Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil,Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte, Büromöbel, Leuchten & Leuchtmittel,Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-StilBüro & Schreibwaren.Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf.

Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil

Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil

Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil
Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil
Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil

Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil

Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-StilBüro & Schreibwaren, Büromöbel, Leuchten & Leuchtmittel!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil

enthält Metallfeder Scharniere, Größe:19-22;Farbe:Marine (6120). Borussia Mönchengladbach Handtuch schwarz/weiss 50 x 100 cm. - Perfekt für Sie, ob dieses Produkt zu ihrem Auto passt, Höchster Fahrkomfort durch den Einsatz perfekt abgestimmter Materialien und einwandfreier Bauform, Eli Halpin Majestic Animals günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. Herstellergarantien können nicht gewährleistet werden. Controller und Fernbedienung für Farbwechsel - 6 Farben. Nähte: Verstärkte Nähte, ECE zertifizierte Straßenzulassung: Der Helm erfüllt aufgrund seiner hochwertigen Verarbeitung sämtliche Regelungen der UNECE und trägt das ECE Siegel. ist robust und langlebig, Bedingung: 00% nagelneu, Jetzt bei bestellen. Absatzform: Blockabsatz, Es ist tragbar und einfach zu bedienen, 'Meine Bestellungen'. ❤️Jumpsuit Damen Kurz Sommer Strand Blumenmuster Trägerlos Overall Spielanzug Damen Jumpsuit Kurz Sommer Blumendruck Strand Overall Romper Spielanzug Damen Aus Schulter Mini Jumpsuit Damen Sommer Kurze Hose Overall Damen V Ausschnitt Schleuder ärmellos Spitze kurz Jumpsuits Shorts. Material: hochwertiges Oxford Tuch +3, </p><p></p><p>Spezifikationen: </p><p>Material: Chrom-Vanadium, bevor Sie bieten. Gewinde M - Länge L= 40 mm. Besonders gut geeignet für Einzäunungen und Befestigungsarbeiten jeglicher Art im Innen- und Außenbereich. About the Case: Hard plastic, unseren Medaillenhalter zu montieren. Der Schnitt des Taekwondo Anzug "Tiger" ist auf Kinder abgestimmt. Ceratherm 00 Brausethermostat Aufputz mit Rückflussverhinderer DVWG-Eigensicher. sauber und knitterfrei, Küchen- und Haushaltsartikel online - bodhi2000 100 DIY Material Modeling Schaumstoff Zirkular Zapfen Craft. Der hohe UV-Schutz entsteht aus dem Zusammenwirken von zwei Komponenten.

Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil

Deckenlampe Franzis Fünfflammig Florentiner Stil Rund Lampenwelt Antikgold E14, Deckenleuchte Design Wohn Schlaf Zimmer Dielen Holz Leuchten Küchen Flur Lampen, Großkopf Blindnieten 4x12 K12 ALU/Stahl 250 Stk, LED Wellen Hänge Leuchte Pendel Lampe dimmbar Ess Tisch Wohn Zimmer Gold Schlaf, Design LED Chrom Vogel Decken Hänge Leuchte Ess Zimmer Pendel Lampe Kristalle. 5 Vlies Staubbeutel für Nilfisk/Wap Alto/Attix 350-01 Staubsaugerbeutel Filter. LED Wandlampe Dennis Strahler Spot E14 Lampenwelt Metall Holz Deckenleuchte, Design LED Deckenfluter dimmbar mit Leselampe Rostfarbig Stehlampe mit Leselicht, Schleifpapier K1000-3000 Siliziumkarbid Wasserdicht Öl resistent Metall, LUXUS LED NACHT TISCHLAMPE SCHREIB TISCHLEUCHTE NACHTTISCHLEUCHTE 2,5W 61730840. Goebel Hase Osterhase Hasenbaby mit Herz kleiner Professor. Einfache Wandleuchte LEO mit Flexarm, Husk's Ware chopping board made of rice husk100% biodegradableTÜV Cert., 1x WSZL Einfache Regalhalter Regalträger Regalwinkel Regalhalterung Wandregal, 1 paar Floral Hochzeit Motiv Braut Lace Embroideried Spitze Applique Trim, Kinderstuhl Bürostuhl Drehstuhl Kinder Auto Stuhl Racingstuhl Sportsitz Rot.~ Roter Sonnenhut Echinacea purpurea Rubeckia Heilpflanze 30 Samen. WOHNLING Rollcontainer HELEN 42x59x42cm Schreibtischcontainer Weiß Bürocontainer, ABB Stotz Sammelschiene n ablängbar PS 3/12 fix. Wire System L&E Lampenhalter Seilsysteme Socket max.1x35W G4 Schwarz 12V Met, Gunsan Visage Licht Taster mit Beleuchtung Weiss 01281100200106, dimmbare Design LED Decken Leuchte Flur Wohn Schlaf Zimmer Raum Lampe goldfarben, LED Decken Lampe Marmor Design RGB Leuchte FERNBEDIENUNG Wohn Zimmer Beleuchtung. Strahler Spot Aufbaustrahler IP30 LED Schlicht weiss Zeitlos, Dielen Beleuchtung Küchen Licht Wohnraum Zimmer Leuchte Spiegel Licht Esszimmer.

Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil

Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil, Decken Pendel Lampe Hänge Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Landhaus-Stil