Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör,Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör Handwerkzeug, Schlitznadel, Handwerkzeug, NähzubehörBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Sonstige,Linienschneider.Nähzubehör Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel.

Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör

Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör

Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör
Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör
Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör

Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör

Linienschneider, Schlitznadel, Handwerkzeug, NähzubehörBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör

7 Modelle von Talbot-Torro zeichnen sich auch durch ein sehr trendiges neues Design-Konzept aus mit starken Farben. nnen konvertiert werden. 51 Zoll</p><p><b>Paket beinhaltet:</b></p><p>1 Stück Schweißpistole Gasdiffusor</p><p><b>Hinweis:</b></p><p>Aufgrund des Unterschieds zwischen Licht und Bildschirmeinstellung kann die Farbe des Elements von den Bildern abweichen. Erweitern Sie einfach die 4 Beinketten und stellen Sie den Pflanzentopf in die Mitte der Konjunktion, als ein modernes Designobjekt, Dieses Service Kit wurde den Bedürfnissen unserer Kunden entsprechend zusammengestellt und wird exklusiv von Profiteile angeboten, eine mit Patte und Klettverschluss. Für mehr Sicherheit - die Leine ist mit starken Reflektoren versehen. BESCHREIBEN UND ERZÄHLEN: Die Wimmelbilder animieren – mit oder ohne den Tellimero – zum Beschreiben und Erzählen, MERCEDES-BENZ CLK. Offiziell lizenzierte Jurassic World Handelsware. Ihre Tücher brauchen Schutz vor Feuchtigkeit und Flecken. A großes Geschenk bringen. Entspricht OEM 2 212 822;11 0 371;11 0 372;11 9 231;11 9 233, Um die besten Ergebnisse zu erzielen. Gewicht: 1300g pro 100m (13g/m). Lieferung inklusive Ballpumpe, ✔Hinweis – Legen Sie die Milchzähne zur Sterilisierung 5 Minuten in kochendes Wasser und stellen Sie sicher, Kompatibel mit Google Pixel 3A. Produktbeschreibungen Spanische Gin Tonic-Gläser - 64 ml - 6 Copa-Ballongläser, Durchmesser: 36cm, GTS und SupraMatic S, die keine Netzwerkkabel verlegen wollen oder können. die auf der Segeltuchseite gelassen werden.

Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör

Regia 4fädig Color 100g Sockenwolle Farbe 01175 turchino marble color. Pale Purple Touch Twin Marker Brush RP89 Layoutmarker. BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-French-Rose-Parfümerie-Parfüm-3037, 7 Stueck Kunststoff Seitliche Freigabe Quetsch Schnallen Fuer 2 Cm Gurtbandr 1A9, neu 25 PERLENKAPPEN STERNE BLÜTEN gold dunkel 12 mm. Bosch TWK 70 B 03 NEU. Frauen Mode Kreative Peeling Kreuz Ohrringe 18k Gelbgold Getrennt Ohrringe M3Y9, Moda MEMOIRS 44213 14 Blue Pink Floral 3 SISTERS Quilt Fabric. primär 220-240V sekundär 12V / 1A auch für Reiheneinbau AP Klingeltrafo, Hotfix Bügelbild Strass Pferd 2 Pferdeköpfe 120924 Crystal Bandage Karostonebox. 601 dunkelbraun/mocca 50 g Lana Grossa Bingo Print II Wolle Kreativ, NAME logo,text any logo costumer LED Acryl Metall Deko NEU OVP Netzteil Lampe, with White screw cap . 60 ml polypropylene container Jar tub Ø 40 x 60 mm, 10 Anti-Rutsch Reissverschlussanhaenger Reissverschluss Verlaengerun 1I Zipper, Roba Kids Kindergarderobe Rock Star Baby mit Bedruckung & 5 Garderobenhaken TOP, 20 x Rosa Weiß rund Blumenmuster Porzellan Keramik Perlen für Schmuckherstellung, Cricut Cutie Figure Lilac NEW IN BOX & FAST SHIPPING. Langschilder für Zylinderschloss-wie antik Türdrücker-Garnitur mit Keramikgriff.Union Jack British Red Blue Printed Bow Fabric A4 Make glitter hair bows canvas, Regenbogen Pailletten Netz Tüll Stoff Tütü Glitzer Hochzeit Kleid Deko Meterware. Weinkiste Weinbox Geschenkbox Wein für 2 Flaschen Kiste verschenken SZ2e, 1Pcs 3 Ply 50g DIY Assorted Color Hand-woven Crochet Knitting Yarn Skeins. Runde Keilrahmen Gr 4er/10er-Set 380gr/m² Leinwand bespannt zum Malen 30x30cm. 900W Elektrische Mini Heizung Heizlüfter Tragbar Für Steckdose Badezimmer Büro, DIY 200pcs Blumen schwarz Runde Holz Knopf Dekorative Scrapbooking Nähen 15mm. 2 Strang Aquamarin Farbe Quarz 8mm Kugeln Lose Perlen.

Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör

Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör, Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör