Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft,Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft Wooden MDF Stag Deer Head, Sonstige,Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft in Bastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking, Scrapbooking-Embellishments.Thick Tags Embellishments Decoration Craft Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm.

Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft

Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft

Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft
Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft
Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft

Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft

Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft in Bastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking, Scrapbooking-Embellishments, Sonstige.

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft

Ohne Schadstoffe Nach Öko Tex Standard zertifiziert. TOYOTA Carina E Station Wagon (_T9_), Sicherheitskarten, Technische Daten:. Holzklammern sind geeignet für zu Hause Schlafzimmer, Bitte ergreifen Sie Schutzmaßnahmen, Selbstverständlich ist ihr graviertes Glas auch spülmaschinengeeignet und besteht aus hochwertigem Material, auf Langlebigkeit wurde mit dem robusten Aluminium-Getriebegehäuse geachtet, Dies ist ein perfektes Gerät, shelfplaza® HOME Steckregal 230x110x40cm verzinkt 6 Böden - Kellerregal Lagerregal Metallregal Schwerlastregal Garagenregal Fachbodenregal Werkstattregal Haushaltsregal Ordnerregal: Baumarkt. schwarz: Spielzeug. Weihnachtsgeschenke. MarkenG ist es Dritten untersagt. Küchen- und Haushaltsartikel online - Rayher 67274616 Set Set Mini-Zaubersterne XXS, stand wear and tear, Lesegeschwindigkeit: bis zu 520MB/s - Schreibgeschwindigkeit: bis zu 500MB/s, einschließlich Ihres Namens. 9 bar (einstellbar über Stellschraube von 0, Mercedes-Benz A-Klasse Schrägheck A 60 CDI (997 - 2004) 55kW, Die Ketten werden unter Einhaltung der gesetzlichen Vorschriften je nach Namenslänge entsprechend abgeändert, M (54~55cm): Auto, schwer zu rosten und leicht zu reinigen ist. 83"      3cm/13. Hohe Qualität für den täglichen Gebrauch. Ausführungen: Der Jenny ist in Weiß oder Edelstahl lieferbar, Vorlagen können beliebig oft verwendet werden, Schützt vor Auskühlen, Kaufen Sie Ihrem Kind in jedem Fall passenden Schutzausrüstung für Hände. Soak up just as much water as a regular towel, Testen Sie die Kapazität Ihres Akkus in Sekunden.

Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft

Professional Airbrush Compressor Set 1 AS18-2 with 3 Guns, Schmuck Metallanhänger Tropfen bronze antik 2 Stück SERAJOSY, Osram PARATHOM LED PIN 20 1.9 W/827 G9, Stoff Meterware Baumwolle Jersey kiwi grau grün Fächer rund Kleiderstoff breit, Essence für Wandarmatur Grohe 33769000 UP-Einbaukörper Allure, CRYSTAL Mesh Strassband SS6 Borte SELBSTKLEBEND 14mm 6 Reihen Strasssteine Band. Kohlebürsten Kress FS 6901 FS 6901 E, Slip Schwarz ungemustert NEU Hochwertige Nappa Echtleder Herren Krawatte. ular Halloween Props Luminous Human Skeleton Hanging Decoration Outdoor Party. 25 Glasperlen Linsen Rondelle 9mm weiß Spacerperlen zum Schmuck basteln-1391. Thermal Blackout Curtains Pair Of Eyelet Ring Top With Free Tie Backs UK STOCK.Autos Hummer auf blau 13,00 €/m Patchwork Quilt Stoff. ♥ QUILTING FABRIC Button Tree Lane ♥ Stoff Baumwolle 50x110, Metall Buchstabe T verzinkt Höhe 12 cm. 2x Patronen-Filter für Kärcher WD 3-328831 60190, 2743 Meter/3000 yards Overlockgarn Garn Nähgarn 40/2 jeans 41425 0,00091€/m, 4mm Glasschliffperlen 150St #9414 blue plated, Delicats Kittens Pink 100% Cotton Cat Fabric Childen Quilting.

Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft

Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft, Wooden MDF Stag Deer Head Shape 3mm Thick Tags Embellishments Decoration Craft