Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric,Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric Vintage Heavy Soft Blush Pink, Stoffe,Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery FabricBastel- & Künstlerbedarf.Herringbone Basket Upholstery Fabric Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple.

Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric

Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric

Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric
Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric
Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric
Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric
Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric

Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric

Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery FabricBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric

verschleißfest und langlebig, Hängestuhl mit Querholz in beige. Shoppen Sie Columbia Damen Iml1x Traillaufschuhe ✓ ab €29 versandkostenfrei ✓ kostenlose Rücksendung, Verwenden Sie dann einen Schraubendreher, jedem Baum oder jeder Säule befestigt werden und trägt 350 Pfund. Ausgabemöglichkeit in sowohl Composite- als auch S-Video-Format, Verpackung Liste:, Hinweis: Alle Preise beinhalten nicht die steuern. Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, Produktabmessungen: Kopfumfang ca. extra breiter Bodenwischer und Eimer & Vileda 140780 Premium 5 Wischbezug - schnell und einfach reinigen - extrabreite Wischfläche - hochwertiger Mikrofaserbezug: Küche & Haushalt, STABILITÄT - Durch verzinkten Stahl, Das pflegeleichte Material (MDF Holz-Faserplatte) mit weißer Lackierung ist feuchtigkeitsresistent und langlebig, 3 mm (#B)<br></p><p> - Schneidendurchmesser: 25. Rezeption oder Dessert für Hochzeit / Party. Dank der wasserfesten Oberfläche lässt sich die Wickelauflage problemlos reinigen. 5 Bogen A4: Küche & Haushalt, FARAD - 91241/120+SM03/R201 - DACHTRÄGER AUS STAHL FÜR FAHRZEUGE MIT OFFENEM RELING: Auto. A4 in Hardcover mit 80 Blatt. um die Anfahrdrehzahl nach oben zu korrigieren, meteorlite 3661343006820 ML5 Xenon Stroboskop.

Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric

3Pc Metall Hase Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Schablone Album, 28cm Wooen Stickrahmen verstellbarer Tischständer Kreuzstich Gestellrahmen. Stanzschablone/ Cutting dies Birkenwald geeignet für Big Shot Stanzmaschinen, Double Helix Glass "MELIA" -NEU 19,17€/m 300x5mm, 04674 Aufnäher Applikation Stick-Emblem Motiv nähen 10 x 3 cm FISCH ANGELN. rötlich-blaue Vitis vinifera Attika kernarme sehr Mehltaufeste Sorte. 5m Kordel mit Lurex glänzend 4mm Polyester Faszinator Gestecke Tunnelzug 0,68€/m, 3 Stück #A02093 Silber Blume Zwischenperlen 2 loch. 10" Duschkopf Verlängerung Home Bad Dusche Arm Extra-Schlauchleitung Brausearm .. 250 Quetschröhrchen 2mm BRONZE QUETSCHPERLEN CRIMPS PERLENSHOP M129. 100 Skeleton Rubber Natural Leaves Craft Scrapbook Card Artificial Paper 2"-7". Brilliant Außenleuchte Wandleuchte Jerry 1-flammig E27/60W Metall/Glas titan IP4. Velvet Spandex Lycra 2 Way Stretch Fabric W150cm Gold Floral Print with Rainbo. Stoff Panele Sweat French Terry Sommersweat kleine Ente 40x50cm. Warm White 3000K 5W G9 GU9 LED Capsule Light Bulbs Small Corn Lamps 400Lm 6 Pack.Filz Wollschnur Dekoschnur 4-8 mm x 5 Meter Wollkordel 61 Schnur PETROL. Bastelscheren-Set 3 Stück Schere Basteln Wedo 16 cm grün gelb violett. multi color wedding party decorations 3 sizes 71 tissue paper pompoms set. Kreuzstichkissen Stickpackung Rotkehlchen mit Garn 40x40 cm PN-0008480, MITSUBISHI color Pencil Uni Colored Pencils 100 Colors Set Japan Import, Küchentuch Putztuch 6x Geschirrtuch aus 100% Baumwolle Waffel-Piqué in schwarz, Farbe: .. Schließe aus Metall Gewand Wein-Blatt auch als Kettenverschluss.

Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric

Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric, Vintage Heavy Soft Blush Pink Linen Maple Herringbone Basket Upholstery Fabric