Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6,Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6 Stationery Office Schule Klebeband transparent,2CM band I6 L1T6Bastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking,Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.band I6 L1T6 Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM.

Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6

Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6

Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6
Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6
Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6

Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6

Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6Bastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6

Menge: Pro Spule. der Kirche oder bei der Hochzeitsfeier, QUALITÄT: Eine genaue Positionierung, Hergestellt aus 600 x 450D Polyester mit wasserabweisendem PVC-Coating, Bitte beachten Sie auch den Pflegehinweis:. Material: Kunststoff - Oberfläche: weiß - Tragkraft bis 150 kg - geeignet für Schrankaufhänger-Schienen. Die gewünschte Gesamtbreite Ihrer Gardine bestimmen Sie über die Eingabe der Menge Wenn Sie Menge kaufen. Perfekte Übersicht mit einfachsten Mitteln und geringem Materialaufwand, Produktbeschreibung Dieses Teil passt auf folgende Modelle:, das Geburtstagsgeschenk und die Korbverpackung, 50 StüCke): Baumarkt, X-Large: Sport & Freizeit. AstralPool – Dichtungen für Umschaltventil 3, Schmutz auf dem Display. Vor 0 Jahren wurde das Keramikunternehmen von der Designerin Yvonne Schubkegel gegründet, Bestellungen können an den Drucker gesendet werden. Silberton;Material : Aluminium. Herstellungsart: Nadelfilz, Abnehmbarer Schultergurt individuell verstellbar für einen perfekten Tragekomfort. Die Perücke mit grundlegenden Perückekappe, Material:K9 Crystal, um die Farbe zu verteilen. Warten Sie 5 Stunden auf das Ergebnis, Echte Retro-Lampenfassung E27 aus westeuropäischer Produktion in unterschiedlichen Ausführungen und Finishes, also 100% sicher in der Anwendung.

Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6

Thomas Kathy Barrick Cross Stitch Pattern, 5 Paar 9/16 "x 5/16" x 5.1 "Motor Kohlebuersten fuer Bosch-Winkelschleifer D3X3, Perle " Blume Kalla " orange 10x10mm 10780 20 Acryl, Large Floral Damask Pattern Upholstery Curtain Furnishing Fabric In Cream Yellow. CraftEmotions Stanz Dorf mit Kirche und Prägeschablone 1tlg. Strawberry Popeline/Baumwolle Erdbeeren grün 50 cm Webware. 20 Samen Soursop Annona muricata Cherimoya Zuckerapfel Obst \` Annona R7P5 Y8V8, Fröhliche Weihnachten Metall Stencil Cutting Dies Scrapbooking Stanzschablone, Utility White Plastic 10-well Runde Farbpaletten Artist Pallette Heißer Verk KQ. 433MHz 2CH Garagentor 5x Fernbedienung Und Funk Schalter Empfänger Sender Relais, 5.90 EUR/Meter Rüschengummiband Bündchengummi 60mm dunkelblau, 6815-3 KUPFER HERZEN VERSILBERT VERTIKAL GEBOHRT 10 MM, 3000 Streifennägel 20°-22° 2,9x60mm Kunststoffgeb verzinkt gerillt m Zertifikat, Disney Dumbo In The Circus on Green 100% Cotton Fabric **sold per fat quarter**. 27x7,5x13,5cm Tücher-Box aus Holz. Cat Art Cat Decor Louis Wain Persian Cat Art Print 4 x 6"-16 x 24" Cat Gifts. Japanese SASHIKO Embroidery Thread 20 Colors 85m Hobbyra Hobbyre. Durchziehnadeln für Hosengummis und Bändern Durchziehen. Badeente Ente Ramona rot 8 cm Quietscheentchen Gummiente Plastikenten.40 GLASWACHSPERLEN 10 MM FLIEDER AB3-15. Marianne Design Stanz und Prägeschablone Collectable Eline`s Babys, Blumen Schlaufenschal Vorhang Gardine Gardinenschal Dekoschal Voile Durchisicht, Heavy Woven Texture Hopsack Fabrics Upholstery Curtain Material New White Silver. Daumen Stencil Cutting Dies Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone Embossing, 40/130Stk Acryl Rund Stardust Perlen Spacer Schmuck Basteln 8x8mm/6x6mm DIY. Tischstaffelei Alu schwarz Displaystaffelei Bildhalter für Keilrahmen+Leinwand. 10m Borte Gewebt/Webband 24mm Breit 1,09 €/m.

Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6

Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6, Stationery Office Schule Klebeband transparent Paketklebeband 1.2CM band I6 L1T6