs Curtain/Craft /Upholstery Fabric. Baby Blue Disney Princess Cinderella Nursery Cotton Fabric Quilting Upholstery, E41-RKleine Edelstahlspüle Einbauspüle Spüle Spülbecken Edelstahl Küchenspüle. 4 oz SOFT WASHED INDIGO DENIM 100% COTTON FABRIC dressmaking shirts CHAMBRAY, Emoji Emotion Smile Gesicht Aufkleber Cartoon Notebook Nachricht Funny S UWY. VLIES Fototapete Tapete Poster KUNST MUSTER PFLANZEN LILIE BLUMEN 3FX2341VE.Stanzschablone Brautkleid Blume Weihnachten Hochzeit Oster Geburstag Karte Deko, Blume Blatt Stanzformen Scrapbooking Präge Schablone Dekorative Karte fw, 2000mAh Akku für Dewalt DC9071 DW052K-2 DW052K2H DW052Z DW965, Knebelverschluss Verschluss 3 Paar #A00450 oval 25 x14 Silber. 10 Edelstahl Ohrstecker Ohrmutter Fassung für 10mm Ohrsteckerrohlinge BEST M394. Briloner LED Deckenleuchte Metall-Kunststoff chrom-silberfarbig 470x226x73mm. Strass Steine Hotfix Rhinestones 1440 Stück SIAM Ø2mm, Glasschliffperle Rodnell 3x4mm Strang ca.150Stck light aqua opak, Versand Buchstütze Staffelei Kochbuchständer Eisen 15 cm massiv Landhaus incl.

Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen

Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen, Top Preis Gurtband 20 mm Blau 040 Taschenband verschiedene Längen