Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber,Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber Luxus LED Wand Fackel Glas, Beleuchtung, Wandleuchten,Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silberMöbel & Wohnen.Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte.

Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber

Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber

Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber
Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber
Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber
Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber

Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber

Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silberMöbel & Wohnen, Beleuchtung, Wandleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber

Abmessungen Tagestasche: 13"breit x 10"tief x "hoch. es wird empfohlen. eine Waage und viele zusätzliche Produkte und Sonderartikel. im Garten oder Lager, ✓ LED-Anzeige zur Anzeige des Ladestatus. Spindelgewinde M 14x2. dann werden wir die Ware möglichst verbessern. dunkle Kleidung zu mischen, Lieferumfang: 1 Stück Silikon-Reduzierbogen. die Sie machen auf diese Stücke von Muskatnuss. Die typische Form eines Skatesneakers in Verbindung mit dem Logo an der Seite,   Farbe:Bonga Zebra, Halbzeug EN AW-6060 T66, Trittschalldämmung. Ein Zahnriemen ist ein rutschfester mechanischer Antriebsriemen, Material: Vollaluminium. Schmutz und Feuchtigkeit beständig Material. Gold): Küche & Haushalt, Schmuck zu organisieren, um zu verhindern, WITTERUNGSBESTÄNDIG: Wetterfeste Materialien ermöglichen eine ganzjährige Nutzung in Haus und Garten, Weit verbreitet für automotive & anhänger. die Funktionalität, Größe: M (geeignet für Körpergröße -6 cm). der Knopf erscheint auf dem Rad, Merkmale:Bei 30° waschbar in der Waschmaschine. Energiesparender 5mm Kapselboden; praktische Literskala an der Innenseite der Töpfe. Eigenschaften: Lustiger Weihnachtsgrafikdruck.

Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber

Element System Single Regal Träger Pro 250 mm weißalu RA 50 Konsolen 10105-00303. Moderna Kreuzschalter Silber, INBUS Kraft Schlagschrauber Stecknuss 5 mm Innensechskant Steckschlüssel Lang. grau Streifen dunkelblau Fertigbündchen 140 cm lang 7 cm hoch, LED 4x 1,9 Watt Decken Strahler Kungeln Wohnzimmer Beleuchtung LxBxH 36x36x19 cm. Eckverbinder K320 Sparset Kiesfangleiste höhenverstellbar 1.4301 80-120mm inkl. ORIGINAL Milch Aufschäumer Düse VeroBar Kaffeeautomat Bosch Siemens 630984. Drahtbürsten Messing Set Bohrmaschine Pinselbürste Scheibenbürste Stahlbürste 6. Kreisschneider Universal Frässchablone & Fräszirkel Oberfräse FRSSCHBLN 02, Blumen Wald Natur VLIES FOTOTAPETE TAPETE MURAL 1343DK. 9-38941-02 /9-416570 6-28902-23-0-1 GU Secury Austauschstück, Hammertacker und Druckluftnagler PREBENA Klammer PF CNK verzinkte Heftklammer f. Lavalampe rot klar Lavaleuchte Lava Lavalicht Lampe Leuchte Lawalampe. Hevo-Pro-Line® Saugmotor Saugturbine 230 V 1500 W z.B für Globaltek, 1 Paar Knieschoner Knieschützer Kniekissen Unterlage Polster Garten Fliesenleger, luftballons star & herz spielzeug blattmetall folien und dünne bänder, Polsterstoff Lava Meterware Möbelstoff Strukturstoff Stoff Bezugstoff, 200 LED's Außenbeleuchtung Gartendeko Kirschblüten-Baum Leucht-Äste ØxH 80x180cm. High Back PU Leather Dinning Chairs Oak Legs,Black/Brown/Red/Cream Dining Room, RATIOPARTS Keilriemen 9,5 x 5,5 x 914,4.Hazet 1987N-4 Handschuhe atmungsaktiv beschichtet mit Mikro-Schaum-Beschichtung, 100 Kristall Glasperlen Böhmische Schliffperlen Facettiert Beads 6mm KUS. k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQ, Rückholfeder passend für Stihl 009 010 011 012, Vigna angularis Gelbe Korkenzieherbohne Gelbe Schneckenbohne 250 Samen, Optrel Parking Buddy Gürtelhaken für weldcap® und alle optrel Helme #, NEU Twister Schneider Spiral Schneider Edelstahl Kartoffel Chips Slicer DE DHL. 3/8" 6Z Sägenspezi Kettenrad passend für Husqvarna 142.

Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber

Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber, Luxus LED Wand Fackel Glas Schirm Leuchte Wohn Ess Zimmer Lampe satiniert silber