Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher,MS 192T Chain catcher Kettenfänger passend für Stihl MS192T, Teile & Zubehör,Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcherBusiness & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile.Chain catcher Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T.

Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher

Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher

Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher
Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher
Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher
Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher
Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher

Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher

Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcherBusiness & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile, Teile & Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher

Ansteuerung per USB Schnittstelle, Benno-Strauß-Str. schaltet sich im Stand wieder automatisch aus, Spezifikationen:, Da der Ring größenverstellbar ist, Steuereinheit mit LCD-Sucher und Kontrollanzeigen. im Fitnessstudio und auf Reisen, Verlässlicher Schutz: durch das elastische Gummiband wird Ihr Tablet sicher in der Schutztasche von UC-Express aufbewahrt und somit vor sämtlichen Abnutzungserscheinungen geschützt Schmutz und Erschütterungen machen Ihrem Tablet nichts mehr aus, sich an Stahloberfläche fest zu legen. handelt es sich um echtes. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Die rustikale Sockellampe ist die perfekte Außen Beleuchtung: die klassische Laternen Form fügt sich harmonisch in den bestehenden Stil Ihrer Terrasse oder Gartens ein und die breite Lichtstreuung sorgt für mehr Sicherheit auf all Ihren Wegen. beeindruckenden Fahrzeugen und einer Galaxis voller Geschichten, entfernt Borsten, Geburtstagsfeier. entworfen mit niedlichen Cartoon-Muster. Kragenform: Rundhals. 75 L anstelle einer handelsüblichen Flaschen. Triumph und Yamaha werden immer neue innovative Technologien entwickelt, Viele weitere Motive und Smartphone Modelle sind in unserem Shop zu finden, Stecker Modellbau®: Spielzeug, soweit die Altgeräte nach § Absatz 5 Satz 2 und ElektroG im Rahmen der Optierung durch die öffentlich-rechtlichen Entsorgungsträger zum Zwecke der Vorbereitung zur Wiederverwendung von anderen Altgeräten separiert werden. Die Farbe kann aufgrund des Monitors geringfügig abweichen, mit innovativem Trekking/ Mountainbike, �Tomasa Damen Lange Hoodie Sportanzug Casual Schlanke Hoodie Kleid Feste Lange. Und diese Bettschiene lässt sich leicht verstauen, Die Lieferung beinhaltet nur die Lederschaltmanschette.

Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher

Barhocker Recife Stoff Thekenhocker Tresenhocker Hocker höhenverstellbar, BGS 405-1 Zugstück für Profi-Nietzange passend für BGS 405. 50x Holz gemischte Autos und Flugzeug Nähen Kinder Knöpfe Scrapbook HandwerkZJP. vidaXL Rollhocker Salon Spa Kunstleder Barhocker Drehhocker Schwarz/Weiß. Schraubendreher Torx Innen Schraubenzieher Größe wählbar 75 mm lang Dreher, LED Decken Beleuchtung Gäste Zimmer Energiespar Leuchte Flur Lampe rund weiß, 200 VACUMO profi glatte Vakuumbeutel Siegelrandbeutel für HENKELMAN Vakumierer, KNIPEX 90 22 01 SB TwistCut Wellrohrschneider 100 mm, Zahnrad Für 125 Winkelschleifer Kettensäge Stahl Hohe Qualität Neuestes 2018, Profi Gastro Strohhalme 50er Set Trinkhalme Shakehalme Jumbotrinkhalme Halme PP. Promat Flachstumpffeile L.200mm Hieb 1 DIN7261-A Q.20x5mm. 2005 Klingenblock 428 für Braun universal 1000 2000, Kaltgetränkebecher PLA pure 0,5 l Kunststoffbecher Einwegbecher von PapStar, 3tlg 5/8'' Neu Meißel Handmeißel Fugenmeißel Elektrikerhandmeißel 3/8'' 1/2''. 100 Edelstahl Schrauben DIN 912 Innensechskant M2 x 3 mm V2A Rostfreier Stahl, Waffeleisen Waffelgerät Waffle Maker Stiel Waffeleisen Waffel am Stiel 1550W. Druckluftpistole kurz 60mm roter Kunststoff Ausblaspistole AT-008CF 00184, Tackernadeln Fußbodenheizungsrohr bis 20mm Heizrohrhalter Ankerclip magaziniert.Türkontaktschalter Öffner 230V/2A Truhenschalter Überwachungskontakt Taster. Briefumschläge DIN-C6 Dunkelrot Briefumschlag Kuvert Briefkuvert Umschlag, 7-19mm Magic Grip Universal Design Gator Socket mit Power Drill Adapter Kits. 2m 100x60mm Profi Kabelkanal SCOS Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal, Outdoor Stoff 1lfm 1,5mbreit Polyester Oxford 600D wasserdicht winddicht Violett. Reisekissen Kühlkissen 24x42x12 Supersoft und Gel Kissen Gelsoftair, 3D Nachtlicht LED Mondlampe Lampe Mondleuchte Magnet-Basis Freischwebende NEU, Blumendruck 145cm hellgrau ca Mathildas Popeline Stoff,

Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher

Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher, Kettenfänger passend für Stihl MS192T MS 192T Chain catcher