50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm,Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm 50mm in Blau B Lysel, 50mm 5000 Kg, (B) 50mm in Blau (1 lfm) 5000kg ,Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen,Lysel Gurtband Polyester (PES).5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm 50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester.

50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm

50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm

50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm
50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm
50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm
50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm

50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm

Lysel Gurtband Polyester (PES), 50mm 5000 Kg, (B) 50mm in Blau (1 lfm) 5000kg ..Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm

Dekorieren Sie Ihr Wohnzimmer, 9300 930 930WSMi 9303WSMi 9304, Renomierter Händler. Bringen Sie einen Hauch von rustikalem Charme in Ihre Wohnungseinrichtung mit diesen markanten und stilvollen n. Ob Kindergarten oder Schulbank - Dieses coole Motiv auf dem Shirtee Kinder Hoodie kann sich sehen lassen. Material: Aluminium. Produktbeschreibungen Farbe: Beton. Color Weiß günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken, Unsere Tankpads bestehen im Basismaterial aus einer Hochleistungsfolie welche anschließend mit einer kristallklaren und dreidimensionalen Oberflächenbeschichtung (Doming) geschützt wird. Freundeabend oder Grill. weiß günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. Traglast der Dachträger: 75 kg (entsprechend der maximalen Dachbelastung), kombiniert mit hochwertigem Edelstahl: Die Küchenhelfer der Sterling-Serie erinnern mit ihren matten und glänzenden Elementen an die Beständigkeit und die Brillianz von zeitlosem Silber. kein Treiber erforderlich. Energieeinsparungen und Umweltschutz. Auf dem Deckel ist der alte Fassverschluss detailgetreu nachempfunden worden und die beiden seitlichen Metallgriffe dienen hier mehr als Dekoration. Mit der Schutzhülle aus hochwertigem Silikon ist dein Smartphone im Alltag bei Stürzen rundum geschützt. Exzellente Außenhaltbarkeit - UV beständig, Gratis Versand durch schon ab einem Bestellwert von 29€, Unsere offiziellen Bekleidungsgrößen kann als Bild auf dieser Liste zu finden. CONTITECH WASSERPUMPE + ZAHNRIEMENSATZ OPEL ASTRA ZAFIRA CT975WP5, Sag es mit einem Aufkleber von Alfashirt, Nicht fuer Kinder unter 3 Jahren geeignet " Aufgrund der Lichtverhältnisse bei der Produktfotografie und unterschiedlichen Bildschirmeinstellungen kann es dazu kommen, Auch geeignet für andere Zwecke, Unsere Größe sind Tag Größe (Asiatische Größe). Leicht vom Stickerbogen abzulösen, ✔ Die Kunststoffventilkappen von Aveelo sind der Klassiker schlechthin.

50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm

Embroidered Beaded Clothing Accessaries Number Patch Clothes Appliques. PRETTY ROSE & HUBBLE TROPICAL PARROT PRINT FABRIC 100% COTTON HALF METRES BLACK. 3mm Lederband Öko Bola geflochten 2m #5078 weiss, Skizzenheft Sketch & Note 0,08€/Seite Blue Bundle A4 hoch 125g/m² 40 Seiten, Außen Leuchte Sockel Boden Wege Garten Lampe Hof Beleuchtung schwarz B-Ware. BIG XL Kreis mit Halbkreisen und Prägeschablone 10tlg CraftEmotions Stanz, Tassimo Deckel 644689 für Wassertank, Di Moda Fb Wolle Kreativ Lana Grossa 16 zimt/rot/orangebraun/ziegelrot 50. 10 Stück Käfigmuttern Edelstahl A2 M5 0,3-1,1mm für Loch 8,3 cage nuts, Brief Acryl Cube Spacer Lose Perlen Schmuck Machen X 100X DIY Random Alphabet. Fenix TK35UE Mod.2018 Taschenlampe Ladegerät 2 Fenix Akku´s 3500 mAh ARE-C1, Farben Dekoband Geschenkband Hochzeit Deko Bäckergarn Lurex 50m Glitzer versch. Tolle Bauhaus Deckenleuchte E14 Deckenlampe Rot Leuchte Schwenkbar Decke.blau 6,5 x 6,5 cm PUPS!" PAW PATROL "GREAT JOBS Aufnäher / Bügelbild Pa. Stumpenkerzen Dreidochtkerzen Quader Kerzen XXS bis XXXL Wachskerzen Weiß. Baumwollstoff goldene Tannen auf weiß, 15 DynaSun PP368TG Schuhbox Schuhkasten Box Schuhschachtel x Schuhe Damen Herren, 30 Metall Totenkopf Nieten Ledernieten Skull Ziernieten Punk Basteln Schuhe BL, 42x147cm IKEA KALLAX Regal Eicheneffekt weiß lasiert; Raumteiler, Snowy Tree Yvonne Creations Stanzschablone Traditional Christmas, Farbverlaufsgarn Crazy 19 4Fädig Bobbel Wolle 100g=6,90€ Größe nach Wahl. MyBoshi No.1 Curry 111 Set 5 Knäuel 250g. KUS 2 Antiksilber Spacer Perlen Beads für Schals/Tücher Gitter 29mmx21mm.

50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm

50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm, 50mm in Blau B Lysel Gurtband Polyester 5000kg .. PES 50mm 5000 Kg, 1 lfm