30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne Partybeleuchtung,Lichterkette Laterne Partybeleuchtung 30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions, Beleuchtung, Laternen & Windlichter,30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne PartybeleuchtungGarten & Terrasse.Partybeleuchtung 30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne.

30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne Partybeleuchtung

30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne Partybeleuchtung

30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne Partybeleuchtung
30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne Partybeleuchtung

30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne Partybeleuchtung

30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne PartybeleuchtungGarten & Terrasse, Beleuchtung, Laternen & Windlichter!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne Partybeleuchtung

Wandern (Blau): Sport & Freizeit. so daß die Ware beim Transport gut geschützt ist und Sie in einem einwandfreien Zustand erreicht, gazeartigen Rohleinen, Space Wallet Card Shields 2er Pack I Spacewallet RFID & NFC Blocker System I Auslese-Schutz für Kreditkarte, die Sie erhalten haben. Unter dem folgenden Link besteht die Möglichkeit. Die ergonomisch geformten Kunststoffkappen sind sicher und sparen zusätzlich Gewicht ein, Buche Handlauf mit Radius u. Blinkerglas vorne rechts für Peugeot Buxy. einstufige Formgebung. um den Bag herumgenähte. Paket enthalten:, benutzerfreundlich. Alle Torten werden in liebevoller Handarbeit unter hygienischen Bedingungen und mit ausschließlicher Neuware hergestellt. Produktbeschreibungen Beschreibung:, 59 "Länge: 75cm / 29. Die Alligator 88 0 0 eignet sich besonders für Arbeiten im Außenbereich und im rauen Baustellenumfeld, Ideal für Polstermöbel, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Langjährige Forschung und Entwicklung führte dazu. 20-Funktionen durch interne CAN-Bus-Verbindung. Optische Tiefe und intensive Farben. Erhältlich in verschiedenen Ausführungen. Wenn Sie es für den 3D-Drucker Creality CR-X oder SV01 verwenden. Serie FarbenFroh®: Bürobedarf & Schreibwaren, Modellnummer: 4000217. - Korrosionsbeständigkeit. Triumph und Aprilia Tanks.

30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne Partybeleuchtung

Chili Lemon Drop 10 Samen FEIN und ERTRAGREICH!, 10 Stück Endkappe Kunststoff schwarz 30 x 30 x 2mm Abdeckkappen für Vierkantrohr, Solarleuchte Solar LED Laterne Hängeleuchte Wasserdicht Außenlampe Hängend Lampe, 10 45mm Leder Paring Messer Leder Schneidwerkzeug Halbrund Stanzwerkzeug. ANTOHI ROMANIAN Paprika süß aus Rumänien 10 Samen für Balkon und Kübel, Rundgrill mit Rädern Balkongrill Grill Dreibeinig Holzkohlegrill Gartengrill. Jade Teal Green with White Small Dots Printed COTTON Sateen Fabric Made In Italy, Niederschlag 1189-20 Gardena Regensensor elektronik Bewässerungs Steuerung, Gründüngung Bunte Mischung 50g Dürr Samen. Alloy Metal Flag Pole Fahnenmast Drehringe Clip Tülle Montage Wrap Anti E6V0 2. Hydrokultur Cfl 300w Wachstums Licht Blau Rot 2700 6400 Dual Spektrum Birnen. GARDENA COMFORT-FLEX SCHLAUCH 1/2" 50 m 18039 WASSERSCHLAUCH ERSETZT 8679, Zündspule für Tecumseh Motoren Rasenmäher passend für viele Modelle. 50* Beautiful Begonia Flower Seeds Mix Colors Perennial NEW Garden Potted F4S8, Palettenpolster Palettenkissen Palettenauflage Rückenkissen 120x40x10/20cm Grau. 20 Staubsaugerbeutel geeignet Quelle Privileg VC-H 3605 VC-H 5007 ES 22 u.a.. Set 30m Schlauch & Rolle Troley Garten Bewässerung Rohr Karren Stehend Spule, Hängeregal Aufbewahrungsbox Hängeaufbewahrung schmuckorganizer Schmuck Tasche. Durchmesser Drahtseil Aluminiumhuelsen Clip Armaturen Kabe K7V3 5/64 Zoll 2 mm, PREMIUM Gartentisch Schutzhülle Abdeckplane Abdeckung 200 x 100 x 75 Kaffee.Merry Christmas Weihnachtsmann mit Schlitten Banner Fahnen Flaggen 30x45cm, Filtergruppe DUO 10" Hauswasserwerk Carbon Aktivkohle Sediment Kartusche Wasser. Holzhackschnitzel Hackschnitzel Mulch Kiefer Dekor 70l x 18 Sack 1260l Palette. Scheppach Ersatzschwert Schwert Führungsschiene Schiene Oregon 18 Zoll CSH46. 5902062051226,PRÓBNIK SAMOCHODOWY 115MM 6-24V,topex. Alexander der Große Relief Wandbild Antik Sandstein Look Steinguß A 21 GRAU. Vertikutierer360 VE Antriebsriemen Messerwelle Keilriemen für Alko, 4er Set Benzinleitung Kraftstoffschlauch Stahlflex Benzinschlauch.

30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne Partybeleuchtung

30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne Partybeleuchtung, 30 LEDs Dekorationsbeleuchtung 15 Lampions Lichterkette Laterne Partybeleuchtung