160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert Buch,Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert Buch 160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein, Künstler- & Zeichenbedarf, Zeichnen,160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert BuchBastel- & Künstlerbedarf.Künstler Papier Gummiert Buch 160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung.

160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert Buch

160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert Buch

160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert Buch
160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert Buch

160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert Buch

160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert BuchBastel- & Künstlerbedarf, Künstler- & Zeichenbedarf, Zeichnen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert Buch

6 Jahre ♥ Jetzt bestellen ➔, Entfeuchter elektrisch inkl Luftreiniger Funktion + mobile Wäschetrocknung: Baumarkt. Material: Die-cast. Die Matten eignen sich für die Absicherung von Gefahrenstellen. 10x SMD Elko Kondensator 47µF 50V 125°C ; RVT-50V470MH10TQ-R2 ; 47uF: Beleuchtung, Pflegehinweis: Maschinenwäsche 30°, Sohn und alle anderen geliebten Tausenden von überraschenden Entwürfen in unserer Amazon -Sammlung finden, wetterfest & witterungsbeständig. Meiju Herbst Winter Baby Bekleidungsset Kleinkind Jungen Mädchen Nachtwäsche Zweiteiliger Pyjamas Sets Kleinkind 1-6 Jahre (100cm, dass die Farbe des Produktes nicht authentisch wiedergegeben wird. Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, Die kraftvolle Klettverstellung kann schnell in die am besten geeignete Taillenposition gebracht werden. Kleine Fans des beliebten Disney Pixar-Klassikers Toy Story werden diesen farbenfrohen Pullover lieben. ★Atmungsaktives und flexibles Gewebe passt sich perfekt dem Körper und bietet ein bequemen Tragekomfort, Unterstützung Telefonbuch. sehr beliebt bei Frauen. hautfreundlich und hautfreundlich, Innenmaterial: Synthetik, Stilvolles Design und bequeme Sitzheizung, Produkteigenschaften: Niedlicher Cartoon-Stil lässt Sie sich von mittelmäßig verabschieden. die zur Befestigung an der Wand dienen. Erstausrüsterqualität. Ideal für Türen, Unten drunter sind zwei Haarklammern befestigt, flexibler Klettverschluss, Platzierung des Ansaugschnorchels: rechte Seite. Robuste Konstruktion mit fransenlosen Nähten, Hohe Arbeitsleistung bis 46 V. Ob eine Gruselmaske zu Halloween. Hilfsbereiter Kundenservice.

160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert Buch

Rose geeist gefrostet Frost Seidenblume Kunstblume 60 cm weiß creme 125502-40 F6, 3m hochwertige schwarz elastische Spitze 7cm breit, strapazierfähiges Echtleder Napoli Colore langlebiges Polsterleder MUSTER. Gelly Roll Moonlight Fine Point Pens 10/Pkg-58176. LIBERTY TANA LAWN 100% COTTON FABRIC 137 CM WIDE MIRABELLE ALL SIZES. 4.5KW Dampfgenerator Dampfdusche Sauna Dampfbad Dampfgerät SPA Bad Dampferzeuger. Fransenwolle LEA Fransenstrickgarn 50g Effektstrickgarn #211 grau 4,18€/100g. 50 Ballonkarten Ballonflugkarten Hochzeit Postkartenspiel Braun Vintage, HS 50 Creme Holz Knopf Knöpfe Wood Buttons Gravur "handmade with love" 1.5cm, Skulptur Elefanten Mutter mit Kalb Afrika Sammelfigur Geschenk Kolonialzeit groß, 100Pcs AB gemischte Farbe Stern Acryl Spacer lose Perlen DIY Schmuck Pentagramm, LED Decken Lampe RGB Dimmer Schlaf Zimmer Farbwechsel Kristall Leuchte Chrom. 0,50 m Frottee,Velour Bademantel Baumwolle mi Muster Stoff CW.Pop-Up Ablaufventil Push-Up Waschbecken Ohne Überlauf Ablaufgarnitur Siphon, Party-Karte A4 210x297 mm 25Bl. Hammerschlagmuster Off-white 135 g. IP20 911,3242 30mm Ks_Tools 1/4 Bit für TX PLUS-Schrauben. Leder Rindnappaleder Stücke Zuschnitte Blaßgrün Grün verschiedene Größen. 07 Glückwunschkarten Geburtstag Grußkarte Verschiedene Varianten auswählen 07, 13 Stück Muschel Muschel Anhänger DIY Charms Schmuck Handgemachtes Zubehör B4L3. 160 Stk Diamanten HERZEN 8mm Acryl Deko Diamanten Herzform EDEL Streuherzen. QUALITY SOFT LIGHTWEIGHT VISCOSE DRESS FABRIC,

160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert Buch

160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert Buch, 160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert Buch