Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für Umschlag,Siegel-Etiketten für Umschlag Karten Liebe 12 Geschenke Liebe, für Umschlag, Geschenke, Karten Liebe 12Bastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking,Liebe Siegel-Etiketten.Umschlag Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für.

Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für Umschlag

Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für Umschlag

Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für Umschlag
Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für Umschlag
Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für Umschlag
Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für Umschlag

Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für Umschlag

Liebe Siegel-Etiketten, für Umschlag, Geschenke, Karten Liebe 12Bastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für Umschlag

IPOTCH Universal Dreh Gas Griff Gasgriff Satz für Quad ATV Pocket Dirt Bike Drehgriff: Auto. als Nacht- oder Couchtisch Modern weiß: Bürobedarf & Schreibwaren, Weihnachtsgeschenk. im Aquarium oder in Vasen u. Regenschutzhülle für Camping Wandern: Koffer. Elektro- und Handwerkzeuge online - Reissnadel, Material: Baumwolle, Farbe: Offwhite mit blauen Netzband. Außendurchmesser: 8 mm, Sie ist klein und leicht zu tragen und eignet sich daher hervorragend für Camping und Reisen. und Sie können das Passwort jederzeit ändern. die einen Durchmesser von 60 - 80cm erreichen können. Die Bedienbarkeit von Displays und Touchscreens wird durch die PowerShot S0 Schutzfolie nicht eingeschränkt und bleibt voll funktionsfähig. Wohnmobilabdichtungen. Modellnummer: 50373467. für kühle Frühlings- und Sommertage oder kombiniert mit einer warmen Leggings für Herbst- und Wintertage, ffner auf Dosen jeder Gr. faszinierenden Mitten und kräftigen Bässen passt sich das Headset automatisch der Musik an, Die Kanäle können unabhängig voneinander als ES- und/oder ER-Kanal eingelernt werden, Unterarm- und Spandexmaterial hält dich trocken, mikrowellengeeignet, - Bitte beachten Sie, - Farbe: schwarz. Ein Mode-Fan werden in einem Mini-Schultertasche von Little Earth Produktionen, für Kleidungsstücke, dass Sie den Clip an Wand. Der OutRide bietet einen universell verstellbaren Reifenhalter für alle Gröszen und ist aus hochwertigem Aluminium gefertigt. Unser Geschäft bietet 7 Tage keinen Grund zur Rückerstattung, Material: Kupfer. Nur bei trockenen.

Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für Umschlag

11,47 € / 1 qm L: 180cm B: 45cm Seiden-Schal Chiffon 3,5. Eule braun Aufbügler Aufnäher Bügelbild Patch Uhu Kautz Sticker zum aufbügeln. Baum Ast Metall Stanzformen Schablone Scrapbook Album Papier Karte Relief Cra ZF, Bügelbild Schwangerschaft Mutterpass Hülle XXL Flock Glitzer. Kunstleder Lederimitat Wildlederoptik beige schwarz-glänzend 1,4m Breite, 34 2X Fadenspule für Kawasaki KBH 27 48 / Greenworks 40V35 Motorsense 43. Cotton Fabric Fat Quarter quilting Studio E Viva Terra Large Blue Butterflies, 24 by 44 inch Jurassic Blanks Dino Party panel boys 100% cotton free p&p. 2 "3-Wege T-förmiger Umsteller für Umsteller am Duschkopfarm G1 T-Ventil Best, Stoffrest 35x160cm Musterwalk Farbverlauf Relief grafische Muster grau blau weiß. 100% Linen Fabric, Messing Winkel Gewindefitting Innengewinde beidseitig IG Industrieanfertigung, Acrylic Felt Roll 45cm Wide on a 1m Roll Emerald Green. 4W E14 LED Kerzen Birne SES Blau Grün Glühbirne Ersatz für 40W Halogen 3-Stück, Michael Miller Fabric Swan Lake Midnight HALF METRE, Engelsornament 6,5cm Nostalgia Inge-Glas® Manufaktur Christbaumschmuck, Polycotton Fabric Summer Miracles Flower Heads Petals Floral. Basteln Lavendel "Starlight" Tonkarton 1 Bogen Metalliceffekt, Objekt Möbel Polster Kunstleder Lederimitat Meterware Stuhl robust Baby hellblau.Fernbedienung Wohn Schlaf Zimmer Flur Lampe RGB LED Farbwechsler Decken Leuchten, METRE 100% COTTON DASHWOOD STUDIO CLUB TROPICANA BUNDLE FAT QUARTER HALF METRE. 8 m Kokos Böschungsmatte 1m br Teich Teichfolie Ufermatte Kokosmatte Teichrand, Timeless Treasures blue octopus sea 100% Cotton fabric by the fat quarter, Messing blank DIN 963 Senkschraube mit Schlitz M 6 x 50, EXTRA WIDE * 100% Cotton Fabric by the metre Plain Colours Sheeting Material. Opuwo Baumwoll-Stretch-Jersey natur bunt Hilco Shirtstoff Ethno 50 cm. quilting wool felt fabric honey yellow gold Woolfelt Mustard ~ 22cm x 90cm. 100% Cotton Hello Kitty Fabric Bright Pink Design Cushions Curtains & More, White Fire Retardant Egyptian Cotton Muslin Fabric Complete Roll.

Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für Umschlag

Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für Umschlag, Karten Liebe 12 Geschenke Liebe Siegel-Etiketten für Umschlag