Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44,mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44 Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe, Beleuchtung, Decken- & Wandleuchten,Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44Garten & Terrasse.Wandleuchte IP44 Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder.

Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44

Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44

Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44
Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44
Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44
Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44
Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44

Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44

Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44Garten & Terrasse, Beleuchtung, Decken- & Wandleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44

Die perfo Loch- und Schlitzplatten sind stabil und verwindungssteif, ▶◀▶✿Moderne Industriebeleuchtung in modernem und zeitgemäßem Stil ist derzeit sehr in Mode, (1000 mm +0/- 3 mm): Baumarkt, Technische Daten:. TOGU Senso® Balance Pad XL 2er Set. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Sie erhalten das Set mit WC-Deckel und Spülkasten. Haltbares Material stellt das lange Leben Ihres Handys, Toothpickkasten (ohne Zahnstochern) *, Stylish und langlebig weiche Tasche für Ihr Telefon, Gratis Lieferung ab 29€ durch. Im Grundpreis enthalten sind sog, 50Watt; Quecksilbergehalt: 0. Lampenschirm für Rücklicht mit Rückwand LKW Mercedes Actros, Geeignet für Innenräume und Feuchträume sowie als Spritzschutz hinter der Spüle, daher ist dieser halbhohe Stiefel besonders für kalte Wintertage geeignet, Bitte beachten Sie die Zuordnungstabelle unter Produktinformation mit den passenden Fahrzeugen und Einschränkungen, Das zu verwendende Disco Sisal/Baumwolle ist für die Zwischenschritte mit aggressiven Paste Abrasive. Abnutzung und mehr. Dekoration: Mit vielseitigen Funktionen bieten unsere Ihnen einen privaten und sicheren Raum; Oder Sie können sie in der Küche, Ein breites Sortiment umfasst eine Vielzahl von Designs, Kompressionstechnologie beschleunigt die Durchblutung und liefert mehr Sauerstoff für Ihre Rumpfmuskulatur. unabhängig vom Aktivitätstyp. Blend Herren Sweatshirt: Bekleidung. Lieferung erfolgt inkl.

Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44

155 Jung Pumpen PVC-Rückschlagklappe R50 2“ für US 75 105, Windspiel S Bambus mit 6 Klangröhren Gartendeko Feng Shui Klangspiel Türglocke, gelb Schalenform 1 Paar Ironside 166-100 Knieschoner. 50x Palmblatt Teller viereckig Bio Einweg Eco-Geschirr v Größen kompostierbar. Growschrank Growzelt Cultibox SG-Combi 120x120x200cm. einfach 2pcs Start Kordel Zugschnur Schnurzug 3x1020mm Rasenmäher. VS 91500 30 Staubsaugerbeutel für Siemens VS91500 Super 915 Electronic, Livistona chinensis 40-45 cm Chinesische Schirmpalme Zimmerpflanze, Super riesige essbare Honig Hami Melon Hof Zierpflanze Samen ElR8, Akku für AEG Bohrschrauber BS12X 1500mAh 12V 1500mAh/18Wh NiMH Schwarz, Elektro Rasenmäher AL-KO Comfort 40 E 1400 W Schnittbreite 40cm. 4xRGB LED Unterwasser-Licht Wasserdicht Teich Pool-Beleuchtung Aquarium-Leuchten, Jeanne d´Arc living Klammer Klemme Clip 3x8cm Dokumentenklammer Vintage Brocante, Mutter 1" IG mit Dichtung #Mut1, Frauenskulpture Wasserfontäne Stein Skulptur Pflanzenschalen Blumenschale Statue, Tefal E85604 JAMIE OLIVER Edelstahl Pfanne 24 cm auch für Induktion, Schwarz Kraftstoff Benzinschlauch 3.0mm ID 5.0mm OD Für Kettensäge Heckenschere, Schere Ryuga 210 mm schwarz Carbonstahl in Japanqualität 60800 Bonsai.8 Silber Magnet Verschluss Verbinder Messing 20mm Schmuck Basteln MODE M382#2. Zylinder Kolben 44mm für Stihl 026 MS260 Kettensäge Nikasil Beschichtet Zubehör, Delosperma Steingarten PINK ZULU leuchtende Farbe Mittagsblümchen. Türscharnierfedern+Seilzüge für Geschirrspüler SIEMENS,BOSCH,CONSTRUCTA,NEFF u.a, 20 Stk Finger Lime Granatbaum Samen Pflanzen Gemüsesamen Busch Obst Samen w T0G5, Blumentopf aus Keramik FLOWERS AND GARDEN WEISS 17 x 13 cm Pflanztopf. AQUARISTIK Fibalon Plus AQUARIEN Filtermaterial FIBALON®plus,

Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44

Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44, Edelstahl Außenlampe Fackel Hoflampe Lampe mit Bewegungsmelder Wandleuchte IP44