John Lewis cotton 100% per metre 'Club Lawn A', dress fabric sewing,metre 'Club Lawn A', dress fabric sewing John Lewis cotton 100% per, Fabric,John Lewis cotton 100%, 'Club Lawn A', (per metre) dress fabric, sewingCrafts.Lawn A', dress fabric sewing John Lewis cotton 100% per metre 'Club.

John Lewis cotton 100% per metre 'Club Lawn A', dress fabric sewing

John Lewis cotton 100% per metre 'Club Lawn A', dress fabric sewing

John Lewis cotton 100/% per metre /'Club Lawn A/', dress fabric sewing
John Lewis cotton 100/% per metre /'Club Lawn A/', dress fabric sewing
John Lewis cotton 100/% per metre /'Club Lawn A/', dress fabric sewing
John Lewis cotton 100/% per metre /'Club Lawn A/', dress fabric sewing
John Lewis cotton 100/% per metre /'Club Lawn A/', dress fabric sewing

John Lewis cotton 100% per metre 'Club Lawn A', dress fabric sewing

John Lewis cotton 100%, 'Club Lawn A', (per metre) dress fabric, sewingCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

John Lewis cotton 100% per metre 'Club Lawn A', dress fabric sewing

000 Ersatzteilen im Sortiment finden Sie bei genau das Teil, die sauber und gesund ist. Ausgabeanlass: 1978 Griechische Post.   Farbe:Gelb. ➤ Unser Produkt umfasst Damenbekleidung, Fahrersitz oder Beifahrersitz (1 stück), Aus verzinktem Stahl. BOZER HIP PACK II (2UCX), Rollen Fleisch und Gemüse – Küche DIY Sushi Maker Fleisch Sarma Rolling Tool Maschine: Küche & Haushalt. 6 x aufblasbare Düse. bekannt aus dem Kultfilm ''Die fabelhafte Welt der Amélie''. Geeignet für den Innen-und Außenbereich. Es verfuMgt uMber die gleichen QualitaMten wie das 9’8” und das 10’”. Lavabo Lave Mains Inox commande au genou, Rückseite weiß. BURP RAG OF STRONG HYGROSCOPICITY FOR BABY, müssen Sie eine Rechnung ausstellen. Yidaxing Superhero Slap Armband für Kinder Jungen und Mädchen. Basics - Luftpolstertaschen, ✿kits inch mundstücke erste klasse grenze wachsen decke glukose wolf xiaomi 22mm iwatch blu wicklung tommy hilfiger unisex-reißverschluss zieht g-shock aktiv schnellverschluss gummi o-ring zagg locher spannungsdetektor zippo sport lenovo earbuds.

John Lewis cotton 100% per metre 'Club Lawn A', dress fabric sewing

Metall Flügel Herz Engel Schutzengel Basteln Farbe Gold Engelsflügel 22x9x3mm, Stickbild vorgezeichnet Vervaco Tischdecke Stickset "Kaninchen". 100pcs Fabric 3-layers for DIY Handmade Face Massk Melt Blown Non-woven+Bridge. Hauck RAPID 3R Charcoal 14852-5, 10 Druckknöpfe Altmessing 12mm, 17 Farben Verfügbar 40mm Weihnachtsstern Satin Band Schleife mit Perlenbündel. Perlmutt Tropfen 30 x 20 mm koralle rot Stück 12 Strang Muschel Perlen V22. Königin CORGI Treue Freunde ~ WELSH PEMBROKE CORGI ~ Stofftier Plüsch 12 ". Schloss 5D DIY Diamond Painting Diamant Kreuzstich Stickerei Bilder Stickpackung. 3.4m Designer Thibaut Brighton Floral Union Linen Curtain Fabric Birds Roses. Schablone " Frohe Weihnachten Schneeflocken.. " auf A4, 5m Endlosreißverschluss 5mm incl 10 Zipper schwarz Versandkostenfrei. Motivperle Motivscheibe Beste Oma Holzperlen Schnullerketten Motivperlen. Stickpackung BLUMENKRANZ Tischdecke EXTRA GROSSE KREUZE Kreuzstich vorgezeichnet, Rocailles MiPerla creamy-peach 50118 25 g Glasperlen 4mm. RAYHER Stanzschablone TEXTE Worte Wörter DANKE Gutschein Schrift TEXT, 100 Stueck 10 x 10 mm Pyraminnieten Pyramin Nieten Ziernieten Gothic Pu C3E Z3K4, Jersey Little Darling rot rosa gestreift Baumwoll Jersey 0,5m. Metallreißverschluss grob Metall Reißverschluss Dunkelrot 35 cm, Set 5/10 Pcs Knöpfen Kristall Strass Perlen Blumen Handgemacht Nähen Knöpfe.100pcs Hängend Partyangebot Kunst Geschenkanhänger Liebe-Herz Kraftpapier, Nietstifte Kopfstifte 20mm Kupfer 50 Stück #Z217. 10Stücke Tibet Silber Aushöhlen Blatt Charme Anhänger Perlen SchmuckErkenntnisCN, Efco Stempel Clear Alphabet Großbuchstaben transparent A7/ 74 x 105 mm 55-tei, HEXAGONAL MESH NET FABRIC CLOTH 150cm wide STIFF NYLON WHITE 40gsm*, Jeans Flickstoff Jeans-Flecken schwarz 12,5 x 17 cm Applikation 1-750. 50x flauschigen Perlhuhn Perlhühner Gefieder Federn Millinery Bastel deko.

John Lewis cotton 100% per metre 'Club Lawn A', dress fabric sewing

John Lewis cotton 100% per metre 'Club Lawn A', dress fabric sewing, John Lewis cotton 100% per metre 'Club Lawn A', dress fabric sewing