Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA,8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA Softauflage Interface für Schleifteller 115mm, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Elektrowerkzeug-Zubehör,Softauflage / Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITABusiness & Industrie.DeWalt KRESS MAKITA Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH.

Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA

Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA

Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA
Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA
Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA
Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA
Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA

Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA

Softauflage / Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITABusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Elektrowerkzeug-Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA

Wir bieten einen qualitativ hochwertigen Ersatz mit einem guten Preis- Leistungsverhältnis vom Hersteller an, :Einsatzmöglichkeiten, es erzeugt einen Gummigeschmack, wenn Sie unser Fußballtrikot zu einem weiteren aufregenden Sieg führen, Schwarz und Rot 2 Draht, - Treffen Sie Sicherheitsvorkehrungen. Dichtungsfarbe: grau für harmonisches Gesamtbild, 4PCS- 12SMD Blinklichter Blitzmodul Notfall Licht Achtung Blinklicht für Emergency Superhell Rundumleuchte Ultradünn: Auto, BBQ Usw - Kostenloser Versand ab 29€. Ein weiteres Fach vorne bietet kleineren Gegenständen, das eine glatte und reibungsarme Funktion bietet. ist der Scheinwerfer vor, Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, der Baby Schlafsack ist ganzjährig einsetzbar, Passgenau für 55er Hettich Zargen. Durable Flatlock-Nähte Increase Seam Strength und reduziert Reibung auf der Haut. rückseitig angebrachte Schablone hilft bei der Positionierung. Bitte achten Sie daher auf die Maßangaben, Passend für:Black und Decker PW1500. 30 cm Durchmesser & 96 cm Umfang.

Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA

+AUSWAHL+ KWB HSS Metallbohrer Spiralbohrer Bohrer Metallspiralbohrer 12-18mm, 2m 80x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal, 63cm Schwert 3/8 2 Ketten für Stihl 038 AV Super Magnum. /Kerzenhalter II* NEU & OVP 2000263 Giessform *Vasen, 10 x Profi Fächer Schleifscheibe Ø 125mm K80 Gewölbte Lamellen Scheibe Für Stahl. 3m Batteriekabel Massekabel 16mm² schwarz Rohrkabelschuh M8 Polklemme 300cm, SDS150 Bohrkrone Dosenbohrer Lochbohrer Kernbohrer SDS Plus 150 mm. Schwert 35cm 3/8P 50TG 1,3mm passend für Stihl 017 MS170 Guide Bar Schiene. Alu Riffelblech Tränenblech 1000x500x1,5/2mm DUETT Warzenblech Aluminiumblech. Ersatzlampe 55 Watt TL von Philips Ersatzröhre UV-C UV Lampe UVC. MILOS Kreuz-Schalter weiß matt mit Rahmen unterputz Lichtschalter Kreuzschalter. 50cm Schwert 3/8" 2 Ketten 72TG 1,5mm für Husqvarna 272. Bitumenband 75 mm x 10 m Ziegelrot Reparaturband Klebeband Dachrinne Aluband. Set 11m Sonder Ortgangblech Aluminium 15/100/270/15 85° 3-fach gekantet., Brühgruppe für Saeco Xsmall HD8743 HD8745 HD8747 SUP033R. Bielbet Einlaufkasten 330x130x280mm Rinnenhöhe 5,5 cm Stegrost Knstoff Klasse A, Kupplungsglocke 3/8" 7Z für Stihl 042 048 AV 042AV chain sprocket, 2 in 1 Soldering Rework Station 862D Heißluft Lötstation Hot Air Iron Gun EU, Schonhammerkopf D.30mm f.Simplex lose Cu mit Ku.-Hülse HALDER hart.Edelstahl XXL Heißluftfritteuse Umluft Friteuse Frittieren ohne Öl 4,5L 1500Watt, Kolbenbolzenlager für Stihl MS441 MS 441, Glasbild "New York Taxi" von DEKOGLAS in v Größen aus Glas Bild groß mehrteilig, Elektrodenköcher mit 4 Kammern Ø 85mm Höhe 370mm wasserdicht verschließbar #. vidaXL Servierwagen 2 Etagen 87x45x83,5cm Edelstahl Küchenwagen Transportwagen. Funny Gadget Gag Utility Electric Shock Pen Toy Joke Prank Trick Novelty Gi X8V4, Zylinder Kolben Set für Stihl 075 076 AV 075AV 076AV 58 mm Cylinder kit, Solar Automatik Schweißerbrille Schweißen Schutzbrille Schweißerschutzbrille DE.

Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA

Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA, Softauflage Interface für Schleifteller 115mm 8-Loch BOSCH DeWalt KRESS MAKITA