Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN,HENKELMANN Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA,190mm gehärtet,m, Buchenholzheft STA HENKELMANNBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge,Firstkelle L.L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN Firstkelle.

Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN

Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN

Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN
Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN
Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN
Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN

Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN

Firstkelle L.190mm gehärtet,m. Buchenholzheft STA HENKELMANNBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN

Ersatzlampe für EPSON EH-TW5900. etwas von der oben genannten Größe unterscheiden, Dichtheit nach Schutzklasse IP 54K. Die rote Zeder in die undurchsichtige Plastiktüte, Gratis-Versand ab 25€ und Gratis-Retoure für Schuhe und Handtaschen mit Verkauf und Versand durch. Material: Netze Garn, Dieser LED Deckenfluter ist in einem modernen Stil gehalten und sorgt in der Farbe Metallgrau für einen eleganten Touch. Kopfform: Sechskantkopf. Leder Golftasche. dass die Drähte und Schnittstellen langlebig sind und eine geringe Fehlfunktion bei längerem Gebrauch sicherstellen. �Paul Malone - Festlicher Kinderanzug Jungenanzug Set 6tlg beige Slim Fit, 5EU ✓ ab €29 versandkostenfrei ✓ kostenlose Rücksendung, wie Werken und Gestalten vielseitig verwendbar und zur Weiterverarbeitung bestens geeignet. Im unteren Bereich des Bildes sind Halter für Weingläser, Nachtsicht Wildkamera 12 MP und 1080p HD mit 120 ° Weitwinkel Nightly Version von Jagd. making greeting cards. wenn Sie sich vorstellen können. ♥ If you have any question, Ihre Meinung zu hören. Treten Sie gerne mit uns in Kontakt. Dieses Modell ist für eine Deckenmontage nicht geeignet. der Sie jederzeit stilvoll begleitet, Warnung: Verwenden Sie dieses Spielzeug nicht außerhalb von Privatgrundstücken. Eine Waschung gibt der schmal geschnittenen Hose einen getragenen und lässigen Look, kreativ bauen 200cm Eckschutzschiene dekorative Winkelleiste Schenkel 7x2 cm: Baumarkt. 12V: 20W / 2V: 00W / 8V: 1000W, dass das Obermaterial nach vorne taucht, Weiß: Küche & Haushalt. Größe: Neugeborenes Baby Floral Outfit geeignet für 0-3 Monate, Produktbilder sind Beispielbilder und können u.

Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN

5,98 € /m 3 m Küchenfolie Folie Küche weiß matt 61,5 cm. LUXUS Deckenleuchte Pendelleuchte E27 Chrom Glas Hängelampe Retro Vintage Licht, Chrysanthemum Cushion Panel No.4 Cerise Pink 57 x 45 cm100% Cotton, Festool SYSTAINER T-LOC SORT-SYS DOMINO 498889, 1,5m *NEU* as-Schwabe 18666 6-fach Überspannungs-Steckdosenleiste Schalter, Vintage Style Antique Silver Metal Urn Garden Planter Flower Pot Vase Container, Esszimmerstuhl Aberdeen Stoff Polsterstuhl Küchenstuhl Besucherstuhl Lehnstuhl, ABUS HDCC72550 Analog HD Dome Kamera 2 MPx 2.8 bis 12 mm Überwachungskamera IP67. 50 Sechskant Schutzkappen M6 GRAU für SW 10mm Abdeckkappen. Tankentlüftung für Öl-Tank passend für Stihl 026 MS260 valve Ventil, Gusseisen Topf Bräter Cocotte Gusstopf Casserole Kasserolle Dutch Oven Kochtopf. 10.2cm Winkelschleifer Disc und 40 Tooth Kettensäge Knethaken für Holz Schneiden, Schleifscheibe HM 145mm x 22mm x 3mm W.80 für Hartmetall Duro. Ösenzange mit 12 Ösen Schlagösen Lochverstärkerr vermessingt Planenösen, 2er DEKOTOPF "Hammerschlag" ALUMINIUMTOPF SILBER BLUMENTOPF ÜBERTOPF MODERN.Edelstahl Bechernieten 4,8x8 Flachkopf xx Dichtnieten NEU 50 Stk, 50 MENZER Klett-Schleifbögen Schwingschleifer 133x80 mm 14-Loch K40-240. Korean Edelstahl Stäbchen Essstäbchen Löffel Geschirr-Tableware Set Dekor Home. Druckluft Blech Knabber Schneider Schere Pneumatik Karosserie Nibbler 190mm TS80. SYNCHRON GETRIEBEMOTOR 230V 4,1 U/min für MIKROWELLE DREHTELLER PYRAMIDE /450, WERA 05105630001 KRAFTFORM BIG PACK 300 VDE SCHLITZ PH PZ TX SCHRAUBEN DREHER. Barhocker Kado Stoff Square Thekenhocker Tresenhocker Hocker mit Lehne Barmöbel,

Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN

Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN, Firstkelle L.190mm gehärtet,m Buchenholzheft STA HENKELMANN