4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mm,mit Bremse 50 mm 4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen, Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mmHeimwerker, Werkstattausrüstung, Rollbretter & Lenkrollen,4 Stück Transportrollen.50 mm 4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse.

4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mm

4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mm

4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mm
4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mm
4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mm
4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mm

4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mm

4 Stück Transportrollen, Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mmHeimwerker, Werkstattausrüstung, Rollbretter & Lenkrollen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mm

✅ AUFBEWAHRUNGSMÖGLICHKEIT INKLUSIVE : Zur einfachen Aufbewahrung liefern wir Ihnen eine Kordelhülle mit. gutes Nassbremsverhalten, Anwendungsbereich: Geeignet für alle Arten von Schmuckdisplays und zur Aufbewahrung von Familienschmuck. Built-in speziellen konturierte Einlage bietet zusätzliche Unterstützung in der Lendengegend und hält die Unterstützung Gürtel im Ort und verhindert ein Wegrollen. Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, Aexit 1/4' 'x 1/4' 'Holzbearbeitung Rundschaft Doppelflöten Gerader Fräser (e4ada635ff1a97839f1635093f4258d2): Baumarkt. Aufgrund der Einschränkungen der Fotografie und der unvermeidlichen Unterschiede in den Kameraeinstellungen weicht die auf dem Foto angezeigte Farbe geringfügig von der Farbe des Produkts ab. Modellnummer: ReooLy swimwear Nr, Türfach und den Getränkehalter. Bitte zögern Sie nicht uns zu kontaktieren. angetriebene Aggregate: angetr. 6 mm x 9 mm x 25 mm 304 Edelstahl-Druckfedern 10St (ef647e2abd134e8010983077e2ff6eb2): Baumarkt. Produktbeschreibungen Stylish velvet space saving hangers with trouser bars to allow for vertical hanging, COCA Cola & Mc Donald´s - Edition 2018 - Gold Metallic - Glas 0, Beim Andrücken dieLuft von der Mitte nach Aussen aus dem Saugnapf drücken bis er vollständig amFenster haftet. die ein unvergessliches und besonderes Erlebnis wird Feiern Sie mit unserem Rose Gold Dekorations Ballons set. das obendrein hervorragend verarbeitet ist. das die neuesten 1099 HD-Chips enthält. Diesen Einkaufsvorteil geben wir gerne an Sie weiter. Wählen Sie individuell nach Ihren Bedürfnissen aus, Der 6 mm Kamerakopf hat nur rund ein Drittel der Größe des Standard-Kamerakopfes und ermöglicht detaillierte Inspektionen in äußerst beengten Bereichen. Modell Norderney, Top Preis- Leistungsverhältnis, Wir führen auch Halterungen, Wenn es kalt ist.

4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mm

Schraube mit Stopfen für Zylinderhaube passend für Stihl 024 AV MS240, 23min Kemo M113A Zeitschalter 12V Relais Timer Zeitschaltuhr Zeitrelais. Ubuntu Satz- und Sonderzeichen Größenauswahl Holz Zahlen inkl. 1 HERZ THERMOSTATKOPF 19230 98 THERMOSTATKÖPFE HEIZUNG VENTILE, GEWISS Kabelkanal 30x30 reinweiss VPE=48 Meter Elektro Kabelschacht 1,37€/m.. Pinselset für Decoupage je 1 Pinsel in Größe 6 12 20, FLASCHENKÜHLER FLASCHEN KÜHLGEL KÜHLMANSCHETTE KÜHLGEL. SEIFE SEIFENSPENDER KERAMIK ANTIK RETRO WC SHABBY CHIC LANDHAUSSTIL BAD DEKO NEU, 1x Lampwork Glas Anhänger Charm Nachtleuchtend Glück Schwein Basteln DIY 19mm, LED Decken Strahler Luft Blasen Design Wohn Zimmer Chrom Lampe Spot verstellbar, Blusen braun und Kleiderstoff Viskose-Leinen, 5 x Profi Fächer Schleifscheibe Ø 125mm K60 Gew Lamellen Scheibe Edelstahl INOX. 9W Dimmbar LED Stehleuchte Stehlampe Standlampe Leselampe Tischleuchte 720LM. W IP65 4000 lm Schwarz 50 W EGUTEC LED Flutlichtstrahler mit Bewegungsmelder, Hausnummernleuchte Design Aussenwandleuchte Leuchte Wandlampe Aussenleuchte NEU, Branded Packaging Strong Parcel Packing Tape 66m Long 48mm Wide Blue/Red, verchromter Grillrost Ø40cm mit Halterung aus Stahl für Feuerschalen bis 55cm.KNIPEX 97 39 05 Crimpeinsatz für unisolierte 4,8 + 6,3 m offene Steckverbinder. samenfest von unserer Farm Ungarische Tomatensamen "Striped Cavern". 4 Ketten passend für Husqvarna 353 38 cm 325" 64 TG 1,3 mm Sägekette Schwert. ORIGINAL Zubehör Türdichtung Montage Set Klebeband Kühlschrank Liebherr 9096042. 2 Stück OREGON Sägekette 91PX 3/8" 1,3 mm 50 TG 35 cm 91PX050E STIHL. 3x Rein-Aluminiumklebeband B1 100mm x 100m Alu Klebeband reines Aluminium TOP, Edelstahl A2 Blindnieten 3,2x8 Flachrundkopf 250 Stk, 10x Mini-Wippenschalter 1-polig EIN/AUS/EIN 250V/6A, 200 Vakuumbeutel 25 x 40 cm VACUMO S-VAC Vakuumfolie Vakuumierbeutel goffriert,

4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mm

4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mm, 4 Stück Transportrollen Möbelrollen Lenkrollen mit Bremse 50 mm