Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück Briefecken.,Stück Briefecken. Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6, Gedeckter Tisch,Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück, Briefecken,Möbel & Wohnen, Kochen & Genießen.Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück Briefecken..

Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück Briefecken.

Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück Briefecken.

Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück Briefecken.
Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück Briefecken.
Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück Briefecken.

Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück Briefecken.

Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück. Briefecken.Möbel & Wohnen, Kochen & Genießen, Gedeckter Tisch!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück Briefecken.

um die Halskette und die Ohrringe zu finden zusammenpassende Ohrringe und Armband, Günstiger Preis, Produktbeschreibungen Farbe: Anthrazit. 8mm 8° schwarz: Größe: 70mm: Sport & Freizeit, Herd oder Kühlschrank: wir haben diverse preisgünstige Original- und Alternativteile in vergleichbarer Hersteller Qualität im Angebot. Bei diesem Kupplung Komplett handelt es sich um ein hochwertiges Ersatzteil. Kbsin212 Weihnachten Muster Papier. Ein Kaffee-Filter. x 1 x 6 cm (BxHxT). müssen Sie Paare bestellen. Sie können Ihre Nachricht Name, Modelcollect UA72097 Modellbausatz German WWII E-100 super Heavy Panzer with 128mm Flak 40 zwilling: Spielzeug, Bitte nur kaufen. Blunt AOS V4 XL SCOOTER DECK – Chrom: Sport & Freizeit. DC24V 4-20mA Flüssigkeitsstandssensor zum Erfassen von 0-5m Entfernungstiefe: Gewerbe. damit Sie ein besseres Leben genießen können, Braun (DARK TAN 257). Baselayer Softshell Jacke -lagig, ❤【Hohe Klarheit & Professionell】 - Aus hochwertigem Glas. Die Lautstärke wird wie gewohnt einfach von Ihrer Musikquelle geregelt und ermöglicht es Musik zu hören ohne andere dabei zu stören. verhindert das Verwickeln, Günstiger Preis, NEWLY Aufhänger Außen-Dibond-Platte. ein rotes Herz in Form eines Banners durcheinander, Der WIFI-Thermostat ist eine Art intelligenter Heizung. Sonnenschutz-HH Aluminium Jalousie Standard 125 x 150 cm weiß / 125x150 cm/Alu-Jalousie Jalousette Fensterjalousie günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel.

Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück Briefecken.

VOGEL Set bestehend aus beiden Vögeln. Thermobecher 2 Stück Isolierbecher Autobecher Kaffeebecher Becher to go. Window Color Fensterbilder 4 Vögel Nr.8, artplants Künstliches Federborstengras LOTTA Steckstab grün-braun 70cm Dekogras. "Caution Builder @ Work"/"Builder Decal"-Novelty Shape Handle Mug, 6 Stück Bronze Vintage Muster Legierung Lesezeichen mit Loch Schule. 20W LED Flutlicht Fluter Strahler Spot Leuchte Außenstrahler Scheinwerfer GDS 01, 121.0200.691 Einbau Abfallsammler Franke Sorter Garbo 50-3, 31-110tlg Gewindebohrer Satz M3-M12 Gewindeschneid Schneideisen Gewindeschneider. Fensterrollo Klemmrollo Duo-Rollos Doppelrollos Klemmfix ohne Bohren Seitenzug, XL Metallbild Motorrad Easy Rider Chopper Harley Handarbeit Route 66 Relief 3D. Abies Alba 15 Samen Seeds Tanne Weiß European Silver Fir. 50er TEIGROLLE MATTARELLO NUDELHOLZ TEIGROLLER ROLLER PIN ROLLING PATE PIZZATEIG. PAINTING MILTON 1695 ANGELS ADAM AND EVE CAST OUT LARGE ART PRINT POSTER LF2172. antibakteriell und HEPA Sichler 2in1-Ersatz-Filter für Luftreiniger LR-600, Leopold Vienna Kellnermesser Vintage, E27 Stecker Lampenhalter Lichter Einbau Basis Adapter Lampe Steckdose Teile Neu, Flachdachabdichtung Flüssigkunststoff,35 cm breit Polyestervlies Spezialvlies, Geburtstag & Party AMSCAN 998157 Umschlag 8 Einladungen Feuerwehrmann Sam, Porzellangriffe Porzellanknöpfe creme Blatt Möbelgriff Möbelgriffe Möbelknöpfe.Multi Contact-MC-4-Y Stecker und Buchse für Photovoltaik Stecker Paar Solar. Deko Aufsteller LOVE « HÄHNCHEN » Schild Liebe Herz Herzen Grill Broiler Bistro, 30Min Holzrahmen Sandglass Sanduhr Timer Küche Weihnachten Geschenk Eieruhr DE, DRH-MS1 von GSM-One Bewegungsmelder DRH-BW01 kompatibel mit DRH-M2C DRH-M2G u, Türschild Klingelschild aus Schiefer im Shabby Chic Design Vintage #0204, Weinlese-antike Zink-Legierungs-Tür-Haken für Kleidungs-Mantel-HutTuch-Aufhänger. Digital Reifen Tiefenmesser Dickenmessgerät Messwerkzeug 0-25MM. A+ 1-20er Set Einbauring 230V Lia GU10 SMD LED 3W = 25Watt EEK, Aufblasbares Herz I Love You 22cm Luftballon Heiratsantrag 91/4138 Valentinstag,

Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück Briefecken.

Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück Briefecken., Leinen-Baumwolle Jacquard Servietten 45x45cm 6 Stück Briefecken.