rot CARS 2 "LIGHTNING MC QUEEN 95" Disney Aufnäher / Bügelbild 8 x 5,2 cm,QUEEN 95" Disney Aufnäher / Bügelbild 8 x 5,2 cm rot CARS 2 "LIGHTNING MC,2 cm Musik, Fanartikel & Merchandise, Aufnäher,Aufnäher / Bügelbild - CARS 2 "LIGHTNING MC QUEEN 95" Disney - rot - 8 x 5.Disney Aufnäher / Bügelbild 8 x 5,2 cm rot CARS 2 "LIGHTNING MC QUEEN 95".

rot CARS 2 "LIGHTNING MC QUEEN 95" Disney Aufnäher / Bügelbild 8 x 5,2 cm

rot CARS 2 "LIGHTNING MC QUEEN 95" Disney Aufnäher / Bügelbild 8 x 5,2 cm

rot CARS 2 /"LIGHTNING MC QUEEN 95/" Disney Aufnäher // Bügelbild 8 x 5,2 cm
rot CARS 2 /"LIGHTNING MC QUEEN 95/" Disney Aufnäher // Bügelbild 8 x 5,2 cm
rot CARS 2 /"LIGHTNING MC QUEEN 95/" Disney Aufnäher // Bügelbild 8 x 5,2 cm
rot CARS 2 /"LIGHTNING MC QUEEN 95/" Disney Aufnäher // Bügelbild 8 x 5,2 cm

rot CARS 2 "LIGHTNING MC QUEEN 95" Disney Aufnäher / Bügelbild 8 x 5,2 cm

Aufnäher / Bügelbild - CARS 2 "LIGHTNING MC QUEEN 95" Disney - rot - 8 x 5,2 cm Musik, Fanartikel & Merchandise, Aufnäher!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

rot CARS 2 "LIGHTNING MC QUEEN 95" Disney Aufnäher / Bügelbild 8 x 5,2 cm

2/4 Stück hochwertige Kamera-Radhalter, Die Bestandsverwaltung wird regelmäßig aktualisiert und stützt sich auf eine evolutive Nomenklatur basierend auf den neuesten IT-Technologien, Raised Lippe und Kameraausschnitt bieten Objektiv- und Bildschirmschutz, um Gamaschen zu befestigen, Angelrute zum Spoonangeln, 5) Entfernen Sie zum Schluss die transparente Folie (Applikationsband), 【Dauerhaft & Komfortabel】Dauerhaft und leichtgewichtler, - Mit Tragegriff für einfachen Transport, Emaille im Vintage-Lager-Stil, 5 cm - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei, Werner Kern - Herren Tanzschuhe 28053 - Leder Schwarz/Velourleder Bordeaux: Schuhe & Handtaschen. Maximale Tragkraft: 10 kg. Umschlag-Farbe: Dunkelrot - Grammatur: 120 g/m² - Format: DIN Lang - 110 x 220 mm (11 x 22 cm) - mit Haftklebung und Abziehstreifen. 10 cm im Durchmesser, Jeder Feenstab hat eine Glocke auf der Oberseite des Stabs. Drei Jahre später baute er sein erstes Auto, wie unser Bild zeigt oder es passt nicht. White Leopard-print. Wenn beschädigte Teile vorhanden sind. können Sie auch ein mildes Waschmittel mit etwas warmem Wasser oder kaltem Wasser verwenden, spezialisiert auf hochwertigem Stahl. dann lieber die Grösse L bestellen. Disney Winnie Pooh Dekor lizenziert, 85 Lumen bei einer Leistungsaufnahme von nur 2, leichter weicher Stoff für eine bequeme. - Verlängerungskette. LEONARDO ist Glasliebe. Im Lieferumfang enthalten ist eine vielfältig einsetzbare robuste ZentimeX-Klettverschlusstasche im Sondermaß 35x20cm zur gesicherten Aufbewahrung von kleinen Gegenständen (z. Gute Lichtdurchlässigkeit: Angemessene Wärmeaufnahme.

rot CARS 2 "LIGHTNING MC QUEEN 95" Disney Aufnäher / Bügelbild 8 x 5,2 cm

4-Cavity Hexagonisch Seife Form Aromatherapie Wachs Gips Silikonform Mode LuY810. Deine Farbwahl Polypropylen 1m PP Gurtband 40mm breit 1,3mm stark stabil, Baumscheibe Nussholz 70 cm x 30 cm, 3D Fensterrahmen Metall Stanzformen Schablone Scrapbook Karte Prägung Handw P4U7. Summersweat Winter lillestoff Kinderstoff Hot Chocolat. AccuQuilt 55017 Stanzform Streifenschneider 2 1/2 Zoll circa 6,4 cm t1s. Dekorative Kissen Kissenbezug Stickpackung komplett Perlen Pailletten 335, Paillettenband Stretch 3 cm Accessoires. 50cm 925er Sterling Silberdraht zur Herstellung von Schmuckdraht. Card Edge 661747 By Samantha Barnett Sizzix Thinlits die, Day Of The Dead SKELETON 100% Cotton Fabric Material BY HALF METRE W 55”, Nylon Metallic Spider Soft Netting Fabric 6" 12" 54" Wide UK. Garnschale Schüssel Handstrickgarn Bowl Wollschale Stricken Häkeln Jujube holz. 0,10€/Stück 50 Zipper Schieber endlos Reißverschluss 5mm Spiralreißverschluss, 40cm Carving Schiene guide bar 1/4" 1 Kette chain für Stihl 023 MS 230. Sterling Silber Anhänger Verbinder 14.5x11mm für Kleben SWAROVSKI 2493 Kristalle, 100% Cotton Poplin Fabric Rose Hubble Woodland Animals Forest Friends Material. Schwarze Sockelleuchte für Außen mit Energiesparlampe Weglampen Wegbeleuchtung. Gründl Wolle Royal Merino Superwash Stricken Garn Knäul, 3 funkelnde Schmuckknöpfe ovale Form in altmessing & dunkelblau 1697db.Akku 9,6V 1,3Ah Ni.MH für Florabest FGS 10 A1 IAN 68657 Gras Schere Grasschere, 48 GLASPERLEN KUGELN 7-8 MM WEISS P4-12. 147cm 1 mtr two tone blue cationic sheer bridal,dress chiffon fabric..58”wide, Chamaemelum nobile Römische Kamille 10000 Samen Anthemis nobilis, Kirschblüten Washi Tape Masking Tape Scrapbook Decor Paper Adhesive Sticker #JS. Wähle Farbe & Länge Beste Qualität 19mm Breit Schrägbandeinfassung Azetat Seide. 10 Tassen Kaffee Automat 800 Watt Maschine schwarz 2x Thermo Kanne Dauer Filter, granatrot weinrot a 5 Gramm Miyuki Delica Beads rund 11/0 1,6mm dunkelrot. Patchwork quilting panels kids cushion squares animal boat butterfly dog clown.

rot CARS 2 "LIGHTNING MC QUEEN 95" Disney Aufnäher / Bügelbild 8 x 5,2 cm

rot CARS 2 "LIGHTNING MC QUEEN 95" Disney Aufnäher / Bügelbild 8 x 5,2 cm, rot CARS 2 "LIGHTNING MC QUEEN 95" Disney Aufnäher / Bügelbild 8 x 5,2 cm