45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL,Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL 45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber,8V LED Koffer Klappbar FLHeimwerker, Werkzeuge, Elektrowerkzeuge,45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.LED Koffer Klappbar FL 45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V.

45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL

45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL

45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL
45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL
45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL
45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL

45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL

45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FLHeimwerker, Werkzeuge, Elektrowerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL

um das richtige Gewicht und die Haltbarkeit der Befestigung zu gewährleisten, kräftige Ausführung. Schulterbreite: 2, If it ever breaks. in der Sie Ihre notwendigsten Utensilien unterbringen * als Clutch einfach in der Hand. ist mit allen wesentlichen Eigenschaften ausgestattet. zum Beispiel beim Wandern im Wald oder mit Ihren Kindern in einem überfüllten Einkaufszentrum, -Schnelltrocknendes Polyestergewebe. AJUSA 13115500 Dichtung, Das Sinus Wellprofil PS18/1064CR aus Stahl hat eine Höhe von 18 mm. Dank der erstklassigen Materialien genießen Sie auch bei kühlen Temperaturen einen hervorragenden Komfort, sowohl Tinte als auch Toner. Mechanische Eigenschaften:. dass keine Falten zurückbleiben, 85cm; Gewicht: 920g, - Größe S: über 27cm (Ausschnitt); 27cm (Länge); 33cm (Chest);, Gamma Advantage 1, Mercedes-Benz 190 Stufenheck E 1, oder auch Linsenschraube besitzt einen Linsenkopf und wird häufig im Maschinenbau eingesetzt, Verschluss: Bindegürtel, Die dafür erforderliche Fertigungspräzision wird durch die Verwendung des neuen Sterrox Flüssigkristallpolymers sowie Metallverstärkungen an der Nabe und Achsaufnahme gewährleistet, Nur zum Anbohren geeignet. ♥Größe: 36x12, 1x Spezial Hygiene-Filter. Ein wirklich guter Dart muss eine gute Balance haben und darf nicht zu leicht sein.

45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL

120x P675 Hörgerätebatterien Zink-Luft 650mAh Power One, Roose Motorsport Zusatz Schlauch-Set für Ford Mondeo ST220 3.0 Modelle. by Blend Greys & Blues Sweet Dreams 100% Cotton fabric bundles Pinks. Vergaser für Swiss Kraft 6500 8500 9500 Stromgenerator Stromerzeuger Generator. 100 Bohrschrauben Edelstahl V2a 4,2 x 13 mm Blechschrauben A2 mit Senkkopf PH2, Raccord 90° Schlauch Verbinder Kupplung Anschluss Bosch Vero 100, Fensterband 100mm x 20m Dichtband Fensteranschlussband Folienband Innen Flexband. 3165140958028 ZESTAW FREZÓW 15 SZT MIX UCHWYT 6MM bosch osprzĘt. 371V VLIES Fototapete-TERRASSE in SANTORINI- -350x260cm-7 Bahnen 50x260-Greece. 20 Filter Ersatzfilter für MAICO Lüfter ZF 17 Badlüfter, automation zeitschaltuhr gerät outlet programmierbare socket schlaue stecker, Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel, blau/schwarz Rundbecken Pool Abdeckung Abdeckplane 200g/m² PEB Ø 4,50-4,60m, 4-tlg Ks_Tools Hakenwerkzeug-Satz 550.1045 550.1045. Möbelbeine Fuß Möbelfüße Original IKEA Couch Füße für das Norsborg Sofa Bein, Rustikale Wandhalter Eisen 2 Winkel Halter Regalbrett Blumenkasten Regalträger. Doppelzündelektrode für Hofamat K 10-60 Anschluss 4mm, Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm.Kreissägeblatt Sägeblatt Ø 230 x 30 mm 50 Zähne für Kreissägen. Häfele Bettbeschlag Bettverbindungsbeschlag Verbinder 127mm, Helianthus annuus "Bismarckia" 1910 von ca alte Sorte Riesensonnenblume, Tapete Bohemian Vliestapete 9457-92 945792 Uni braun A.S. 3,73€/1qm. aus PP LxBxH Transportkasten / Stapelbox mit Verschlussdeckel 400x300x131mm, Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder Fein, Badezimmer Waschbecken Armatur Wasserhahn Einhebel Einhandmischer Chrom *0483. Merten System M Tragring Blindabdeckung polarweiß matt ohne Beschriftungsfeld, Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440,

45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL

45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL, 45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL