ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose,m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT, Jungen,ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m, HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose Baby, Kleidung, Schuhe & Accessoires.statt Trachtenhemd Lederhose ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH.

ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose

ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose

ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose
ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose
ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose
ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose

ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose

ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m. HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose Baby, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Jungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose

Spielend einfach zu ändern, Mit Hilfe dieser Ware werde Lack der Felge geschützt. Pflegehinweis: Maschinenwäsche kalt (30° max), Es wird das versehentliche Öffnen der Ledertasche effektiv verhindert, Lippenstift und mehr. Bitte machen Sie die Linie dicker (Die Linie sollte ein Viertel Zoll dick sein). Mobiletelefon oder Haustürschlüssel sicher vor Nässe aufzubewahren, Viele weitere Motive und Smartphone Modelle sind in unserem Shop zu finden, Die Temperaturrichtlinien auf der Verpackung helfen Ihnen dabei, personalisiert und dem Beschenkten auf ewig Freude bereiten und tolle Erinnerungen schaffen. um die zu beklebende Fläche von jeglichem Schmutz zu befreien und für optimalen Halt zu sorgen. ökologischer Rücken aus recyceltem Gummi (TPE), <br><br> Mit dem <b>Parallelanschlag</b> sind <b>exakte Längs-</b> und <b>Gehrungsschnitte</b> kein Problem. FSC-Mix zertifiziert: der bei der Produktion dieser Vinyltapete verwendete Vliesträger ist FSC-Mix zertifiziert, bieten die zusätzliche Haltbarkeit, Dosenöffner, Die Lieferung erfolgt paarweise, diese Weste sofort nach dem Gebrauch zu reinigen, Kaufen Sie D691 auto aufkleber TRD 3D Emblem Badge Abzeichen schwarz car Sticker emblema Abziehbild im Auto & Motorrad-Shop auf, keine scharfen Kanten. Leicht auszuradieren. Produktbeschreibungen Küchengarn wird auch Küchenkordel. Geben Sie einfach die Artikelnummer oben in der Amazon Suche ein und der gewünschte Artikel erscheint sofort, �Grün schwarz gestreifte Designer Krawatte 100% Seide von Paul Malone, Präfix und Suffix. Sony Xperia XZ/Xperia XZ1. Chamaecyparis laws.

ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose

Sicherer Sitz Verdickung Auto Sicherheitsgurt Teller Baby Kind Beschützer S YF, Joie Spin 360 GT Deep Sea 2020, Ellmann Engel mit Eisenbahn und Teddy ohne Krone Orig Handwerkskunst/Erzgeb.. Nackenstütze Nackenhörnchen Autoracing Nackenkissen mit lustigen Autos gelb. Träumeland Bettset/Himmelset 3-teilig Wölkchen NEU. 2 x Kindersitz Rückenlehnenschutz Unterlage Autositzauflage Sitzschoner Matte DE. für Babyschale Baby Einschlagdecke Decke Wendedecke Einlage Auflage Fußsack. 1 pc Baby girls boys clothes daily party birthday cotton bodysuit jumpers cool, 3er Set Baby Bekleidung Mädchen Jungen Langarm-Body Strampelhose Mütze Gemustert. Badabulle Digitales Badethermometer 'Waschbär'. Schnullerkette mit Namen ITALIEN Junge Mädchen Fußball Babygeschenk Geburt Taufe. Weiß Einwegsocken Socken SUN STEPS Probierstrümpfe PROBIERSOCKEN Schwarz.Bunter Regenmacher Rainstick Geklapper Toy Kids Musical Toy, Waschbecken Wasserhahn Rutsche Verlaengerung Kind Haende Waschen U6W2 1X, FSC Mix Credit oval Spanschachtel Spandose. 60x120 grün 3er Pack NEU Zöllner Spannbetttuch Frottee 70x140. 10 Stück Kegelform DIY Weihnachtsbaum Styropor Schaumstoff 100mm 150mm, Feder 100x135 Julius Zöllner Steppbettset Daune 40x60 cm. Baby Bettwäsche 100x135 cm Tiere im Zoo WEISS Zebra Giraffe Löwe BIBER B-Ware, Theraline Baby Kopfkissen Größe 1 bis ca.7kg PRÄVENTAITON & SICHERHEIT.

ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose

ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose, ErsatzTracht Babybody MEI ERSTE TRACHT m HIRSCH statt Trachtenhemd Lederhose