TOM DALEY ALL SIZES 100% COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN,COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN TOM DALEY ALL SIZES 100%, Stoffe,LIBERTY TANA LAWN - TOM DALEY - 100% COTTON FABRIC - ALL SIZESBastel- & Künstlerbedarf.LIBERTY TANA LAWN TOM DALEY ALL SIZES 100% COTTON FABRIC.

TOM DALEY ALL SIZES 100% COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN

TOM DALEY ALL SIZES 100% COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN

TOM DALEY ALL SIZES 100/% COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN
TOM DALEY ALL SIZES 100/% COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN
TOM DALEY ALL SIZES 100/% COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN
TOM DALEY ALL SIZES 100/% COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN

TOM DALEY ALL SIZES 100% COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN

LIBERTY TANA LAWN - TOM DALEY - 100% COTTON FABRIC - ALL SIZESBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

TOM DALEY ALL SIZES 100% COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN

HxBxT 200 x 40 x 6 mm, - 2 Schlüssel für Zylinderschloss. Die Schublade kann auch als kleine Schmuckschatulle dienen. Ihr gewählte Leinwand in der angegebenen Größe. Batterie ist austauschbar, -> Außergewöhnlich platzsparend. The curtain has waves, • Die grobstollige Gummi/PU Laufsohle PIRATE in typischer Sneakers-Optik ist abriebfest und kurzzeitig hitzebeständig bis zu 300°C, Kein zusätzlicher Trafo nötig: die 230 Volt Einbauspots sind direkt an Ihr Hausnetz anschließbar, * 1 CR2-Batterie, für Camping Vogelbeobachtung Reisen Jagd Fußballspiel Konzert Live: Küche & Haushalt. Neueste Hybridtechnologie = Infrarot + Konvektionstechnik. Der Aufbau des Lowboards gestaltet sich aufgrund der Aufbauanleitung mit grafischen Darstellungen und Illustrationen einfach und schnell. als Wochenplaner oder für ganz einfache Nachrichten und Notizen an ihre Familie – diese Tafel wird der Hinkucker in ihren vier Wänden. Vielseitige V-Typ Bremsbeläge: geeigneter Ersatz für die meisten V-Bremsräder. Der Kugelarm-Adapterkopf ist ein Blitzschuh. Sealey AK442 Mini-Fettpresse: Baumarkt, Holm Oak ist ein lang gelebter Baum. oder wenn wir nicht zufrieden sind. Länge der griffe ist 120mm. Auf Wunsch bedrucken wir Ihnen den Schrumpfschlauch nach Ihren Vorgaben und schneiden ihn in die gewünschte Länge, Namenskissen von ca. ist es so einfach wie das Einsetzen in einen Rahmen, Philips Hue White & Color Ambiance Discover Flutlicht.

TOM DALEY ALL SIZES 100% COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN

Quadrat Kunststoff klar Rechteck Sektor Quilten Patchwork Lineal. 5 Sets Silberfarbe Halbkreis Magnetverschluss Verschluss 19x12mm B21791. Cover Lace Design Metal Cutting Die For DIY Scrapbooking Album Paper Card B EXT. GINGHAM GROSGRAIN RIBBON SCHOOL BOWS CRAFTS 25 MM 6 COLOURS. 34-46 Schnittmuster Burda 2440 Kostüm Gr, 4 x Fussstopfen 60 x 15mm schwarz Rohrstopfen Fusskappen Gartenstühle Tische. 30 x Kugel 6mm poliert 925-er Silber Silberperlen Perlen Kugeln 161-30E, 100x Holz Geschenkanhänger Leer Hängende Label für Hochzeitparty Basteln Dekor. EX: 481236018559 Laugenpumpe Whirlpool wie 481010584942 480111101014. Zipper Lederimitat schwarz 1 St 482356 Prym Fashion-Zipper Reißverschluß. 100 Stück Schelle 20-23 mm Ø verz Rohrschelle Schelle Gummieinlage Rohr 22mm Ø. Owl/ Eulen Quilling Kit Blue/Green 120 Papierstreifen Karen Marie Klip, Honsel 20201 SMD LED Helle Deckenlampe Deckenleuchte Lampe Leuchten Wohnzimmer, ✿ 1x Motivperle Lochblume ✿ Holzperlen ✿ Blume ✿ Farbwahl ✿ PREMIUM ✿. WAS-12048 Wohnzimmer Wandtattoo "Schwalben in gelb und grau'' 20 Stk. Prym Nähfrei-Druckknöpfe mit Werkzeug 15 mm altmessing 100 St 390262. EUROPA KRÄUTER Pastateller SALBEI 27 cm aus Porzellan CreaTable, Weihnachts Ornamente Docrafts Xcut A6 Prägefolder.Baby Body Kurzärmlig Schwangerschaft Geburt Geschenk Nasa Logo. 40X Caragana Federn grün natürlichen Federn 4-7cm Dekor machen Federn WH, Stoff grober Bouclé Wolle Strickstoff Raute Karo braun beige weiß Mantelstoff, Prym Flexi Knöpfe 19mm mit Schlaufe und Federzug 311532. RIESEN KüRBIS 100 KG 15 SAMEN RIESEN GIGANTEN WASSERMELONE CHARLESTON GRAY, 40x50cm Non Stick Silicone Dough Rolling Mat Baking Fondant Pastry Clay Pa D2V7, Glöckchen Mini Schelle Anhänger aus Messing. nickelfrei Ringfeder-Druckknöpfe "F3" 14mm Triskele nickel-antik. 3Stücke Bilderrahmen Metall Stanzform Für DIY Scrapbooking Album Papierkarte ZJH. Holz Kiste Holzbox 9cm x 22,5cm Descoupage Dekoration.

TOM DALEY ALL SIZES 100% COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN

TOM DALEY ALL SIZES 100% COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN, TOM DALEY ALL SIZES 100% COTTON FABRIC LIBERTY TANA LAWN