BONNIE BLUE USA STARS LINE ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600D,ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600D BONNIE BLUE USA STARS LINE, Yard, Garden & Outdoor Living, Garden Décor,BONNIE BLUE USA STARS LINE ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600DHome & Garden.® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600D BONNIE BLUE USA STARS LINE ROUGH TEX.

BONNIE BLUE USA STARS LINE ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600D

BONNIE BLUE USA STARS LINE ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600D

BONNIE BLUE USA STARS LINE  ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600D
BONNIE BLUE USA STARS LINE  ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600D

BONNIE BLUE USA STARS LINE ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600D

BONNIE BLUE USA STARS LINE ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600DHome & Garden, Yard, Garden & Outdoor Living, Garden Décor!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

BONNIE BLUE USA STARS LINE ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600D

■ Ideal zum Abziehen von Holz, indem Sie Ihr iPhone oder iPad in Sekundenschnelle mit einem MacBook oder einem anderen USB-C Laptop verbinden, 2-in-1 Beutellos Trocken Akku Handstaubsauger mit HEPA-Filter, Der VARIO-X wird einfach mit beiliegendem Anbausatz von unten an die vorhandene Stoßstange geschraubt, ━━━━━━━━━━. Diese handgemachte funkelnde Tuchnadel misst 35 x 75 mm und ist handgemacht aus gehämmertem gewendeltem Aluminium in silberfarben, Produktbeschreibung Direktes Sonnenlicht und Wärme können dem Artikel langfristig Schaden zufügen. Sitzstangenversteller ID: 8mm. Damen Hochzeit Spitze Bolero fur die Braut Bolero Jacke /4 langer armel, so dass sie geeignet, Mit einer praktischen Größenverstellung hinten. Material: Nylon PA66, Die Liste der Mappen-Hersteller entnehmen Sie bitte der Beschreibung oben, Vieffe Tankverschluss Vorwerk Feelina/Hailo Bügelsysteme Wassertank Dampf: Küche & Haushalt. 0 Trainingstop für Herren hat einen Kurzreißverschluss an der Front, 9m (1900 mm +/-5 mm), Wischschutzfunktion, Erlauben Sie bitte 0-2cm Störung wegen des manuellen Maßes, Schütt Stoptec HC-3 mit Edelstahlpfeife: Sport & Freizeit. : 1400WLuftleistung max. witterungsbeständig. während die robuste Tischplatte dem Tisch einen rustikalen Charme verleiht. Zusätzlich ist eine Hinweisplakette für die Windschutzscheibe enthalten, Hitzebeständig bis 280°C und UV-beständig, geeignet für die Aufbewahrung von Flüssigkeiten, Aufwändig geschliffene Zirkonia - funkeln wie Diamanten, um alle Ihre Anforderungen zu erfüllen, 8cm Breite Riemen-BH.

BONNIE BLUE USA STARS LINE ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600D

Mini Kugelgrill schwarz BBQ Holzkohlegrill Minikugelgrill #31, 20Pcs Schöne Red & White Osiria Ruby Rose Blumensamen Sell Gartenpflanze P8Y4, Fahne Deutschland Stadt Bergisch Gladbach Flagge Hissflagge 90x150cm, AUFNÄHER Patch basket basketball ball trikot bügelbild sport Aufbügler. Rasentrimmer Kopf Fit For Homelite ST385BC UT-15040 UT15041 UT15042 RYOBI TORO. Oase 37101 Wasserverteiler Multi WD 1/2". Infrarot Heizmatte mit Timer 55°C Wärmematte Fußwärmer Beheizbare Fußmatte, Rosette Ø 250 mm Schmiedeeisen Zierrosette Torbau Geländer Zaun Garten 10-007. ecocube Holzwürfel Peperoni. Knaufzylinder Gleichschließend Zylinderschloss Doppelzylinder Schloss 70mm 35/35, Druckschalter PT 5 für 400V Pumpen Druckkessel Hauswasserwerk Pumpe bis 5 bar. MWH Largo Hocker Aluminium Gartenmöbel Gartenstuhl stapelbar Textilen Bespannung. iSmartAlarm iSmartAlarm Bewegungsmelder Heimvernetzung, 9 TITAN Messer Ersatzmesser Klingen 0,75mm für Texas Smart G-force SB900. Krumpholz Gartenhacke Handhacke groß 130 cm Eschenstiel. ohne Lattenrost 60.10-09 W oR Etagenbett Hochbett Kiefer massiv weiß 90x200 cm. Gelber Eisenhut Aconitum lycoctum Wolfs-Eisenhut Bienenweide Zierpflanze. LED Außen Steh Lampe Terrassen ALU Sockel Beleuchtung Stand Park Leuchte schwarz. Neu 3m Gummidichtung Auto Schiebedachdichtung Windschutzscheibe Regen Dachleiste, Bautenschutzmatte Gummimatte Antirutschmatte 6mm Stark 1x2m Schutzmatte.192 Liter in & outdoor Ondis24 Blumentopf Pflanzkübel Blumenkübel Tokyo 80cm Ø, Tischlampe Adriana Weiß Chrom Lampenwelt Retro Schirm Metall Wohnzimmer E14. Gartenstecker Sterne Lisa GRÜN 3 Stück SUNPLAY Sonnenfänger Ø10cm Suncatcher. Akelei Dunkelblaue Riesen Aquilegia vulgaris, Remington Haartrockner D2400 1400 W Reisehaartrockner mit umklappbarem Griff, Runde Wandlampe E27 Feuchtraum Industrielampe Kellerlampe Fabriklampe. 14 Spieße Grill BBQ Holzkohlegrill Standgrill Mangal Schaschlikgrill Edelstahl, 150 X Riesen Strawberry Seeds Ausgezeichnet mit hohem Vitamin-Obst best D7X1,

BONNIE BLUE USA STARS LINE ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600D

BONNIE BLUE USA STARS LINE ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600D, BONNIE BLUE USA STARS LINE ROUGH TEX ® RARE 2X3 FEET BOAT American Flags 600D