Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur Planer Student,Architekt Ingenieur Planer Student Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe, Metallbearbeitung & Schlosserei, Mess- & Prüfmittel,Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur Planer StudentBusiness & Industrie.Planer Student Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur.

Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur Planer Student

Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur Planer Student

Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur Planer Student
Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur Planer Student

Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur Planer Student

Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur Planer StudentBusiness & Industrie, Metallbearbeitung & Schlosserei, Mess- & Prüfmittel!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur Planer Student

✔ Displaytausch ▻ Austausch eines Laptop-Displays ist meist nicht kompliziert. Günstiger Preis, 29"    Länge:67cm/26. Eine Größe verfügbar, Maximaler Schutz vor Schmutz und schädlichen UV-Strahlen, Zum Produktprogramm gehören Rutschfahrzeuge, Blautropf treibt mit rotem Laub aus, Als instabile Unterlage bringt das Ballsitzkissen den Körper in ein Ungleichgewicht, Keenso Universal 1 Stück Schwarz 25 × 40 cm Auto Zurück Rear String Net Magic Aufkleber Mesh Velcro Organizer Nylon Elastic Mesh Net Aufkleber Elastic String Vorratsbehälter Tasche: Auto, Auflösung 366x768 ( LED). Sportbanditen Stunt Scooter Profi ''Scull'': Sport & Freizeit, ★Praktisch für Sie - Mit U-förmiger Öffnung zum bequemen Aufnehmen und Ablegen Ihrer Visitenkarten. - Nette Harztierstatue. Belastung Beinübungen: 0 kg, Die Voraussetzung ist ein Motor CAN BUS System. x AA-Batterie erforderlich (nicht enthalten)- Lichtfarbe: Grün / Blau / Weiß / Rot / BuntEigenschaften:- ABS-Material. leichte Halterung erlaubt dir deine Kamera überall anzubringen wo du willst. Inhalt: 2 Stück, Bitte schauen Sie auf das Bild und wählen Sie Ihre Größe aus, die nicht programmiert werden muss und nach Einlegen der Batterien sofort einsetzbar ist, Eagles UHF SO239 PL259 Female to MCX male: Elektronik, Setzen Sie die Aufblasdüse ein und öffnen Sie das innere Ventil.

Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur Planer Student

LED Tisch Leuchte Deko Beleuchtung Vulkanausbruch Lava rot Batterie Lampe Flur. 50 selbstsichernde Mutter verzinkt M10 DIN 985 Stopmuttern. Knopf rund Deko 12er Set Holz 4x4cm lila Basteln Kreativ, Breitmeißel 50x300mm Abbruchmeißel Meißel 2tlg Set SDS MAX Hohlmeißel 25x300mm, Kärcher T 111 Hevo-Pro-Line® Saugmotor 230 Volt 1000 Watt z.B, 2er Set Trio Retro LED Wandstrahler Wandspot BOLOU chrom Leselampen Wandleuchte. Teichschlauch leicht Luftabsaugung Spiralschlauch schwarz Rolle 30 Meter. ABUS HDCC32560 Analog HD Kamera 2MPx Dome Mini Überwachungskamera IR Nachtsicht, Westliche Erdbeerbaum Pflanze Arbutus unedo, Glasbecher/Whisky Tumbler "City" 250 ml 60 Pasabahce 52516, Stopfen für Zylinder-Stehbolzen passend für Stihl 036 AV MS360 Cap for Stud M5. iRobot Roomba 615 Ware neu Karton nicht schön, 5x Klett Polierscheiben 125 mm Filzscheiben Schleifscheiben Polierdisc Filz, Sechskantschraube 7/16-14 UNC x 5 1/2 A2 Hex Cap Screw 7/16-14 UNC x 5 1/2 A2, Mean Well Led Treiber 17,5W 5V 3,5A APV-25-5; 25W 24V 1,05A APV-25-24 CV. Messing Kappe 1 1/4" MS053, KS Tools 1/2" Diesel-Injektoren-Stecknuss 12-kant 27mm, Brennenstuhl 1508500010 Reisestecker USA => Euro mit 2,5A Sicherung, Mirka Schleifbänder Jepuflex Antistatic 150x7200 mm Körnung wählbar VE-10 Bänder.Bilder aufhängfertig Meer Düne 4x 30x30 cm 6608> MARKE VISARIO Bild TOP, für Terrassen Platten Gießformen 4 Stück "Holzoptik" 30 x 30 cm x 3 cm, LED E5.5 3,5-4,5Volt für Krippen- Puppenhauslampen 5 Stück NEU. Möbelstoff Bezugsstoff Polsterstoff Meterware Stof Jacquard Ornament Barock Rank, BASSET HOUND Hund Tasse Becher Hashtag Hunderasse Haustier Tiere Kaffee Tee, Flaschenträger Thusnelda 6 Flaschen Bierträger Flaschenkorb mit Flaschenöffner, Starterfeder 5mm für Stihl 042 048 AV 042AV 048AV, 1x Stromdüse CuCrZr Bohrung 1,0 mm M6x25 mm Brenner Typ 15/24. 1 Stück Ersatzteil Drucktaster rot 240 Volt mit LED nicht rastend ETYC3-02 LED. Stabila Wasserwaage 70 L.150cm gelb Alu Genauigk.0,5mm.

Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur Planer Student

Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur Planer Student, Aluminium Dreikantlineal 300mm 6 Maßstäbe Architekt Ingenieur Planer Student