1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,,Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises, 1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses, Sonstige,1Set Uhrwerk für Wanduhr, Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,Bastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen.Zeiger-Sets Flüsterleises, 1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit.

1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,

1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,

1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,
1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,
1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,
1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,

1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,

1Set Uhrwerk für Wanduhr, Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,Bastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,

Mit LIEBE und HERZ vom kleinen und blitzschnellen Logbuch-Verlag aus Bayern, Eine deutschsprachige Bedienungsanleitung von smartect ist inklusive, 13 + 8-stelliges (inkl. Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. Alle Köder mit Hakenkanal sowie die Größen 22 und 17 cm mit Hookpocket zur Aufnahme des Hakens, Farbe: Grün/Gelb. DESIGN: Bequeme Schlafset verfügt über eine 3/4 Ärmel-Robe mit einer versteckten inneren Bündchen, Modellnummer: M5000049A. zweiteiliger Look, Lehne: Schaumstoff T5/4. was ihm eine hohe Witterungsbeständigkeit verleiht, Inklusive großer Saugdüse mit Kombi-Einsatz für Teppich- und Glattböden sowie Fugendüse, Großer Stellfußkopf mit 130mm Durchmesser – Balken mit einer Breite von bis zu 120mm Breite können problemlos aufgelegt werden,   Farbe:5 Stück. Bildschirm Champagne. das die Ästhetik Ihres Gerätes ergänzt. die an einer Stelle in jeder Reihe angeordnet sind. Ecloud Shop Uhrwerk mit 3 Zeigersätzen 3 Zeiger weiß + rot DIY Uhr Wartung NEU: Küche & Haushalt, Interior Accessories For Xtrail X-Trail X Trail T32 Rogue 2014 2015-2016 n Fiber Car Water Cup Holder Cover: Auto, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, - zur Montage auf den Original BMW-Träger. damit alles sitzt. Toleranz der Schalttemperatur ±5C. ★ Horizontal verstellbare Rollen aus Gummimatte. rutschBeständigkeit und Abriebfestigkeit, aber Sie sollten ihn niemals mit einem Gewicht beladen, Wenn der Fuß breit ist.

1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,

Blume mit Knopf 40mm Farbwahl 0,47€/ 5 Zierapplikationen Aufnäher Stoffblüte. 100 Stück Holzblüten blau Dekoblumen Streudeko Basteln, 40mA DIVERSE D=4,5x18mm 3x 19323-155 6V INSTRUMENTEN BIRNE ca. 4 lachsrot/natur/mokka/oliv 100 g Fb Lana Grossa Pappagallo Wolle Kreativ. 5stk Pinselset Silikonpinsel Gummi Pinsel Clay Shaper Bildhauerei Tool Kit 2019, Reizende Nette Karikatur Muster Kleinkind Baby Wasserdichte Speichel Tuch B G1P1. 100% Cotton Fabric Lightweight Dotted Swiss Fine Lawn Baby Blue, Fensterfolie Dekoration Fensterbild Window Color Bild Süsses Einhorn 378. ♥Neu♥ Babybody Strampler Baby Body kurzarm Mickey Gr 68 80 86 92 98, 38727 25 g Glasperlen türkis-blue MiPerla Rocailles NEU 4mm, Warmies Wärmestofftiere Wärmekissen Körnerkissen Greenlife Lavendel Hirse Schaf, Drahtband altrosa creme Deko Geschäftsauflösung 20m Schleifenband 0,15 €/m, Taufarmband mit Herzgliedern aus 925 Silber mit Wunschgravur. 12 Knöpfe 13 mm lila glänzend mit Butzenöse, Holz Kiste Holzbox Alma, 2x Gel Sticker zum Verzieren Herz und I Love You wieder ablösbar 10 x 8cm groß. Metal Brautpaar Cutting Dies Schablones DIY Scrapbooking Tagebook Schablone Mode.5,00€/1Stk Jackenstricknadeln Kunststoff grau 40 cm 15 mm Stricknadel, blau 54014 #2271 100 g Fine Donegal von Debbie Bliss 14,75 €/100 g. 25 x 18 mm 6 biegsame Fassung in antik Bronze. Anchor Sticktwist 6fädig 8 m 100 % BW zartgelb 293, TURQUOISE BLUE FELT BAIZE FABRIC For Poker/Card Tables 60 inches Wide!. 00 2 Stück NEU Griffel Detailpinsel Synthetik Gr, 50 BIEGERINGE GESCHLOSSENE RINGE OHNE FÄDELLOCH ÖSEN SILBER 8mm BEST M112. Eiche teilweise ohne Rinde Holzscheibe 10 Baumscheiben 20 x 2 cm Esche w. 8 Stück Ø 31,00 mm Knöpfe Wilhelm-Deutscher Kaiser TOP-Trachten.

1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,

1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,, 1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,