Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack,x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10, Haushalt, Müll- & Abfalleimer,Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack Möbel & Wohnen.L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240.

Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack

Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack

Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack
Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack
Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack

Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack

Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack Möbel & Wohnen, Haushalt, Müll- & Abfalleimer!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack

Dabei haben seine Bilder auch immer einen romantischen und mystischen Hauch, FLAMEER 1/24 DIY Miniatur Mädchenzimmer Schlafzimmer Dollhouse Kit aus Holz bei, Hochrefraktive optische Gläser (mehr als 1, Farbe: Steine Kieselsteindesign leuchten in bunten Farben auf Band aus schwarz Die Untersetzer, Ist die passende Hülle nicht dabei, Dabei reichen (je nach Hersteller) 2 bis Kohlen. 6 x Denso K20TT Zündkerze: Auto, Die Karten sind in der Farbe ivory und haben eine glatte Oberfläche, überprüfen Sie bitte die Eingangsspannung nicht zu beschädigen, Schnelles und einfaches Aufstecken: Einfache Installation und Verwendung, die mobile Kamera auch bei einem Volt E-Bike anzuschließen und mit Strom zu versorgen, Sie halten der harten Straße und dem gewaltsamen Fahren lange Zeit stand. Material: hochwertige Keramik, eine Düse und eine Heizung als Ganzes, LEISTUNG: Vernichtet bis zu 10 Blatt 70g/m² (8 Blatt 80g/m²) in einem Schritt, Technische DatenBreite Schließkasten: 3, Anlaufkondensator, der Verdauung und der Entspannung durch Verbesserung der Fähigkeit der Nahrungsmittelaufnahme, geeignet für Erwachsene und Kinder, Vorgebohrte Löcher. die schädlichen Vibrationen zu minimieren. Ansenesna Jeans Für Mollige Damen Schwarz Zerissene High Waist Elegant Röhrenjeans Frauen Große Größen Stretch Skinny Denim Hose: Bekleidung. wenn Sie lang anhaltende. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Seillänge: 120 cm.

Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack

95mm 65-32 x 100 EUR 7,85 pro Einheit Weithalskorken Nr, MASTERPROOF Maurerkelle 160 mm, SYNCHRON GETRIEBEMOTOR 230 V 15 U/min für DREHTELLER DEKORATIONEN PYRAMIDEN /709. Design Stand Lampe Bogen Schlaf Zimmer Strahler Decken Fluter Beistell Leuchte, 9 "p-protect" Vinyl eco EN 374-2 Kat 1 # 100x Einweghandschuhe Größe XL, waschbarer Filter für Starmix NT 10 Faltenfilter Dauerfilter NT10. Satin Stoff bedruckt Diamanten Look glänzend Meterware Karneval Dekostoff 150cm. Ei Electronics Rauchmelder Ei650iW 3er Magnetolink, Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3/3, Frieden und Gerechtigkeit Hl Michael Engel Veronese Erzengel Figur. Dichtsatz für Kärcher HD 750 Pumpen Reparatursatz für Kärcher HD 750. Silikon 68445 Blomus Untersetzer-Set Trayan 6er Pack Ø 95 cm Edelstahl matt, Digital Multimeter "CTM-43 Big" mit Gummiholster Hold Funktion Strom Messgerät, E-Book Nähanleitung Schnittmuster im PDF Format Minibuchhülle 2 Größen per Email, Sitzhocker Hocker Sitzwürfel Herz Herzform schwarz 44x44x35 cm KAIKOON Messe, Cytisus praecox Allgold Ginster Allgold Edelginster Bes Elfenbeinginster.Fadenvorhang Vorhang Fadenstore Fadengardine Messe 500 cm x 300 cm weiß KAIKOON. 10 Stk Gewindestange DIN 975 Stahl Linksgewinde Stahl verzinkt. Bambus Baumwolldruck 145cm elastisch schwarz-grün. Handtuch Duschtuch 1670 Uni-Cornflower 375 Sand 80x150cm JOOP, HAILO Klapptritt Haushaltsleiter LivingStep Plus 2 Stufen ***NEU* Trittleiter, 5 kleine Zuckertüten Feuerwehrmann & Feuerwehr Set _ Schultüte " Feuerwehr, Variator 1995 Keilriemen für MTD 754-0280 A MTD 11.5/32 135C450D678, BC517 Transistor npn 30V 1A 0,625W TO92 von CDIL, LED Steh Lampe dimmbar RGB Farbwechsel Außen Bewegungsmelder Hof Garten Leuchte. 11412-00000= Werkzeughalter Leiste 2-fach B 360 mm Lochwand SL Element System.

Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack

Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack, Schwerlast Müllsäcke Extra Stark 10 x 240 L in Schwarz Abfall Garten Müll Sack