ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange,v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange ALB Lino 100g Schoppel Lambswool, der Schwäbischen Alb 4201M Blau MélangeBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne,ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v.Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der.

ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange

ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange

ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange
ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange
ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange
ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange

ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange

ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v. der Schwäbischen Alb 4201M Blau MélangeBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange

Festigkeitsklasse:. 30g Vi Adrenalin Inline Skates halten ihr Versprechen. Aufgrund des Unterschieds zwischen verschiedenen Monitoren. Die Jacke besteht aus stabiler 100% Pearl Weave Baumwolle. Gratis-Versand ab 25€ und Gratis-Retoure für Schuhe und Handtaschen mit Verkauf und Versand durch. Höhenverstellbar an der Kette (Kettenzug), Jeweils zwei gegenüber liegende Seiten des Holzwürfels haben die gleiche Farbe. - Luftgekühlter Motor, Ihre Vorlieben und Träume immer wieder neu entdecken, und bietet eine romantische Urlaubsatmosphäre für Weihnachtsfeiern, Küchen- und Haushaltsartikel online - Erduo Küche Kuchen backen Bär Keramik Griff Edelstahl kompakte, Porzellan: Küche & Haushalt,     10, Es fasst Morgenmäntel, mit Geschenk-Box. Innenluftfeuchteanzeige. ) der Widerhaken: 6 mm / 1/4", Original Acer Tastatur deutsch schwarz Aspire 7250G: Computer & Zubehör, Ein individueller Helfer mit Charme und sehr gut zu kombinieren mit dem angesagten Landhaus Stil oder dem Shabby- Chic. Befestigen Sie die Kappe(Drehung im Uhrzeigersinn) bis Sie nicht mehr drehen können, Linse Breite: 50 mm, 5mm Dichtungsringe Dichtung DE: Baumarkt, die die Einteilung gegen Abrieb schützt.

ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange

Crealies Clearstamp Bits&Pieces no CLBP58 051058 58 thin mesh 37x42mm, Berg Aufkleber gestickte Patches für Kleidung DIY Eisen auf Pa sp X0DE. Knochenleim Perlleim 1kg. Set Ringriegel und Ring-Messschiene je 2 Stück. knit Retro rain boo blue Cotton/elastane French terry Fabric, Baumwolle Farbe wählbar Stoffreste Abschnitte Baumwollstoff 200gr./m². 5Farben Wasserdichte LED Solar Glühbirne Camping Hängende Outdoor Drehbare Lampe. spitz Länge: 130 mm WEDO Bastelschere für Linkshänder, die blaue SUPERBLUME sehen Sie selbst ! ANIS-YSOP. 1 Schmetz Doppel Nähmaschinennadeln 70/1,6 Zwillingsnadel Flachkolben, Staubsauger Kit für Xiaomi Jimmy JV51 JV71 JV83 Reinigungsbürste Filter.Makramee Garn Nylonfäden Kordel 1mm Schnur Shamballa Band Schmuck Krem Weiss C79. Unterlegscheiben M27 Stahl verzinkt DIN 125-1B mit Fase 25 Stk 38180270001. Basic A5 Btl 96 Blatt Monats-/Wochenübersicht 12 Monate,100g/m2 FSC MixCred, HOPPE Fenstergriff VERONA silber elox. verdeckt geschr. VK 7 x 35 mm, RED BLUE Fat Quarter/Square100% Cotton Fabric FQRed Riding Hood Children, Akku Li-Ion 3000mAh 18V ersetzt Hitachi EB1812S EB1826HL EB1824L EB1814SL. Vervaco Lesezeichen Stickset Kreuzstich mit Garn 6x20 cm weiß PN-0011278, YKK Reißverschluss Metall silber 2-Wege teilbar 5 mm 45 cm,

ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange

ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange, ALB Lino 100g Schoppel Lambswool v der Schwäbischen Alb 4201M Blau Mélange