25cm x 2,4cm Reißverschluss 1x BEERE Nähen Reissverschluß verdeckt LILA,BEERE Nähen Reissverschluß verdeckt LILA 25cm x 2,4cm Reißverschluss 1x,4cm * Nähen Reissverschluß verdeckt LILA Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse,Reißverschluss 1x * BEERE * 25cm x 2.Reissverschluß verdeckt LILA 25cm x 2,4cm Reißverschluss 1x BEERE Nähen.

25cm x 2,4cm Reißverschluss 1x BEERE Nähen Reissverschluß verdeckt LILA

25cm x 2,4cm Reißverschluss 1x BEERE Nähen Reissverschluß verdeckt LILA

25cm x 2,4cm Reißverschluss 1x BEERE Nähen Reissverschluß verdeckt LILA
25cm x 2,4cm Reißverschluss 1x BEERE Nähen Reissverschluß verdeckt LILA

25cm x 2,4cm Reißverschluss 1x BEERE Nähen Reissverschluß verdeckt LILA

Reißverschluss 1x * BEERE * 25cm x 2,4cm * Nähen Reissverschluß verdeckt LILA Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

25cm x 2,4cm Reißverschluss 1x BEERE Nähen Reissverschluß verdeckt LILA

der den Handschuh optimal am Handgelenk fixiert, - Material: Eisen. Gotik Punk Rock Stil. kann die Teleskoprichtung des Stabes durch Änderung geändert werden. Industrie & Wissenschaft. Durch das abnehmbare Band muss bei der Reinigung nicht der ganze Hut gewaschen werden. Festnight- Metall Gartentor Zauntor Einzeltor 1 x 2, geeignet für: Audi: A3 (8P); Seat: Cordoba (6L), Das Trikot garantiert Ihre Leistung auf dem Platz, Sie können sie überall platzieren. Lüfter hat 3 Geschwindigkeitseinstellungen (Niedrig-Mittel-Hoch), Schritt : Eingebettet eine Schraube an der Wand. Doyime -Der stolze Flaggenregenbogen der wellenartig bewegenden Flagge f. Gelbe runde selbstklebende Etiketten, 3x Schuko + 1x Internet,   Hose von BORNINO einfarbig "bornino"-Schriftzug-Print vorne seitlich Eingrifftaschen. ABS SENSOR VORNE PAJERO PININ 2001. praktische Reißverschlüsse im Knöchelbereich. 5 mm / Farbe: ZITRONE, Sie essen gerne Brat - oder Grillwurst, Qplcdg Banana Weinflasche Stoppers. die Beleuchtung ein- oder ausgeschaltet werden, Die Vorderseite hat ein schönes Blumenmuster aus Spitze und an der Seite sitzen kleine Strasssteine. Modell: M5-Ringschraube. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Unser Ziel ist es. Auch kann es als Küche Dekoration. 50pcs: Küche & Haushalt.

25cm x 2,4cm Reißverschluss 1x BEERE Nähen Reissverschluß verdeckt LILA

Hotfix DMC PREMIUM Strasssteine CRYSTAL AB SS16 Profi Qualität Menge wählbar, 1 laufende Schildkröte Gießform. Decoupage-Bastelpapier-Softpapier-Vintage-Nostalgie-Retro-12046, 4 tlg Set Topfbürste Nylon in grob fein Durchm 50mm 75mm Nylonbürste rot blau. Ranger Ice Resin Cobalt Blue Opals / Glitter. GREENFIX Mulchmatte gegen Unkraut für Ihren Garten 2,40 x 30 m = 72 m² NEU, Anima 13 hellbraun/rohweiß 50 g Lana Grossa Wolle Kreativ Fb, Würth Eurasol 25m Klebeband Folien Dämmung Dampfbremsen Dampfsperren Dampfsperre, 3 Groessen ABS Kunststoff Kabel Stich Stricken Nadeln 3,0-5.0mm GY H7G5, Ölvorwärmer Elco Düsenstock KL4V KL6V 300mm lang 142.843.1461 Klöckner 030N1201, 5D Diamant Malerei Werkzeug Punktbohrer Stift mit Licht klares einfach eing B9L7. Makita SK105DZ 12v Cxt Selbstverlauf Kreuzlinienlaser Wasserwaage Rot Körper.6cmSoymida febrifugaTrockenblumenNaturd NaDeco® Wildlilie apfelgrün ca. Laminiert Erhältlich Deutschland Karte Schautafel 61x91.4cm Poster Neu. Flachpinsel 2 Colors Synthetic Gr 18. 1CASE DOUBLE STUB RAFFLE TICKETS IN 5 ASSORTED COLORS 20 ROLLS. Professional blue handle Leathercraft Edge Bevelers Leather D2 Steel Edger Tools. Kühlschrankmagnet Panorama PANAMA Kanalschlösser. Impeccable Quality Blue & White Hand Applique Hawaiian design QUILT TOP, Träumeland Sommerschlafsack weiß mit grauen Sternen Tencel Babyschlafsack, Fingerhut Finger Beschützer Metall Nähen Antik Messing Stickerei Nadeln Zub F3I0. 10 Holzknöpfe Kinderknöpfe Gelbe Giraffen.

25cm x 2,4cm Reißverschluss 1x BEERE Nähen Reissverschluß verdeckt LILA

25cm x 2,4cm Reißverschluss 1x BEERE Nähen Reissverschluß verdeckt LILA, 25cm x 2,4cm Reißverschluss 1x BEERE Nähen Reissverschluß verdeckt LILA