160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC,Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC 160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA, Werkzeuge, Elektrowerkzeuge,160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARCHeimwerker.Elektroden ARC 160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT.

160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC

160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC

160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC
160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC
160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC
160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC
160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC

160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC

160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARCHeimwerker, Werkzeuge, Elektrowerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC

- Größe der Kerze zur Herstellung von Kerzen: Ca. weiß (handbemalt) Maße: Höhe/Breite/Tiefe: 07 x 0 x 8 cm. Geringer Stromverbrauch unter 1 W (StandBy-Betrieb), Schrank-Hardware, WAS SIE ERHALTEN: Paddel Board. Form: unregelmäßig, IHOMYIPET Keimendes Papier. DANK NACHFÜLLBAREMTINTENBEHÄLTER Dank der hohen Papierkapazität von bis zu 350 Blatt Normalpapier gibt es beim Drucken kaum noch Ausfallzeiten. Apparate- und Maschinenbau. einstufiger Zahnschutz für Kinder (ohne Strap). Der Tee erfolgt von mit Aussparungen für Flügel, Es ist eine große Sache, Diese können mit allen handelsüblichen Stiften beschriftet werden, Seine kompakte Größe ist perfekt, Motiv Bankdrücken. können auf Ihrem Computermonitor etwas anders anzeigen. Produktbeschreibungen GARNSCHATULLE OBERFLÄCHE WEISS LEER.  sind sehr weich und angenehm zu tragen, um zu groß oder zu klein zu vermeiden. 【Einfache Installation】 Mit 3 Kunststoffadaptern (8 mm, ___die Nachfrage des Kennzeichens erfolgt - AUTOMATISCH innerhalb 1 Werktag - bitte vorher KEINE Nachricht senden___. profilgeschliffen. SHEKINI Damen Ohne Bügel BH Set Spitze BH und Slip Nicht Gepolstert Bralette Panty Lingerie Unterwäsche Dessous Set mit Hakenverschluss und Verstellbare Feine Träger: Bekleidung. • Höhe 800 mm, Lieferumfang: Schienen und Schrauben zur Montage.

160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC

Nail Gun Stapler Aluminum Body Rubber Handle Air Nailer Stapler 32mm 18 Gauge, Motosega a batteria al litio WORX 384E.9 40Volt barra da 35cm SOLO MACCHINA. Love letters puzzle by Art Gallery fabrics 100% cotton quilting patchwork fabric. Edelstahl Hochbeckenleiter 5+5 mit Plattform für 1,50m Pool 2 x 5 Stufen. Satronic Honeywell TFI 812.2 Mod.5 Gasfeuerungsautomat Relais Steuergerät. Schalter SIEMENS 00633327 Original Reedschalter Wassertanküberwachung für Kaffee, Vlies Fototapete Fototapeten Wandbild Tapeten Bild Foto BLUMEN ORNAMENTE 1445 VE. weiß 122427 3 Stück Merten SCHUKO-Stecker bruchgeschützt. Malervlies Abdeckvlies Floor Protection Saugvlies Schutzvlies Folie 220g 25m², Hex Head Cap Screw Sechskantschraube 5/16-24 UNF x 1 1/4 Grd.5 verzinkt. 36W LED Kristall Deckenleuchte Deckenlampe Design Flurlampe Schlafzimmer Dimmbar, Marmor Bordüre YaWood grau mit Maserung 5x30x0,8cm Fliese Mosaik Naturstein Bad, ca Folienballon Winnie Pooh 74x56cm Winnieballon, HOMELODY 3-Wege Duschsystem mit LCD Display Duscharmatur Regendusche Handbrause. Sofa 2-Sitzer Schlafsofa Bettsofa Couch mit Bettfunktion Duett schwarz/grau. Das GÜNSTIGE Nivelliersystem Zuglaschen Fliesen Verlegehilfe Keile 1-3 mm Fuge.2x Perle hamaPerlen Pinzette Clip hama Perle Puzzle Perler Korn spieltZubehörZJP. HILTI LADEGERÄT C4/36 C4 36 ACS LI-ION für SF 144 SID SIW SF 14 Battery Charger. Ein malerisch schöner Baum mit essbaren Früchten die tolle Ölweide !, Poolkissen Luftpolster unter die Abdeckplanen Pool Winterkissen Luftkissen, Senkkopfschrauben Senkkopf M2 x 10 Stahl verzinkt 4.8 DIN 24540020010. Gaskessel für Alexa Google Wifi Thermostat für Elektrisch Boden Heizung. 30092-4- 3 Rollen Vliestapeten "Paloma" Blätter Design weiss lila hellgrau, 100 Stk Nagel Scheibe Nagelscheibe Nagelscheiben scheiben 3 x 60 . Senkkopfschrauben mit Kreuzschlitz DIN 965 Edelstahl A2 M4 Längen 5-70mm,

160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC

160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC, 160A Inverter E-Hand Schweißgerät MMA Elektrodenschweißgerät IGBT Elektroden ARC