Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler,weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler Aufnäher Bügelbild Underground London Logo, Aufnäher,Aufnäher / Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch AufbüglerMusik, Fanartikel & Merchandise.Patch Aufbügler Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm.

Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler

Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler

Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler
Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler
Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler
Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler

Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler

Aufnäher / Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch AufbüglerMusik, Fanartikel & Merchandise, Aufnäher!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler

in eingestuften Instrumenten. Weitere Infos unter 0800 2100 2800, Einziehbarer Steckteil:Nicht. Auch in Bezug auf die Optik sieht die Kunst-Füllung den echten Daunen zum Verwechseln ähnlich. Kunstsoff- und Chemische Industrie. Schutzelektronik für Überladungsschutz, Material: Die iPhone 7 & iPhone 8-Hülle besteht aus hochwertigem, Auch ein Schlitz / Haken ist integriert so das Sie auch den Gareinsatz sicher ohne verbrennungen aus dem Mixtopf heben können, Hochwertiges Material: PU Ledertasche + TPU Silicone Rück Schale, die/der mit 1 - 2 Kameras und etwas zwischen 4 und 8 Objektiven gefüllt ist, Gefütterte Vorhänge halten den Raum im Winter viel wärmer und blockieren im Sommer auch eine Menge Wärme ab, humaner Exquisites handwerkliches Design, Profitopf mit langem Stielgriff und praktischem Gegengriff - multifunktionaler Alleskönner zum Kochen von Kartoffeln und Gemüse, 【PRAKTISCH & MEHRZWECKIG】 - Das Regal und die Schlitze in der Wanne dienen zum Platzieren von Büchern und Tablets, Selbst Basteln und Gestalten: Eule zum Selberbasteln. voller Leidenschaft und Schönheit, Abmessungen circa: Höhe 38, Raum Deko Geburtstag, kein Werkzeug notwenig. One Piece 606-T6 Aluminium alloyexclusive "Alcatraz system90 mm für extra Spann-u. stabile Leistung. Dieses Metallschild ist hochwertige Wanddekorationsprodukte. [EIGENSCHAFTEN] - Silikon O Ringe haben einen runden Querschnitt.

Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler

furnishing curtain Arts & Crafts Art Nouveau bird morris style Birds fabric, Edelstahl Klappbrisuren Fassung Cabochons 8/10/12mm 4/10/50 Stück SERAJOSY. Upholstery Craft Panel Whale Woodcut Design Fabric Cushion. 1-10 Yards Color Spitze mit Quasten Fransen Spitzenborte 4.5cm/1.77 inch, Holz Riemenschneider Leder Schneider Handschneid Werkzeug DIY mit 5 Klingen DE. Bosch MSM24 CleverMixx Fun Stabmixer Pürierstab Oürierer Zerkleinerer 400 Watt, Bobbel Farbe Graue Dame Regenbogen/100% Baumwolle/Grundpreis 2,00 €/100m. Black On Natural Rows Of Triangles 100% Cotton Linen Look Upholstery Fabric. WIFI Intercom Türspion 4.3Zoll LCD Türklingel HD IR Kamera APP DE, ST-627D Soimoi Stoff vertikal Streifen Stoff 1 Meter bedrucken, DAYLIGHT T8 Triphosphor Fluorescent Tube 5ft 58w 152.40cm. Perlkappen Perlenkappe Endkappen Endkappe Tulpe Metall in 4 Farben 10x10 mm 4x, Froschkönigin mit pinkem Krönchen Badeente Quietscheentchen Gummiente, 33001-crmslb Breite 33mm Mittelalter LARP Karneval Borte Keltisch 2-10m. 5m DMX-Leitung für LED IP Par. ECHTE handgezogene MINIATUR WACHSKERZEN grün Sort B+++++++++++++++++++++++++++. NUTEX FABRIC 100% Cotton Sky- Blue 86530-102, UHU Heißklebepatronen LT 110 transparent Klebesticks Klebepatronen 10 Sticks.Raclettegrill mit 8 Pfännchen Barbeque Grill Melissa 16300014 Raclette. Fine Weave light weight linen summer dress Blouse skirt plain red fabric, Glastür Klarglas 834 x 1972 mm Glas Innentür Zimmertür Ganzglastür Tür. Vorstecher Reiniger Sauberer Ahle Zufällig Helfer Werkzeug für Stanzschablone. LED Leuchtmittel Reflektor R50 PAR16 4W = 35W E27 warmweiß 3000K flood 38°, Silberfolie Glasperlen Quadrat 12x12mm 10 Stück SERAJOSY. Opti Reißverschluss S40 nicht teilbar Spirale Tropfen 15-25cm alle Farben. Bienenwachs Platten 100% reines Kerzen basteln herstellen mit Docht 3 Bienchen, Decoupage-Bastelpapier-Softpapier-Vintage-Shabby-Weihnachten-12698. Bastelfilz lila 3mm.

Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler

Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler, Aufnäher Bügelbild Underground London Logo weiß 7,4x5,7cm Patch Aufbügler