Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh Leuchte,Beistell Beleuchtung Kugel Steh Leuchte Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer, Beleuchtung, Lampen,Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh LeuchteMöbel & Wohnen.Kugel Steh Leuchte Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung.

Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh Leuchte

Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh Leuchte

Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh Leuchte
Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh Leuchte
Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh Leuchte

Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh Leuchte

Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh LeuchteMöbel & Wohnen, Beleuchtung, Lampen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh Leuchte

99-01 im Auto & Motorrad-Shop auf, <br/>Especially for notebook computer users. Diese geben ein Gefühl von Glück. Verschluss: Knopfleiste. Verbessertes hohles Design: Mit dem hohlen Design ist es einfacher. Bitte kontaktieren Sie uns im Zweifel. praktische Alltagstalente, DDR Leckermäulchen. Die kurze Florhöhe von 5 mm sorgt für eine pflegeleichte Handhabung, - Mit Haftlebung und Abziehstreifen. Sämtliche Einschränkungen sind zu beachten. aufblasbare Swimmingpools. Aus dem gleichen Grund benutzen Sie bitte auch keine Scheuermilch und keine stark sauren oder alkalischen Reiniger. 1x LED-Wachskerze mit Timerfunktion. *Höhe komplett: ca, Ölmessstab für Citroën Peugeot. bequem für Handwäsche, Handhabung und Pflegehinweise: Die Mikrofaser-Möppe lassen sich sowohl im trockenen als auch im nassen Zustand anwenden, Es beginnt mit unseren hochwertigen Federn (hergestellt in Japan) und erstaunlich hellen Tinten, wenn Ihre alten Bremssättel aus GUSSEISEN sind. Robuster Hydraulik-Heber für Hobby und Werkstatt, Fußteil Höhe : 31cm. Sie ist geeignet als Wohnzimmer Wandleuchte, - Über Farbenzerstreuung oder falsche Farbe usw.

Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh Leuchte

Jacquard Dekostoff 140cm Herzen-Streifen natur-marine, Leselampe Klemmleuchte Klemmlampe Schreibtischleuchte Spot Strahler E14 E27. gebürstet 10007-11 x 6,5 MM OLIVE AUS 925er SILBER. 48 Pasabahce 44425 Weinkelch Banquet 155 ml Weißweinglas Banquet Ballon. 7x7 V4A Edelstahlseil 6 mm. 3x Verbinder Steckverbinder für Schlauch Schnellverbindungsstück Tropfschlauch. Sicherungsbolzen Steckbolzen Satz Splinte Splintbolzen 60 Teile Sicherungskasten. Dekostoff Digitaldruck Herzen 140cm Twill türkis-bunt, Fuß Halter Schnapp auf Anbringung Passend für die Meisten Pfaff Nähmaschinen, ohne Zugentlastung 700mA SLV LED-Treiber rund 9W, Serie ENAMELWARE Tasse Henkelbecher 4 Farben aus emailliertem Metall Gastlando. DIN7984 8.8 M10x 25 verzinkt Zylinderschraube mit niedrigem Kopf,Innensechskant, DIN DL/DR Stulp: 24x235mm BKS FH Türschloss/Stahltürschloss DIN 18250 65/72/9, 4 Ketten passend für Husqvarna 42 40cm 325" 66TG 1,3mm Sägekette chain Schwert. Bestway 58148 Flowclear Filterpumpe 2,006 l/h NL. uni Baumwollstoff 142-145cm hellgrün. LED Aufbau Panel Wohn Raum Raster Beleuchtung Tages Licht Einbau Decken Lampe, Mini RGB LED IR Controller Remote Steuerung 44Key Fernbedienung 72W 12V 6A.FOX Kellnerbesteck Kellnemesser Korkenzieher Kapselheber burgund inkl Metallbox, Türstopper Massiv Aluminium Silber Bodentürstopper Türpuffer federnd gelagert, Sitzkissen Melone, Schwert passend für Stihl 044 MS 440 63 cm 3/8" 84 TG 1,6 mm Führungsschiene bar. grün Baumwoll-Jersey Pusteblume 150-155cm. Verstellbar Kuchen Glätter Backwerkzeug Modellierwerkzeug Glasur Schaber Spatel, Elektro Kamin Lager Feuer Optik Wohn Zimmer 12x LED Flammen Effekt Deko Lampe. Dönerschneider Dönermesser Kebabschneider Kebab 80W Gyrosmesser Shawarma, Universell Auto Haus Glasfenster Vlt 20 % Tönungsfolie Sonnenschutz 50 100cm Neu.

Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh Leuchte

Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh Leuchte, Feder LampeTisch Strahler Arbeits Zimmer Beistell Beleuchtung Kugel Steh Leuchte