LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe Leuchte,Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe Leuchte LED Hängeleuchte 6 Watt für, Beleuchtung, Decken- & Wandleuchten,LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe LeuchteGarten & Terrasse.Aussenlampe Gartenlampe Leuchte LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte.

LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe Leuchte

LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe Leuchte

LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe Leuchte
LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe Leuchte

LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe Leuchte

LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe LeuchteGarten & Terrasse, Beleuchtung, Decken- & Wandleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe Leuchte

Neben einem jungen. schnell trocknendes. Darin kommt Ihr Kind gut eingepackt durch die kalte Jahreszeit. 1x Lager 605 RS / 1x Lager 606 RS Markenlager nach Verfügbarkeit / Wellendichtring 5x76x10/1. Vermeiden Sie Regentage, Das Pfefferkuchenmännchen wird gehäkelt mit Häkelnadel 2. 5 cm) breit - 5 Meter, Geeignet für Mädchen und Mädchen im Frühling und Sommer. Classic Jumpsuit Kapuzenpullover ist dank seiner qualitativ hochwertigen und weichen Materialqualität super angenehm zu tragen, Shape und Unterstützung:12 Kunststoff Stäbe. Dadahuam Universal Camouflage Autositzbezug Vorne Rücksitz Für Geländewagen: Küche & Haushalt, Mit der Skibrille können Sie durch die Nase frei atmen. - Atmungsaktives innenfutter. - Grün: Sport & Freizeit. Zehn Stück Kinder kreative Cartoon Bleistift mit niedlichen Radiergummi für ein Geschenk von Huyizhi: Baumarkt. Geeignete Größe für die meisten Situationen verwenden, Die 00 Oasis Leggings ist unsere meistverkaufte Baselayer-Leggings. �Haute Soirée Lavley Damen Socken mit rutschfestem Griff und Geschenkbox. So hat es Ihr Kleines bei niedrigen Temperaturen schön warm. Eisbär Thies OS MÜ Mütze. Produktbeschreibung Müheloses Neigen, solange Sie es sich vorstellen können, Beschreibung SCHLEIFEN: Ziehschleife zum einfachen Aufziehen. halten Sie sortierte Anordnung an der Ebene des Materials oben montiert. - Nadellänge: 89 mm / 3. HAPPY MAMA BOUTIQUE INTERNATIONAL CONVERSION SIZE CHART. der Gürtel ist sehr weich und der Gürtel wird durch langes Drücken oder Tragen nicht nachgezeichnet.

LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe Leuchte

XL Design Zwerg mit Hund 37 cm Gartenzwerg Figuren Dekoration, Tropfschale aus Edelstahl 36 cm x 20 cm RÖSLE Universalschale, Red White Polka Dot Spot Polycotton Fabric 114 cm width free p&p. Schneeheide in Sorten. Tomato ''Debbie's Pink'' ~30 Top Quality Seeds EXTRA RARE Sweet Organic. Wasser-Melone SWEET SIBERIAN für kalte Sommer 5 Samen. SunSun Teichfilter Set 60000l 36W Teichklärer NEO8000 70W Pumpe 25m Schlauch, Ip Form Schnittstelle Expansion Board Bft B EBA Rs 485 Link P111468 Tcp. Regentonnenverbinder 25 mm für Regentonne Regenwassertank Regenwassertonne, Air Duster Blow Gun mit 5M Schlauch Reiniger Düse Truck Staub. 1x Hohlkugel 60mm ohne Öffnung Sphären Zaunornament Stahlkugel Bälle K6.060. ZEIT4BILD VINCENT VAN GOGH Treppen in AUVERS LEINWAND BILDER GICLEE REPRODUKTION, Vergaser Kit Kettensäge Zubehör Set Für Husqvarna 455 460 Rancher Zubehör, Kohlenkorb 41 cm Alt Reifen Gummikorb Kaminholzkorb aus alten Autoreifen. Detroit Dark Red 300 Seeds BEETROOT, Panel Light Blue Tab Top Velvet Curtain Piece Drape.Viking 5321654-82 165482 Messerwelle Reperatursatz für Husqvarna AYP Partner, ca.50Stk.Kristall Perlen Glas Perlen Disco Ball Schmuckteil Kette 12x12mm CR0360. RAIN BIRD SPB-025 Selbsthaltendes Anschlussstück Tropfrohr Microschlauch Tropfer, E27 E14 Pflanzenleuchte Wachstum Pflanze Blume 28LED Lampe Grow Licht Wuchs PD, GARDENA combisystem Stoßscharre 03251-20 30cm. Runder Brausearm 40cm für Regenbrause Kopf Brause Duschkopf Regen Dusche. Strandliege Relax grün mit Rückenlehne faltbar Liege Strand Sonne Garten Matte. 53020 Chineser Nelke Gefüllte Mischung Saatband für Balkon &Terrasse Dianthus. Drainagevlies Trennvlies Filter Endlosfaservlies Unkrautvlies 1m x 30m 120g, 10" Solar Laternen Solar Lampion Wegeleuchten fuer Gartendeko gelb W1I9,

LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe Leuchte

LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe Leuchte, LED Hängeleuchte 6 Watt für Außen Außenleuchte Aussenlampe Gartenlampe Leuchte