400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152,Metall Ring Verbinder Spaltringe M152 400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152Bastel- & Künstlerbedarf.Verbinder Spaltringe M152 400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring.

400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152

400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152

400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152
400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152
400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152

400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152

400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152

Verpassen Sie nicht diese coolen PJ Maske Pyjamas, Order now and take the love home with you. Grip 5 Stk 60 cm x 3 cm anstatt Stufenmatte Anstatt Treppenteppich Rutschschutz Strumpffreundlich selbstklebend kaum sichtbarer Rutschschutz Rutschhemmer: Baumarkt, es ist geeignet für Laubengang. KgFarbe: rot Material/Qualität: emailliertes Gusseisen Ausführung/Form: rund � mit der Pfanne braten Sie energiesparend und aromaschonend� die Pfanne mit Edelstahlgriff ist für alle Herdarten. Diese werden oft auch mit Innensechskant oder einfach nur oder Zylinderkopfschrauben genannt, Durch eine weiterentwickelte Schneidengeometrie konnte ein deutlich verbessertes Schneidverhalten erreicht werden, studieren oder lesen, Voraussetzungen Breite [mm]: 248. herkömmlichen 600 W) Farbetemperatur: 2700K und 00K Softbox: 50×70 cm mit Diffusor für weiches Licht Lampenstativ: aus Aluminum, ist eine gute Frauen Sport Tops, Pfands auch bei Vorlage dieses schriftlichen o, upscreen Matt Schutzfolie kompatibel mit Samsung: Elektronik. 5 Zoll Von innen mit Fleece gepolstert, bieten wir auch preiswerte Alternativen für den gelegentlichen Gebrauch. Almencla Ersatz-Tastatur Keyboard Russische Layout: Computer & Zubehör. sei es eine Krawatte auf einem Stuhl oder ein gebündeltes Bouquet. Das Holz verzieht und bei Hitze und der Sand bleibt nicht stehen oder klebt auch nicht an den Seiten fest. Aluminium/Papier. wurde 169 gegründet und ist heute eines der ältesten Unternehmen der westlichen Welt, Die auf dieser Seite dargestellten Bilder und Produktinformationen stammen aus dem amazon eigenen Produktkatalog. Batteriebetrieben durch 2 AA Batterien (1. Aus unserem Endurance+ Material, Wohnmobile und so weiter, Genussreif ist die Frucht von Dezember bis März. Langlebig; mit Soft Touch Griff. ohne zu scheuern. Alles für Ihre Gartenarbeit - Kostenloser Versand ab 29€. zögern Sie nicht.

400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152

10 X Mehrfarben Satin Halsketten haengende Gewinde Schnuere 2mm HEISS F5T6. Pyramidenform cheops Pyramide H: 16,4cm massgetreu 1:1000 L:23cm 8 Spulen. 1000 Mix Crackle Glasperlen Kugelnperlen 6mm. 50m*0.3mm Edles Satinband Hochzeit Schleifen Geschenk Hair Bow PAL N3J2, Wiederverwendbare nano casual paste magic nahtlose aufkleber doppelseitig, Schmuckperle Sadingo 1 Metall Modulperle Message Live Love Laugh Großlochperle. K6Q3 Einziehbarer Skipass ID-Karten-Abzeichenhalter Schluesselkette Rollen mit C. Premium Häkelnadeln 12x Häkelnadel 2,5mm-10mm Aluminium 15cm lang häkeln Set. 3Pcs/pack Flower Translucent Envelope for Postcard Message Card Letter. Strass Bügelmotiv Bügelbild Applikation Hot Fix Motiv Feder für Kleidung, DIY Special Shape Diamond Painting Damen Clutch Damen Wallet Handtasche Bag, Jubiläum Artoz Collato Stickerbogen Geburtstag 40 silber Zahlen, Tierpapier Haftnotizen Memo Lesezeichen Schule Schreibwaren G5F6. Malen nach Zahlen Erwachsene Wandbild Malset mit Pinsel Malvorlagen n-A-0889-d-a, 5 X ZIG ZAG CHAIR SPRINGS 25"+CLIPS+NAILS UPHOLSTERY SUPPLIES, 10 x Grössenlabel zum Aufbügeln Kinder Grössenetiketten Kindergrössen bügeln. 2~10 Yards Covered Plastic Boning For Wedding Swimwear Dress Support DIY Sewing.Cumbrian Vine 04775650X Blue Liberty Hesketh House  100% cotton Fabric. Edelstahl Ringschrauben Augenschrauben M12 Gewinde Augbolzen, 10 Stück Haken Ösen Verschluß BH Haken Ösen Kleidung Nähen. Bekleidungsstoff Cord 4,5W grob einfarbig cognac. Kompatibel Stihl Ms261 Ms261c Zündspule Neu 1141 400 1302. OPTI Schieber für Spirale Reißverschlüsse Perlon Ersatz Zipper Nummer 5 Bunt, Embroidered Quilt Block Panel "Sunflowers In Mason Jar" Black Linen Fabric,

400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152

400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152, 400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152