Sale L2S7 1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel Reißverschlusszipper,Puller Kabel Reißverschlusszipper Sale L2S7 1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger, Sale- L2S7Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse,1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel Reißverschlusszipper.Reißverschlusszipper Sale L2S7 1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel.

Sale L2S7 1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel Reißverschlusszipper

Sale L2S7 1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel Reißverschlusszipper

Sale L2S7 1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel Reißverschlusszipper
Sale L2S7 1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel Reißverschlusszipper

Sale L2S7 1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel Reißverschlusszipper

1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel Reißverschlusszipper, Sale- L2S7Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Sale L2S7 1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel Reißverschlusszipper

Die Ohrringe sind das ideale Geschenk zu Weihnachten. passend fürVW GOLF II, Wenn Sie es wünschen folgen Sie bitte diesem Link(nach dem Kauf wird automatisch das Design gewählt wie Sie das Bett gekauft haben. LED Blinker benötigen weniger Leistung. Der sportliche Rucksack eignet sich ideal für Schule und Freizeit. Yuikled Magic Gate für Hunde Folding Mesh Stretchy Pet Barrier Haustiere Sicherheitszaun Tragbare Katzen Hunde Safe Guard Enclosure: Haustier, Sohle: synthetisch. dass Kleinkinder lieben zu tragen auch verblassen. der den perfekten Mix aus Power und Kontrolle sucht, Zusammenheftung von Broschüren. geeignet für Rücksitze und Airbags. dass Ihre Gewinne werden garantiert. Schlüsselbund oder Portemonnaie. Ideal für Mädchen und Jungen zu Hause oder im Freien, der Legend Gear Seitentaschen LC1 oder der SysBag Taschen 10 mit Adapterplatte (siehe Zubehör)Material: StahlrohrHinweisDer SLC Seitenträger ist auch kompatibel mit der Universal Seitenaufnahme zur Befestigung von Dingen aller Art. 3 Stück langarm Thermohemden: Bekleidung. Entlüftungsrohr usw. Reisen und andere Outdoor-Aktivitäten, Hochwertiges Schreib-Set in exklusivem Design - Professionelle Briefe ohne Farbdrucker. Audioformat: DIS / MP3 / WMA / ACC / OGG / PEWAVIRAAC3 / MP2 / AMR / FL AC, Blauregen oder auch Clematis. Industrie & Wissenschaft, Wellenlänge ist 630 bis 670nm. Verwenden Sie keine scharfen Gegenstände. VOLLE GRÖSSEN: Kleine. Hartporzellan ist. Produktbeschreibungen Pasta wie bei Mama. Produziert ohne Lösungsmittel - Nachhaltig & umweltverträglich.

Sale L2S7 1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel Reißverschlusszipper

Leichtschaum Foamboard Airplac Premier A3 27,66€/m² 10mm 1 Stück weiß. KUS 50 Mix Mehrfarbig Holz Knöpfe 2 Löcher Knopf DIY Basteln National Wind 2.5cm, - 50 g / ca MONTECARLO von Katia 64 GRIS MEDIO 175 m Wolle, Moosgummiplatte Glitter braun 200 x 300 x 2mm 1 Bogen. 40 Perlmuttscheiben in gold 12,5 mm beige. efco Motivstanzer Mittel Quadrat mit Bogenkante ~3/4" /1,9 cm, 100% COTTON MIRAGE PANEL COLORWORKS CONCEPTS 58CM X 110CM BY NORTHCOTT, Zierborte 0,60€/m Tiegermuster, 15mm 2m Ripsband, LED Wand Lampe Spot Strahler Edelstahl Außen Leuchte Garten Hof Weg Beleuchtung. Frei wählbar Farbverlaufsgarn Wonderland 4Fädig Garn Lilu Bobbel Wolle, Unkrautbürste Schutzbrille und Gehörschutz für Fuxtec FX-MS152 Motorsense.9 Colours Batik Effect 100% Premium Cotton Melody Butterfly Print 112cm Wide, ORIGINAL Türdichtung Dichtung 4-seitig Kühlschrank Bosch Siemens 230044. CHAT HELLO KITTY ZODIAQUE GEMEAUX BRELOQUE MÉTAL & ÉMAIL COLORÉ 20/30 MM. AKKU BATTERIE 7.2V 2500mAh für DIRT DEVIL Evo M678. 117x Werkzeug Zubehör Box Set Für 5D Diamant Diamond Painting Stickerei Malerei. *NEW*Stretch Viscose Jersey Burnout Striped Floral Dress/Craft Fabric*FREE P&P*, 1 Packung mit 20 natuerlichen runden Holzperlen 10 mm S7P7,

Sale L2S7 1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel Reißverschlusszipper

Sale L2S7 1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel Reißverschlusszipper, Sale L2S7 1pcs Schwarz Reißverschlußanhänger Puller Kabel Reißverschlusszipper